Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Osobom w stanie nietrzeźwości pomoc poza bezwzględnie ratującą życie powinna być udzielana dopiero po pełnym wytrzeźwieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie zapraszamy wszystkich pacjentów na SOR! Remont jest ukończony, każdy pacjent otrzyma od nas bardzo szybką pomoc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem nieszczęście trafić na SOR w niedzielę, potwierdzam że standard jest dużo lepszy! Na pomoc czekałem 10 min a po 1 godzinie byłem już wypisany. To jest obecnie najlepszy SOR w Lublinie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam że nie jest to jedyne miejsce gdzie można uzyskac pomoc.Przeziębienie załatwia w święta nocna i świąteczna opieka. Lista podmiotów prowadzących działalność leczniczą na terenie miasta:
  1. SZPITALNE ODZIAŁY RATUNKOWE: [ol] [li]Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie; ul. Grenadierów 9;
  2. WSS im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego; Lublin, ul. Aleja Kraśnicka 100;
[/li] [li] IZBY PRZYJĘĆ: [ol] [li]COZL im. Św. Jana z Dukli, ul. Jaczewskiego 7, Lublin;[/li] [li]SPSK Nr 1 w Lublinie, ul. Staszica 16, Lublin;[/li] [li]Szpital Neuropsychiatryczny; Lublin, ul. Abramowicka 2;[/li] [li]SPSW im. Jana Bożego w Lublinie; Lublin, ul. Z. Herberta 21;[/li] [li]1 Wojskowy Szpital Kliniczny, Lublin; al. Racławickie 23; Lublin;[/li] [/ol] [/li] [li] NOCNA I SWIĄTECZNA POMOC OPIEKA ZDROWOTNA: [ol] [li]Szpital Neuropsychiatryczny; Lublin, ul. Abramowicka 2;[/li] [li]WSS im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego; Lublin, ul. Aleja Kraśnicka 100;[/li] [li]SPSW im. Jana Bożego w Lublinie; Lublin, ul. M. Biernackiego 9;[/li] [/ol] [/li] [/ol]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobom nietrzeźwym należy sie pomoc w pierwszej kolejności, inni niech sobie czekają godzinami jak im sie nudzi w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSK nr.4 na szpitalnym oddziale ratunkowym czujesz się lepiej jak w domu. Można powiedzieć , że jesteś tam w centrum zainteresowania całego personelu medycznego . Nie wiadomo co się stało . Pacjent wymagający pobytu w szpitalu już po pół godzinie trafia na oddział z kompletem potrzebnych badań. Szalenie miła obsługa i pomyśleć, że to szpital państwowy. Prywatne ośrodki opieki medycznej mogą się teraz uczyć jak powinno się dbać o pacjenta. BRAVO SOR na PSK4. Jestem dumny, że mamy w Lublinie taki szpital. Oby Wasza gorliwość i służba dla potrzebujących osób nigdy nie wygasła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały zespół, dwa lata temu trafiłam tam po ciężkim wypadku. Wszyscy zajęli się mną z troską i zainteresowaniem,uratowali mi rękę. Bardzo dziękuję i gorąco pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam że nie jest to jedyne miejsce gdzie można uzyskac pomoc.Przeziębienie załatwia w święta nocna i świąteczna opieka. Lista podmiotów prowadzących działalność leczniczą na terenie miasta: SZPITALNE ODZIAŁY RATUNKOWE:
  1. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie; ul. Grenadierów 9; WSS im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego; Lublin, ul. Aleja Kraśnicka 100;
  2. IZBY PRZYJĘĆ: [ol] [li]COZL im. Św. Jana z Dukli, ul. Jaczewskiego 7, Lublin;
  3. SPSK Nr 1 w Lublinie, ul. Staszica 16, Lublin;
  4. Szpital Neuropsychiatryczny; Lublin, ul. Abramowicka 2;
  5. SPSW im. Jana Bożego w Lublinie; Lublin, ul. Z. Herberta 21;
  6. 1 Wojskowy Szpital Kliniczny, Lublin; al. Racławickie 23; Lublin;
[/li] [li] NOCNA I SWIĄTECZNA POMOC OPIEKA ZDROWOTNA: [ol] [li]Szpital Neuropsychiatryczny; Lublin, ul. Abramowicka 2;[/li] [li]WSS im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego; Lublin, ul. Aleja Kraśnicka 100;[/li] [li]SPSW im. Jana Bożego w Lublinie; Lublin, ul. M. Biernackiego 9;[/li] [/ol] [/li] [/ol] To prawda, że są inne miejsca ale wszyscy pacjenci powinni wiedzieć- po remoncie najlepiej jest przyjechać do psk4!!! Polecam nawet tylko po to żeby zobaczyć tą nową jakość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...