Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ziobro, zrób z takimi sądami porządek...... śmierć za śmierć w ,miejscu publicznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejsce  w sanatorium czeka się długo    to jeszcze zależy   jakie i gdzie to sanatorium  wiem    bo   miałam poważne problemy z kręgosłupem leczyłam się we Wrześni   u   Dr. Orczyka   w  NEUROMEDZIE    który    też  mnie operował  to chyba  najlepsza klinika    w  kraju   jaką  znam 78 942 93 82
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem Ja   na miejsce w sanatorium długo   nie czekałam   miałam problem z kolanem   Dość  poważny   gdyby nie  ArtroCenter  w  Poznaniu i  fachowa szybka pomoć dr.  Krawczuka   mogłoby nie być   dobrze , ale  do sanatorium  dostała się   szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po operacji   w  NEUROMEDZIE  kręgosłupa  opiekował   się mną   dr. Orczyk   i  to on   skierował   mnie na rehabilitację do sanatorium owszem trochę   się  czeka na miejsce   no ale moi drodzy  miejmy    uwagę   iż  w kraju coraz więcej ludzi    potrzebuje   leczenia sanatoryjnego a miejsc   nie jest  dużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgodzę  się  z Tobą dr. Orczyk jak i  dr.Poleszczuk  ściśle że sobą współpracują  co odbija się  korzystine   dla pacjentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam sanatorium Medical Sensus w Polanicy Zdrój, to bardzo dobre sanatorium polecam sama wróciłam bardzo zadowolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z doświadczenia też wiem już, że trzeba wcześniej sprawdzić gdzie człowieka wysyłają i jakie tam zabiegi robią. Mi się na szczęście dobrze udało trafić bo wysłano mnie do centrum rehabilitacyjnego obok lasu, gdzie zajęła się mną wykształcona, młoda kadra. Przy takich energicznych ludziach to i człowiek nabiera więcej sił i energii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjechałam do Ośrodka Obok Lasu w Grębiszewie na rehabilitację, taki dłuższy turnus. Piękna okolica, zielona, a wszystko niedaleko Warszawy (jakoś koło 30km chyba), Znają się na rehabilitacji jak nikt ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...