Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szef COZL: Raport pokontrolny jest tylko drogowskazem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lipca 2016 r. o 15:01 Powrót do artykułu
@Waldek Dziękuję za merytoryczną wypowiedź.Zawstydzasz poziomem niejednego autora "artykułów" dumnie nazywanego 'redaktorem "w większości gazet podejmujacych poruszany temat :-) Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pacjentką COZL i takiej znieczulicy i chaosu jak teraz jeszcze nie było.Wy macie leczyć a nie zajmować się gierkami politycznymi PSLu!Teraz jak byłam na wizycie to lekarz kazał mi zrobić sobie prywatnie usg i badania!!!Takie nowe zasady?!! Pojechałam i zrobiłam a Pan Panie p.o dyrektora wykaże oszczędności licząc na przychylność peselowców w konkursie!Jak MARIONETKA w teatrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondratowiczowi jesteśmy ogromnie wdzięczni, nie dopuścił do MASOWYCH zwolnien, które szykowały się w momencie obejmowania przez Niego stanowiska, nie pozwolił na łączenie COZL z sąsiadującym szpitalem. Natychmiast zrobił porządek z programami badawczymi, prowadzonymi w szpitalu, z ktorych szpital NIE dostawał prawie nic- wszystlko szło na konto głownego badacza (sami wiecie kogo).Zlikwidował skandaliczne uznaniowe premie dla wybranych, które powiększały dług szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jestem pacjentką COZL i takiej znieczulicy i chaosu jak teraz jeszcze nie było.Wy macie leczyć a nie zajmować się gierkami politycznymi PSLu!Teraz jak byłam na wizycie to lekarz kazał mi zrobić sobie prywatnie usg i badania!!!Takie nowe zasady?!! Pojechałam i zrobiłam a Pan Panie p.o dyrektora wykaże oszczędności licząc na przychylność peselowców w konkursie!Jak MARIONETKA w teatrze.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Prosimy podpisać się imieniem i nazwiskiem to sprawdzimy- czy to prawda, kto z nas Panią przyjmował i skąd te wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnoszę wrażenie ,że troluje tu królowa lub jej poplecznicy ,których wynagradzała deszczem pieniędzy i w typowy dla siebie knajacki i brutalny sposób próbuje dyskredytować Kondratowicza oraz siać panikę o odchodzących lekarzach ,pacjentach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzyk-  zgadzam się z Tobą, tak na pewno własnie dokładnie jest, bo ta osoba same bzdury wypisuje, które nijak się nie mają do rzeczywistości, licząc na wdziecznośc bylej dyrektorki, ha, ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobają mi się wypowiedzi Waldka. Widać, że ma dużo sprawdzonych informacji o patologii ,które istniały za czasów pani prof. w COZL-u. Może dorzucę coś od siebie Uważam ,że by w pełni zdemaskować te patologie i raz na zawsze zamknąć buzie ludzi broniących tu prof. S. należałoby ujawnić opinii publicznej patologiczne zarobki zaufanych i znajomych królowej z COZL I tak np. (zaznaczam o ile to prawda bo wiem to pielęgniarki z COZL-u) pani prof., wypłacała sobie podwójną pensję za dwa stanowiska ,które piastowała 2x75 tys./miesiąc!!!!! Zaufane sekretarki pani prof.16 tys.!!!! Przewodniczący Związku zawodowego ,pan hydraulik-bębniarz jak go zwą ,który był na ty z panią prof. 16 tys.!!!! Rodzina pana hydraulika -syn w aptece rozwożący leki,a zwracający się do pani prof. ciociu i synowa lub córka ( nie pamiętam) zatrudniona jako jako florystka !!!! Niektórzy zaufani lekarze z dyżurami wyciągali 30 tys. !!!!