Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żywienie medyczne, drinki medyczne

Utworzony przez Martynia, 30 listopada 2019 r. o 13:24
Stosujecie, albo stosowaliście kiedyśtego rodzaju produkty? Czeka mnie w najbliższym czasie operacja przepukliny (brzuszna) i lekarz zasugerował, żebym przed operacją i zaraz po niej sięgnęła po taki produkt, bezresztkowy, który nie będzie powodował puchnięć, wzdęć itp. W aptece DOZ zwróciłam uwagę na Fresubin, mają różne smaki i cena chyba też ok. Sprawdza się taka dieta? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak przed operacją, czy po, ale myślę, że stosowałabym się do zaleceń lekarza. Ale co do produktów to znam, bo od jakiegoś czasu jestem na diecie i zdarza mi się je kupować, żeby podbić sobie białko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten fresubin nada się też dla starszej osoby po długotrwałej chorobie? Jakie smaki na start polecasz bo chcę na wyprobowanie kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten fresubin nada się też dla starszej osoby po długotrwałej chorobie? Jakie smaki na start polecasz bo chcę na wyprobowanie kupić.
 Jak najbardziej, możesz te drinki w kilku smakach kupić w aptekach DOZ na pewno, świetne są też dla osób starszych, które mają już problme z jedzeniem stałych pokarmów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od siebie dodam jeszcze, że są też takie napoje Frebini, kupiłam jakiś czas temu w aptece DOZ dla córki, która była przeziębina i nie miała apetytu. Wszystkie trzy smaki bardzo odpowiadają córeczce:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojej mamie też ostatnio kupowałam te nutridrinki w doz właśnie kiedy miała zapalenie gardła i nie mogła jeść, a dzięki nim miała wiecej siły i energii. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...