Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Strajk jest daremny. Zlinczują was, oplują, obrzuca błotem. A potem pissuary powiedzą, że jesteście z PO i za Tuskiem. Moja rada: po prostu złóżcie (trzy miesięczne) wypowiedzenia z pracy. Może to da wam jakąś szansę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś kpina. Jeśli ktoś w tych zawodach źle zarabia to radzę się przenieść do innej placówki. Godzina fizjoterapii to nie tania rzecz i bardzo dożo osób płaci za nią z własnej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo.... Cycek widzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym pomasował cycuszki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał ktoś takie zabiegi, ja tak, panie coś tam podłącza i idą na plotki, masażysci klasycznie ci się napracuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze, które zostawiacie są zwyczajnie przykre. Dlaczego uważacie, że osoba po 5 latach trudnych studiów mająca wiedzę porównywalną do lekarskiej, poświęcająca swoje zdrowie by pomóc innym powinna zarabiać najniższa krajową? Gdyby nie ci ludzie niejeden z was lub waszych bliskich leżałby przykuty do łóżka lub aparatury medycznej. Pora w końcu docenić fizjoterapeutów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli komuś się wydaje że fizjoterapeuta ma czas na plotki i kawę w czasie pracy to zapraszam m.i.n.do sanatorium kolejowego w Nałęczowie lub innej podobnej placowki. Przyjedz zobacz... Dopiero oceniaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...