(dlaczego w innych szpitalach lekarze o takich samych kwalifikacjach ,wykonujący te same czynności mają zarabiać 3x mniej!!?? Przecież to nie jest prywatna firma pani prof. .tylko państwowe pieniądze Warto jeszcze sprawdzić związki pani prof. i hojne wynagradzanie swoich przyjaciółek w różnych poradniach Jeśli do tego dodamy prymitywne i obraźliwe zachowanie się do personelu, zwalcza nie niewygodnych dla siebie ludzi, ujawnianie na zestawie głośnimówiącym rozmowy na żywo przed szeroką publiką z rozmówcą ,który o tym nie wie, a potem obraźliwe uwagi pod jego adresem to dopełnia całości obrazu. Zaznaczam ,jeśli to prawda ,o zarobkach ,które podałem wyżej to należałby panią prof. postawić przed sądem i oskarżyć o defraudację państwowych pieniędzy i niegospodarność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, tu chyba udziela sie jak zwykle między innymi pani mariola z obozu p. S.- troluje i podjudza i chciałaby zdyskredytować M.Kondratowicza, ale na szczęście zorientowani wiedzą, jak wygląda prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pacjentką COZL i takiej znieczulicy i chaosu jak teraz jeszcze nie było.Wy macie leczyć a nie zajmować się gierkami politycznymi PSLu!Teraz jak byłam na wizycie to lekarz kazał mi zrobić sobie prywatnie usg i badania!!!Takie nowe zasady?!! Pojechałam i zrobiłam a Pan Panie p.o dyrektora wykaże oszczędności licząc na przychylność peselowców w konkursie!Jak MARIONETKA w teatrze.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Prosimy podpisać się imieniem i nazwiskiem to sprawdzimy- czy to prawda, kto z nas Panią przyjmował i skąd te wnioski. Doskonale Państwo wiecie,że tak to teraz wygląda a ja nie jestem przypadkiem odosobnionym!Żadne dane nie są Państwu potrzebne by to potwierdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Waldek to chyba Kondratowicz. Wypisuje bzdury ale na stołku się nie utrzyma bo nawet z instruktorem jazdy nie mógł wygrać konkursu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***ratujcozl.salon24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratujcozl.salon24.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratujcozl.salon24.pl update 8 "******dziennikwschodni.pl/zdrowie/szef-cozl-raport-pokontrolny-jest-tylko-drogowskazem,n,1000184155.html sama treść pytań brzmi jakby dziennikarze próbowali w końcu namówić dyrektora do przekazywania informacji. to może być przełom, bo od lutego w mediach pojawiały się wyłącznie cytaty informacji przekazywanych przez rzeczników.  czy pojawią się również informacje od innych osób ?  co na temat cozl mają do powiedzenia wykonawcy na budowie, podwykonawcy, nadzór, co się dzieje w dziale zamówień publicznych, kadrach, księgowości, dziale prawnym, jak funkcjonuje oddział prof. starosławskiej (czyto prawda, że bez niej wszystko się zawaliło, czy jednak nie jest niezastąpiona ?), dawno nie słyszeliśmy szefa związków zawodowych, przedstawicieli kościoła, czy świata nauki. czy profesor nadal jest chora i od tygodnia nie odbiera telefonów ? dlaczego "patronzdukli" przestał nadawać, dlaczego o. tadeusz nie opisuje obecnej sytuacji cozli królowej ?  czy udało się skontaktować z pozostałymi kandydatami na dyrektora i porozmawiać o ich planach ? dlaczego konkurs nie został rozstrzygnięty ? to wszystko jest w zasięgu nawet dziennikarza amatora - dlaczego jednak nikt tego nie zrobi ?  prawdopodobnie z tego samego powodu, dlaczego nikt nie pisze o wzajemnych relacjach ludzi z uw i um.  nikt nie analizuje, bo można wyciągnąć mało medialne wnioski.  dlaczego budowa posuwa się tak powoli i z jakiego powodu nastąpiły opóźnienia ? czy bierna postawa wojewody nie kłóci się z zapewnieniem jakie wielokrotnie przedstawiał - że najważniejsze jest, żeby pacjenci byli dobrze leczeni ?  