Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szczepionka przeciw grypie dla seniorów jest refundowana. Tylko gdzie ją kupić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2018 r. o 15:49 Powrót do artykułu
jestem seniorem 65+ i miesiąc temu zaszczepiono mnie bezpłatnie w Przychodni na Weteranów. Trzeba było czytać prasę i w porę reagować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem receptę na 50 % płatną szczepionkę. W 3 aptekach w Lublinie powiedziano mi, że szczepionki nie ma w hurtowni. Bez problemu kupiłem natomiast płatną 100%. Więc tłumaczenie w artykule jest śmieszne i tragiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wariujmy ! Co to za kwota 50 zł żeby jeżdzić po Świdnikach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Programy bezpłatnych szczepień dla seniorów przeciwko grypie prowadzą z kolei samorządy z naszego regionu." Nie ma czegoś takiego jak bezpłatne szczepionki. Jeśli już to refundowane, z pieniędzy podatników, tak jak to przez większość artykułu stoi napisane. A w ogóle, im mniej seniorów się zaszczepi, tym lepiej dla seniorów. To wciskanie im na siłę wątpliwej jakości i skuteczności nieprzebadanego preparatu ociera się o paragrafy KK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kupować tego badziewia bo tylko można się jeszcze bardziej rozchorować. Szczepionka na grypę nie jest po to żeby ludzie byli zdrowsi tylko po to żeby nabijać kasę koncernom farmaceutycznym i rozchorować społeczeństwo. Najlepiej to jak by tak wszyscy seniorzy po umierali bo nie trzeba będzie płacić im emerytur. Przecież to jedna wielka ściema. Ponad 2500 szczepów bakterii a w szczepiące od 4 do 6 i to tak naprawdę nie wiadomo bo przecież nie ma nad tym kontroli ani badań. Ministerstwo zdrowia w ostatnich 10 latach nie przebadało ani jednej szczepionki na skład. To jakaś kpina a ten artykuł powinien być zaznaczony jako reklamowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ukrainców co do nas przyjeżdżają nie badają i nie karżą się im szczepić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO gdzie są te BEZPŁATNE leki dla seniorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...