Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Protesty nadchodzą". Fizjoterapeuci po raz kolejny wyjdą na ulicę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lutego 2020 r. o 11:20 Powrót do artykułu
Niestety nie mają takiej siły przebicia jak inni. Wystarczy popatrzeć ile wywalczyli lekarze rezydenci, nauczyciele, ratownicy medyczni a ile górnicy i służby mundurowe. Górnicy to nawet nie musieli strajkować tylko postraszyli strajkiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczyć się języków i do unii; moja koleżanka robi w zawodzie w reichu, kasa że klękajcie narody stać ją na wszytko ,że doktorki w kraju mogą pomarzyć o takim poziomie życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...głodówka na pewno nikomu nie zaszkodzi, ale nie jest drogą do sukcesu! Strajk włoski ze znacznym ograniczeniem przyjęć jest szansą na przemówienie ludziom do rozumu! Niech wreszcie chorzy zrozumieją, że służba zdrowia jest wszystkim nam niezbędna, a spokojnie obejdziemy się bez górników! Co prawda stać mnie na prywatną opiekę/pomoc medyczną, ale przecież emeryci raczej nie pozwolą sobie na ten luksus!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wasza kasa poszła na propagandę TVP i nie jestescie gornikami hahahahahahah ci tylko tupneli nawet nie musieli jechac do warszafki,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo to obchodzi? A może jeszcze 2 mld na służbę zdrowia byście chcieli? Nie jesteście górnikami - więc wypad! Zmieńcie pracę weźcie kredyt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej było wydawać na Grada i elektrownię atomową która nie miała nigdy lokalizacji chyba ok. 200 milionów, ja wiem, że dla peowców to takie małe pieniądze w porównaniu do pieniędzy na tv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciało się wam kształcić, to miejcie pretensje do samych siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma dla was kasy bo poszła na "pełnomocników" rządu Morawieckiego: "Rekordowa ilości pełnomocników w rządzie Morawieckiego: w marcu 2016 roku było ich 13, z kolei za rządów PO-PSL w 2014 r. lista liczyła 18 pozycji. Obecnie wykaz zamieszczony na stronach rządowych informuje, że liczba pełnomocników rządu wynosi 44!!! "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zara wyjdo protestować sprzątaczki i powiedzo że one też są medyczne i się należy. Do roboty lenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej było wydawać na Grada i elektrownię atomową która nie miała nigdy lokalizacji chyba ok. 200 milionów, ja wiem, że dla peowców to takie małe pieniądze w porównaniu do pieniędzy na tv.
 5 rok PIS niszczy Polskę i jakoś cię nie boli że psiory doją kasę za elektrownię atomową i nadal lokalizacji nie ma i nie będzie, nie siej zakłamanej populistycznej propagandy pisowskiej bo już nawet zwolennicy pis powoli otwierają oczy, prawdy nie zakłamiesz tak bandyckiej formacji politycznej po 89 jeszcze nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...głodówka na pewno nikomu nie zaszkodzi, ale nie jest drogą do sukcesu! Strajk włoski ze znacznym ograniczeniem przyjęć jest szansą na przemówienie ludziom do rozumu! Niech wreszcie chorzy zrozumieją, że służba zdrowia jest wszystkim nam niezbędna, a spokojnie obejdziemy się bez górników! Co prawda stać mnie na prywatną opiekę/pomoc  medyczną, ale przecież emeryci raczej nie pozwolą sobie na ten luksus!
 nie pisz o sobie skromny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak była dojona Polska za czasów Tuska i Kopacz to jeszcze w historii nie była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny "wrogu publiczny", dlaczego niemiałbym deklarować swojej skromności? Osobiście trzymam się w cieniu wielkich wydarzeń bez mędrkowania i jedyne, co mnie interesuje, to dobrostan mojej rodziny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...