Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lubelskie - Smakuj Krótkie Życie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach się bać. Pokolenie chowane na " szybkich i wściekłych" i grach komputerowych. Mamy już Amerykę w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tą okuninkę powinno sie zaorać a z jeziora zrobić rezerwat jak morskie oko,wylegarnia i zjazd kryminalistów z calej lubelszczyzny,kocioł bałkański to przy tym pikuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie - Smakuj Krótkie Życie! - ale szybkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad tym Białym to jedna wielka patologia. Trzeba być narkomanem i patolem żeby tam być. Popieram! Zrobić rezerwat, a resztę zaorać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto normalny jedzie do Okuninki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świat coraz bardziej depcze po przykazaniu STWÓRCY : "miłuj bliźniego swego jak siebie samego" więc będzie coraz więcej krzywd, grzechów ... nie kłamie, nie oszukuje, nie obraża, nie okrada, nie wyzywa, nie naśmiewa się, nie bije, nie wyzyskuje, nie wykorzystuje, nie krzywdzi na inne sposoby. Miłość zła nie czyni drugiej osobie .. wszelkie zło jakie ludzie ludziom czynią, wypływa z podeptania przykazania miłości, bo miłość nie czyni zła drugiej osobie ... Jaka większość ludzi, taki świat. Jaka większość ludzi takie czasy. " Miłość nie wyrządza zła bliźniemu." - list apostoła Pawła do Rzymian 13:10a ....... wyszukiwarka : " jedyny lek na depresje i ochrona przed nią "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno nie byłem nad białym ale podzielę się spostrzeżenie z tego weekendu. Postanowiliśmy odwiedzić Białke koło Parczewa i to co tam zostaliśmy jeśli chodzi o towarzystwo chyba nie bardzo odbiega od tego co się dzieje nad Białym, banda pijanych buraków traktująca przestrzeń publiczna jak swoje własne podwórko. Brakuje tylko żeby do tych kapielowek zakładali gumowce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś pojedzie raz czy dwa zobaczy jakieś nieciekawe towarzystwo i już negatywne komentarze na temat miejsca w którym byli. Ogarnijcie się ludziska! Ja nie jestem ani narkomanem ani patolem a co roku jeżdżę z rodziną do Okuninki i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. A różne nieprzyjemne sytuacje i wulgarne osoby zdarzają się wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łot i wczasy oll inkuziw dla typowego poliaczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologia jest wszędzie a to że tam przebywa bardzo dużo liczba ludzi to i muszą trafić się patole... ciekawe tylko jaki jest wskaźnik patologizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ten samochód kupiony za 500 plus, to szkoda tylko, że nie rozjeżdża tych z góry co mu kazali wypłacać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak kilkanaście lat temu wybierałem się z dziewczyną na Pojezierze; pierwszy raz chcieliśmy poodpoczywać w Okunince, zajechałem, zobaczyłem jak to wygląda i bez gaszenia silnika czym prędzej wykręciłem i odjechałem. Już wtedy! A teraz? Kto tam jeździ? Aha, wtedy pojechaliśmy nad Jezioro Czarne koło Sosnowicy, cisza, spokój, jeszcze była piaszczysta droga dojazdowa a nie asfalt ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździłem swego czasu nad Białe to były lata młodości jak jeszcze Rusałka chodziła (15 lat wstecz) itd, spało się pod namiotem wtedy to był klimat ale śmiem twierdzić że wtedy i ludzie i czasy były trochę inne, wiadomo i wtedy jakieś burdy się trafiały ale na te pare lat jeżdżenie żaden przypał się nie trafił. Teraz niestety to nie to same miejsce już patologii na każdym kroku. Ale winne jest też nasze prawo którego nie ma ...gdzie kobita za pędzenie samogona w piwnicy, lub prostytucję dostanie nie wiele mniej pewnie lub tyle samo co ten koleś za próbę zabójstwa i to jest dla mnie najbardziej pojeb....bo szkodliwość czynu jest różna. Wiadomo kary śmierci się nie wprowadzi a być powinna, ale niech powstaną jakieś przymusowe obozy cieżkiej pracy dla takich ludzi gdzie o chlebie i wodzie tyra koleś od rana do wieczora, a nie polezie do pierdla, dadzą mu jeść, pić, tv, zdjęcie wstawi jak pakuje na siłce, i jeszcze może zamoczy jak jakaś karina pod płotem się wystawi ...no to przecież lepiej niż nie jeden zwykły kowalski z wolności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dożywotnie pozbawienie prawa jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko ze nikt nie pomyślał o tym który ucierpiał Bo pojechał tam do pracy NA na utrzymaniu dziecko i drogie w drodze A Wariatów spotkać można wszędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie jest to samo czy to jezioro biale czy białka parczewska czy też firlej młodzież nad wodą chce się napić niech pije tylko z głową A wiadomo nie każdy umie pić z głową Ale nic na to nie poradzimy więc darujcie sobie pewne komentarze . A i do starszych osób zapomnieliscie jak kiedyś też piliscie więc zapomniał wół jak cieleciem byl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wcale nie trzeba nigdzie wyjeżdżać, żeby patologii się naoglądać. Wystarczy wybrać się po 21ej z domu. Trzeba zacząć myśleć jak swoje dzieci wychowywać, a później od społeczeństwa wymagać. Niestety coraz bardziej hamami się robimy i od państwa wymagamy. Może najpierw zacznijmy od siebie wymagać, a następnie od dzieci naszych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszkodowany może ubiegać sie o odszkodowanie z oc sprawcy .i inne przewidziane prawem świadczenia, o których zapomina ubezpieczalnia sprawcy Dlaczego warto Nam powierzyć sprawę? Ponieważ uzyskujemy NAJWYŻSZE odszkodowania w danej sprawie, dajemy zaliczki na leczenie z oc sprawcy oraz "poprawiamy" po innych kancelariach- Największą kancelaria spec ODSZKODOWANIA notowana na GPW ponad 270tys klientów 14 lat doświadczenia-Jesteśmy po twojej stronie . Bezpłatna analiza każdej sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat jestem nad Białym z rodziną pod namiotem. Cisza i spokój z dala od centrum rozrywki. A jak ktoś chce się zabawić to wie gdzie ma iść i robi to z własnego wyboru. Nie widziałem tam tysięcy patoli jak tu piszecie. Za każdym razem jak idziemy na spacer to widzę Policje jak jadą albo stoją. Jak dla mnie jest bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...