Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tysiące szczepień za darmo w Lublinie. Lista poradni, gdzie można się zaszczepić

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 września 2018 r. o 19:27 Powrót do artykułu
Szczepienia powodują azbest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury powyżej. Szczepią przeciw grypie nie przy Biernackiego 9 ale w POZ przy ul. Herberta 21. W byłym Szpitalu Kolejowym. Jak pisać to precyzyjnie. Potem są niepotrzebne nerwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te na pneumkoki, to przeterminowane 10-walentne? Bo ktoś w ministerstwie zlamił z przetargiem, a teraz problem z utylizacją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli sie już szczepić to takimi szczepionkami jakie stosują na zachodzie Europy. Lepiej samemu sobie zakupić i pójść na szczepienie. Ja tym darmowym szczepionkom bym nie ufał. Przecież wiadomo że koncerny do nas sprowadzają to co im nie poszło na zachodzie lub w Azjii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i nie na Staszica tylko na Langiewicza 6a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ku... lecę. Siebie na grypę (a co, kupię) to będę chorowała cały czas, córkę na HPV - a niech ją sparaliżuje:(, a synowi zapalenie płuc i notoryczne oskrzeli zafunduję ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"12-letnie dziewczynki przeciw wirusowi HPV wywołującemu raka szyjki macicy" - niech sie nie puszcza w doroslym zyciu to nie bedzie miala HPV bo to choroba przenoszona przez stosunki seksualne bez zabezpieczenia z czesto przypadkowymi osobami. Fundowanie takich szczepien z publicznych pieniedzy to skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na grypę z zeszłorocznym szczepem..., zamiast wydać pieniądze na coś faktycznie porządnego np. badanie przesiewowe wit D bo mamy notoryczny niedobór to szczepienia. Ciekawe kto z tych ludzi przeczyta ulotkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że w ten spoosp marnujcie pieniądze podatnikos. Ani ktos po tym nie ozdrowieje a jedynie moze się pochorowac;( ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedziałam, że jak tu wejdę to będzie szał tępych antyszczepionkowców (płaskoziemców również?) Szczepienia to jedno z większych osiągnięć CYWILIZACJI (tak, tak, obce słowo dla głupków). Szczepię się ja i moja rodzina i tylko dzięki temu nie chorujemy na ten syf, którym tak łatwo zarażają się inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie warto szczepić dzieci na Pneumokoki, tylko nie oszczędzajcie na milusińskich i wybierzcie dobra odpłatna szczepionkę np: Prevenar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...