Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przebadali zdrowie uczniów z dwóch gmin w woj. lubelskim. Wyniki alarmujące

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2019 r. o 09:45 Powrót do artykułu
Dostępność młodzieży do boisk, hal sportowych, basenów itp. jest porażająca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ma byc dobrze jak boiska są puste za to internety az trzeszcą?to sie pokolenia doczekaliśmy samych ulungów paralityków grubasów bo kiedyś rodzić przypilnował organizwoa dzieciakom czas lodowiska robil bramki jakieś na klepisku a teraz wszystko jest a nie ma użytkownikow.latwiej wziaś cdo mordy lufke czy puszke piwa czy tajgera niż pujsć pokopać pilkę.rdzice nie maja czasu bo są zajete fejsbukami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech teraz sprawdzą umiejętność obsługi tableta i znajomość debilnych kanałów na YT (gdzie ktoś gra np. w Minecrafta i co chwila drze jape: coooo, łoooo i takie tam)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiadka pracuje w sklepie osiedlowym obok szkoły i mówi, że po lekcjach wielu małych klientów kupuje słodkie, gazowane napoje, chipsy, batony. I jak te dzieci mają być szczupłe skoro kieszonkowe wydają na niezdrowe przekąski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Dzieci teraz nie potrafią poprawnie chodzić a co tu mówić a jakiejkolwiek wydolności fizycznej, z czego to ma się brać ? W internecie tego nie kupią. Myśle, że jest to brak zainteresowania dzieckiem przez rodziców, dać telefon, tablet a ja mam chwilę spokoju... czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 22 lara cwicze nudo, mam 196 cm wzrostu i waze 88 kg. Jestem spod lublina, moi rodzice maja wille z basenem i 4 auta terenowe a mimo to jestem super wydolny fizycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś dzieci jak miały karę to siedziały w domu a teraz jak mają karę to wygrania ich się z domu żeby przed komputerami nie siedziały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadwaga, bo mało ruchu- dupska samochodami mają wożone, jedzą kebsy, hamburgery, chipsy oraz słodycze popijając colą czy innymi monsterami.Krzywy kręgosłup, bo siadają w dziwnych pozach ze smartfonem czy laptopem.Połowa dzieci nosi okulary i jeszcze psują dalej wzrok ślęcząc godzinami przed laptopem czy telefonem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój 5- klasista waży 30 kg, pływa 2 razy w tygodniu na basenie i ma dwa treningi piłki nożnej. Jak rodzicowi się chce wozić dzieci na zajęcia to i dzieci są wysportowane. Coś za coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo kebabów za mało ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiadka pracuje w sklepie osiedlowym obok szkoły i mówi, że po lekcjach wielu małych klientów kupuje słodkie, gazowane napoje, chipsy, batony. I jak te dzieci mają być szczupłe skoro  kieszonkowe wydają na niezdrowe przekąski?
  w latach 90 też się jadło chipsy, batony i piło słodkie napoje, ale rzadko kiedy po lekcjach wracało się od razu do domu, na osiedlu było byle jakie boisko zawsze pełne dzieciaków, nie było internetu i całej tej reszty, człowiek się ruszał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na mój gust nowości nie odkryli, ale podejrzewam że umiejętność obsługi iphona a w szczególności fb, inst opanowana do perfekcji. Kiedyś to się jeździło na rowerze, grało w piłkę, biegało po lesie/łące chodziło na basen a teraz to wszystko można robić z użyciem FB. Mało tego FB pozwala nawet robić kilka rzeczy na raz w tym samym czasie. To jest dopiero niby te 15 lat od mojej młodości a technika tak poszła do przodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 22 lara cwicze nudo, mam 196 cm wzrostu i waze 88 kg. Jestem spod lublina, moi rodzice maja wille z basenem i 4 auta terenowe a mimo to jestem super wydolny fizycznie
 Kiepska prowokacje gimbusie a nawet jeśli tak jest to nadal nie widzę związku pomiędzy posiadaniem willi i 4 rech samochodów twoich rodziców z nadwagą u obecnej młodzieży.Więc może wydloność fizyczną masz dobrą ale z umysłową to już zdecydowanie gorzej u ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej religii!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może młodzież ma zostać księżmi, więc już budują sylwetkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostępność młodzieży  do boisk, hal sportowych, basenów itp. jest porażająca
 obiektów jest dużo, bardzo dużo, tylko nawyków brak. kiedyś boisk nie było ale były nawyki i chęci. graliśmy i bawiliśmy się na każdym wolnym placu. łaziliśmy po drzewach i ganiali w lesie. a dziś dziecko ciągle słyszy- nie biegaj bo się przewrócisz, bo się spocisz. więc idzie spokojnie zagryzając czipsami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Orliki" nie spelniaja swojej funkcji?Przyprawy jak np. pieprz,herbata,papryka nie sa niszczone poprzez obrobke termiczna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas za karę pani odwołuje wf i przyprowadza psychologa.na przerwach nie wolno biegac,jedyne co wolno to siedzieć na dupskach. Klasa II niepubl.szkola. Podst.Kara dotkliwa bo dzieci lubią wf i tak prosto do otyłości. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki dają do myślenia. O postawę dziecka trzeba dbać. W Krasnobrodzie jest sanatorium dla dzieci leczą tam wady postawy i nadwagę. Wszystko jest refundowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej lekcji do 17-tej, więcej gównianego jedzenia i gównianego programu w szkole. I więcej słuchajmy księdza, on wszystko wyleczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...