kiedy zapełniony zostanie wakat na stanowisku konsultanta ds onkologii klinicznej ? ******lublin.uw.gov.pl/konsultanci-wojew%c3%b3dzcy-w-dziedzinie ? czyżby cisza przed burzą i w najbliższym czasie czekają nas "karne" podyktowane przez prokuraturę ?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec Kondratowicza był uznawany w środowisku za slabego specjalistę i z synem jest podobnie. Zarzuty prokuratorskie o spowodowanie śmierci pacjentki z niczego się nie wzięły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • dzisiaj pierwsza rozprawa w sądzie. nikt nie wierzy, że prof. starosławska pojawi się tam osobiście, ale czy pojawią się merytoryczne argumenty ? prokurator, wsa czy właśnie sąd pracy, kto pierwszy odważy się wyrazić opinię, że łamała prawo ? ratujcozl 27.06 07:08 1 8 [ul] [li] więcej
  •  
  • odpowiedz
[/li] [li] update za***enia nie było: ***moje.radio.lublin.pl/ruszyl-proces-ws-dyscyplinarnego-zwolnienia-z-pracy-prof-staroslawskiej.html mimo iż marszałek sosnowski pośrednio chwali nową dyrekcję, nadal nie upubliczniono protokołu z kontroli: ***lublin.wyborcza.pl/lublin/1,48724,20240171,kolejne-klopoty-prof-staroslawskiej-prokuratura-wszczyna-kolejne.html a minął tydzień od czasu jaki miała dyrekcja cozl na ewentualne zastrzeżenia.  legenda miejska głosi, że zarówno budowa, dział kadr jak i zamówień publicznych zostały ocenione negatywnie. czyżby w um nie było jednomyślnej decyzji co z tym zrobić ? wojewoda czarnek nadal nie widzi problemu, bo pojawiła się szansa, że będzie zmiana prezydenta miasta. czyli pilnujemy stołków, a problemy pod dywan... ratujcozl 27.06 12:34 1 8 [ul] [li] więcej [/li]   [li] odpowiedz [/li] [/ul] [/li] [li] update 2 blokada informacyjna trwa w najlepsze, pojawiają się tylko oficjalne komunikaty, bez cienia komentarza dziennikarzy. rzecznicy ograniczają informacje do minimum. koalicja pis-psl ma się dobrze, pozorując jedynie działania wymierzone przeciw sobie. wygląda na to, że doc. przemysław czarnek - ekspert prawa, świadomie wystosował błędny wniosek do wsa, tak aby ten nie mógł się sprawą zająć. czyli narobić szumu, tak, ale jednocześnie nie zaszkodzić kolegom z um. 8 lipca mija termin składania aplikacji na stanowisko dyrektora cozl, ale do dziś nie ujawniono protokołu z kontroli jednostki. może to sugerować, że znają go tylko ci kandydaci, którzy mają go znać. czy pojawi się kandydat z "czarną teczką" w której są rozwiązania na wszelkie problemy ? dużo wskazuje na to, że tak właśnie będzie.  -praktycznie wstrzymana rozbudowa - póki co winnych nie ma. -nadmierne zatrudnienie (przewodniczący krupa, czeka w blokach startowych, aby móc rozłożyć piknik przed um -duże wątpliwości dotyczące działu zamówień publicznych - z czego praktycznie nic nie wypłynęło do mediów. -tzw. "badania kliniczne" - czyli coś posłużyło do zwolnienia dyr. starosławskiej, a później stało się dla wszystkich niewidzialne. -biorąc pod uwagę "zniknięcie" zastępcy dyr. staroslawskiej - można się domyślać, że rozliczenia (w tym z nfz) są kolejną miną pozostawioną przez poprzedników jak wybrnie um z zarzutu, że przez te wszystkie lata nie chcieli widzieć milionowych wyłudzeń ? na ile kontrolujący są związani rodzinnie, biznesowo z byłym zarządem cozl ? dlaczego nadal żaden z tzw. dziennikarzy nie skorzystał z narzędzia jakim jest dostęp do informacji publicznej ? um zajmie się cozl we wrześniu: ***lubelskie.pl/index.php?pid=3832&mode=news&group=941&news=57196&p= prawdopodobnie szykuje się większa zmiana - na stanowisku wojewody/marszałka/prezydenta - jak to się skończy ? zobaczymy.  