Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jedziesz nad jezioro Białe? Pamiętaj o parkomacie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lipca 2019 r. o 22:27 Powrót do artykułu
to co myślę nie nadaje się do publikacji.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, jaką podstawę prawną ma gmina do gospodarowania jeziorami Białe, Glinki i Święte, skoro te jeziora należały przed wojną do prywatnego właściciela, a gmina się na nich uwłaszczyła....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak z moją teslą też muszę płacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazerność nie zna granic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trzeba wprowadzić kąpiel na godziny taaaaaak to wszystko zachęci turystów opalanie i plaża też na parkometry,a komuna była taka wredna za wszystko trzeba było płacić teraz jest lepiej wszystko jest darmowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trzeba wprowadzić kąpiel na godziny taaaaaak to wszystko zachęci turystów opalanie i plaża też na  parkometry,a komuna była taka wredna za wszystko trzeba było płacić teraz jest lepiej wszystko jest darmowe
 "(...) plaża też na  parkometry (...)"***Znaczy - na "plażometry" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o maczecie tez trzeba pamietac zeby tam zabrac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jadę, zimno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JAKIEŚ ŻARTY!!!! moja opona już tam nie stanie! nołfakingłej! to co tam się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miałem jechać za 2 tygodnie. Ale skoro taka pazernosc tam panuje to wybiorę jakieś inne miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykłe chamskie pazerne q-restwo ,dlatego tam nie jeżdże ,w d...mam tych pażernych zas..ców ,3 zeta za godzine? a kopa w du.pe nikt nie chce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem jechać z przyczepą campingową na 2 tygodnie, ale na znak protestu wybrałem kierunek Solina. Bay bay pazerni włodarze, jezioro opustoszeje a szkoda, jeździłem tam 30 lat. Więcej już nie pojadę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt normalny już tam nie jeździ , bo nie ma po co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze że już wasze pazerne na darmoche dupska nie przyjadą. Najlepiej przyjechać, za darmo zaparkować, za darmo, dupę wymoczyć, kanapki opier.....ć, opić gębę tanim piwskiem i do domu. Będzie więcej miejsca dla ludzi na poziomie którzy zostawiają tam miedź. Bo kto nie ma miedzi niech w norze siedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma miejsc wyznaczonych nie są widoczne !!!dostałem mandat ale miejsca nie były oznaczone 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jestem na moto to gdzie mam bilet zostawić?w wydech wsadze to kanar nie znajdzie :),a pod owiewką jakas k....a zaras ukradnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...