Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

w których aptekach leki robione?

Utworzony przez ivok, 10 sierpnia 2019 r. o 10:31
w których aptekach w Lublinie można zrealizować receptę na lek robiony? Chodze i chodze i jeszcze mi się nie udało trafić na taką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz zapytac w aptekach DOZ, ja tam ogarniałem takie leki robione ręcznie, recepturowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiecie ile się czeka na taki lek robiony? mam przepisaną maść z antybiotykiem, sprawa dosyć pilna, myślicie że szybko zrobią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejdź się do DOZ i dopytaj, ale mają zaplecze i realizują te leki tak szybko, jak to możliwe. Ja czekałam na lek z antybiotykiem dwa dni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To farta miałaś, bo standardowo czeka się nawet do tygodnia. Bez antybiotyku praktycznie z dnia na dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak długo zwykle się czeka na takie leki w DOZie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak ktoś wyżej już napisał, jeśli to lek bez antybiotyku, to sppokojnie możesz go zazwyczaj odebrać już następnego dnia, na te z antybiotykiem trzeba zwykle dłużej poczekać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skuteczne są takie leki jak te robione w DOZ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem z nich zadowolona, mają fajne krótkie składy, są dużo tańsze od gotowych leków, mój rodzinny jest wielkim fanem takich leków dlatego regularnie uzywam i w DOZ kupuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skuteczne są takie leki jak te robione w DOZ?
 Jeżeli lekarz poda skuteczną recepturę, to lek będzie skuteczny. To taki sam lek, jak każdy. Tyle, że robiony z przepisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jesli nie mają w DOZie na stanie składników, to pewnie jakoś drastycznie nie przedłuża się czas realizacji takiego leku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co, nigdy taka sytuacja mi się nie zdarzyła, ale na pewno nie trwa to bardzo długo, bo dostawy mają często. Najdłużej czekałam jakiś czas temu na lek z antybiotykiem, to były trzy dni, więc też naprawdę szybko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w aptekach DOZ zrobią mi też kosmetyki na recepte od lekarza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...