czy cisza wokół .nowoczesnej przy jednoczesnej wizycie petru jest przypadkowa ?  czy komuś udało się dowiedzieć co z prokuraturą - dochodzą sprzeczne informacje, że północny oddział nie poradził sobie ze sprawą i przekazał dalej ? ratujcozl 4.07 09:45 1 8 [ul] [li] więcej [/li]   [li] odpowiedz [/li] [/ul] [/li] [li] update 4 wygląda na to, że nastąpiła cisza przed burza. mamy konkurs, do piątku był czas na złożenie dokumentów. opublikowano informację, że jest 5 chętnych, ale oficjalnie zgłoszenia mogą jeszcze przyjść pocztą w w kolejnych dniach. tutaj skład komisji: ***s://umwl.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//1zalacznik_do_uchwaly_powolujacej_kk.pdf na giełdzie nazwisk znajdują się różni kandydaci, zarówno polityczni, "z zawodu dyrektorzy" oraz reprezentujący lobby elżbiety starosławskiej, jest też podobno kandydatura kogoś kto nie jest świadomy tego co dzieje się w cozl poza opinią publiczną.  z dużym prawdopodobieństwem nie kandyduje sama elżbieta starosławska (przyznałaby się tym samym do faktu, że nie jest już dyrektorem). jej poparcie z tygodnia na tydzień spada (wraz z ujawnieniem kolejnych nieprawidłowości), a o tym, że jej pr-owcom "kończą się naboje" może świadczyć artykuł/list w weekendowym numerze naszego dziennika. porównanie jej do Św matki teresy z kalkuty już nie jest nawet hipokryzją, a czystym świętokradztwem. a rzekomo podpisy 6000 osób mogą tylko świadczyć o desperacji związanej z brakiem argumentów. jaki zatem scenariusz ?  wojewoda szuka haka na marszałka- legenda miejska niesie, że jednym z kandydatów jest jego doradca. gdyby tak było - na jesieni czeka nas kolejny audyt tym razem dotyczący nadzoru cozl. marszałek, zrobi wszystko by wygrać na tym pr-owo - albo wystawi lojalnego dyrektora z psl, albo mimo wszystko obecny dyrektor dostanie szansę, żeby "po cichutku" sprzątać. byle nic nie wyciekło do mediów. prof. z warszawy (znajomy e.s.), razem zasiadali w komisji podczas ostatniej konferencji w kazimierzu. na pewno wie jak zarabiać na onkologii, ale czy dzięki temu cozl będzie wyżej w rankingu szpitali onkologicznych - niekoniecznie. sytuację na pewno by zmieniła merytoryczna dyskusja dotycząca prawdziwego stanu cozl oraz treści zawartych w protokole jaki miał powstać 3 tygodnie temu. szanse na to jednak są niewielkie. dyrektor maciej kondratowicz-kucewicz prawdopodobnie zaczął grę z marszałkiem o swoją dalszą karierę, a prokuratura nadal przerzuca akta z biurka na biurko, byle tylko się tym nie zająć.  wybrani pracownicy cozl są już przygotowani na ewentualne zeznania, więc czekają na rozwój wydarzeń. kto wykona kolejny krok ?  . ratujcozl 11.07 10:22 1 8 [ul] [li] więcej [/li]   [li] odpowiedz [/li] [/ul] [/li] [li] update 5 w końcu ujawniono protokół z kontroli: ***s://umwl.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//bip_cozl_po_anonimizacji.pdf cóż można o nim napisać - dla opinii publicznej może być porażający, dla osób związanych z cozl wygląda bardzo subtelnie i bez konkretów.  może to świadczyć o tym co pisaliśmy 3 dni temu - ostatnie zagranie psl żeby pr-owo wygrać przy wyborze nowego dyrektora.  