Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zapraszam sanepid do luxmedu na królewskiej. Pilnują tylko przy wejściu. Potem tłok i zaduch na każdym korytarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry ciekawi mnie jedna rzecz czy jakby czytelnik poszedł do kościoła a tam było by więcej wiernych niż obowiązujące w tym momencie limit to też wyszedł żeby zadzwonić do sanepidu że skargą na proboszcza czy by mu to nie przeszkadzało ? A swoją drogą na kretynów nie ma lekarstwa oni wszędzie się pchają a to właśnie do kościoła do sklepów czy na rehabilitację gdzie przecież obowiązują godziny a rehabilitant ma swoje obowiązki a nie pilnować oczekujących na zabiegi pacjentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry   ciekawi mnie jedna rzecz czy  jakby czytelnik poszedł do kościoła  a tam było by więcej wiernych niż obowiązujące w tym momencie limit  to też wyszedł żeby zadzwonić do sanepidu że skargą na proboszcza czy by mu to nie przeszkadzało ? A swoją drogą na kretynów nie ma lekarstwa oni wszędzie się pchają a to właśnie do kościoła do sklepów czy na rehabilitację gdzie przecież obowiązują godziny  a rehabilitant ma swoje obowiązki a nie pilnować oczekujących na zabiegi pacjentów
 Masz rację na debili nie ma rady. Był przykład na ulicach miast jak kretyni się zbierali i strajkowali  z nudów. Mam nadzieję że jak zachorują to pozdychaja honorowo  u siebie w domach nie zabierając w miejsca w szpitalach  naprawdę potrzebującym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...