Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Chinach za nią zabijają, w Polsce nią leczą. Historia i zastosowanie medycznej marihuany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 listopada 2019 r. o 17:49 Powrót do artykułu
Chińczykom nie należy się dziwić. U nich wciąż jest żywa pamięć wojen opiumowych sprowadzonych przez zachód na ich kraj. Wiedzą do czego społeczeństwo mogą doprowadzić używki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chinach zabijają u nas tylko wsadzają - do pierdla. Nie ma się więc co zachwycać że jesteśmy tacy cywilizowani i do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super artykuł pani Dominiko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I odrobina dodatkowych faktow: 1. Konsumpcja w Chinach owszem jest zabroniona. 2. Handel rowniez zabroniony, ale jest to handel wewnetrzny. 3. Uprawa w Chinach na export jest legalna i bardzo mocno wspierana przez rzad. 4. Tylko dwie prowincje z 31 na terenie kontynentalnych Chin - Yunnan i Heilongjiang odpowiadaja obecnie za produkcje 11% CBD na swiecie i ich udzial w podazy wciaz rosnie. Zrodla: a) Youtube: Why China Is Betting Big on CBD | WSJ b) South China Morning Post: Green gold: how China quietly grew into a cannabis superpower
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super artykuł. Dobrze, że u nas CBD jest dozwolone. Ja stosowałem parę olejów z różnych firm i mogę powiedzieć, że działają na mnie pozytywnie. Łatwiej mi się zasypia po ciężkim treningu. Najlepiej cenowo wychodzi olej CBD od firmy hempking, kupiłem kolejny na blackfriday.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2020 roku stow. Wolne Konopie startują z inicjatywą depenalizacji za posiadanie niewielkiej ilości konopi. 100 tyś podpisów do zebrania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnimi czasy zastosowanie medyczne marihuany przeżywa w Polsce renesans i dobrze. Moj wujek testował kiedyś ekstrakt cbd od filarzdrowia.pl na nowotwór języka i był zaskoczony efektami. Co ciekawe stosował wcześniej już chemie i był u zielarki, ale ulge przyniósł mu właśnie ten esktrakt. Guz jakby się zmniejszył tak samo jak ból, który wcześniej uniemożliwiał mu przełykanie. Oby tak dalej, niech rynek konopny kwitnie, bo wszystkim to wyjdzie na zdrowie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...