3 miesiące kontroli: (14 czerwca 2016 -projekt gotowy- 108 stron), a później kolejny miesiąc, żeby go opublikować modyfikując do 111 stron, tak aby był bezpieczny dla obecnej sytuacji. data dokumentu to 24 czerwca, co zatem wydarzyło się w tym czasie - (poza nieistotnym przecież terminem składania zgł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarzem to akurat jest świetnym, to powszechnie wiadomo a z czerniaka to jeszcze nie znalazł sie jak na razie na całym świecie nikt, kto umiałby wyleczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek/ Kondratowicz nie ma co robić na p.o dyrektora? Biedak sfrustrowany siedzi i smaruje na forum jakieś farmazony. Takie bzdury wypisywane mogą być oznaką początków choroby psychicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zajmuj się jakimś Waldkiem, tylko poczytaj sobie   ratujcozl.salon24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek, ratuj cozl i kilka innych nicków które wykorzystywałeś świadczą o tym że jesteś niezrównoważony psychicznie. Każdy wariat może wypisywać bzdury na forum a w tych Twoich bzdurach nic sensownego nie ma. Jakieś domysły, pomówienia, pragnienia itp. Szczerze to mi Cię żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
"podobają mi się wypowiedzi waldka. widać, że ma dużo sprawdzonych informacji o patologii ,które istniały za czasów pani prof. w cozl-u. może dorzucę coś od siebie uważam ,że by w pełni zdemaskować te patologie i raz na zawsze zamknąć buzie ludzi broniących tu prof. s. należałoby ujawnić opinii publicznej patologiczne zarobki zaufanych i znajomych królowej z cozl i tak np. (zaznaczam o ile to prawda bo wiem to pielęgniarki z cozl-u) pani prof., wypłacała sobie podwójną pensję za dwa stanowiska ,które piastowała 2x75 tys./miesiąc!!!!! zaufane sekretarki pani prof.16 tys.!!!! przewodniczący związku zawodowego ,pan hydraulik-bębniarz jak go zwą ,który był na ty z panią prof. 16 tys.!!!! rodzina pana hydraulika -syn w aptece rozwożący leki,a zwracający się do pani prof. ciociu i synowa lub córka ( nie pamiętam) zatrudniona jako jako florystka !!!! niektórzy zaufani lekarze z dyżurami wyciągali 30 tys. !!!!(dlaczego w innych szpitalach lekarze o takich samych kwalifikacjach ,wykonujący te same czynności mają zarabiać 3x mniej!!?? przecież to nie jest prywatna firma pani prof. .tylko państwowe pieniądze warto jeszcze sprawdzić związki pani prof. i hojne wynagradzanie swoich przyjaciółek w różnych poradniach jeśli do tego dodamy prymitywne i obraźliwe zachowanie się do personelu, zwalcza nie niewygodnych dla siebie ludzi, ujawnianie na zestawie głośnimówiącym rozmowy na żywo przed szeroką publiką z rozmówcą ,który o tym nie wie, a potem obraźliwe uwagi pod jego adresem to dopełnia całości obrazu. zaznaczam ,jeśli to prawda ,o zarobkach ,które podałem wyżej to należałby panią prof. postawić przed sądem i oskarżyć o defraudację państwowych pieniędzy i niegospodarność"
w tym przypadku różnica między przychody, dochody, otrzymane środki jest dość istotna. skoro nawet urząd marszałkowski czy urząd skarbowy nie wie ile była dyrektor dostawała, trudno oczekiwać, że ktokolwiek precyzyjnie określi jakie to były kwoty (myślę, że mimo wszystko podane kwoty moga być przesadzone).  od str 5 do 32 można przeczytać o wynagrodzeniach, chociaż faktycznie oficjalny dokument nie oddaje poziomu nepotyzmu i bezczelności jaki miał miejsce. ***s://umwl.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//bip_cozl_po_anonimizacji.pdf to jest sprawa dla uks czy prokuratury, nikt mobbingu nie zgłaszał (bo próby były szybko odpowiednio karane), a prostytucja (bo inaczej nie można tego nazwać) niekórych bliskich współpracowników pozostanie w pamięci i będzie odpowiednio doceniona w środowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...