Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kurier zostawił włączonego mercedesa. Po chwili auta już nie było

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 grudnia 2017 r. o 18:14 Powrót do artykułu
Ja wszedłem do banku z gnatem w łapie, by... zaimponować dziewczynie. Ktoś mi uwierzy? Może niezależny sąd. A reszta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja wszedłem do banku z gnatem w łapie, by... zaimponować dziewczynie. Ktoś mi uwierzy? Może niezależny sąd. A reszta?
A co ma sąd do wejścia do banku z kością w ręku? To trzeba już zakupy z mięsnego przed bankami zostawiać? Co ty bredzisz trollu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję posadzić szczyla na 8 lat. Jak go wymłócą w pensjonacie, to może i rozum przyjdzie do głowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 lat ? on się tylko chciał przejechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy kurier został ukarany za pozostawienie samochodu z włączonym silnikiem na terenie zabudowanym ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie 8 lat, nawet 3 nie dostanie. I nie o to chodzi - sąd powinien mu zasądzić zwrot kosztów naprawy plus odszkodowanie, i to wysokie. Za takie przewinienia tylko kary finansowe, tylko wtedy będą odczuwalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"czy kurier został ukarany za pozostawienie samochodu z włączonym silnikiem na terenie zabudowanym ?? " a masz w artykule napisane ile zajęło mu doręczenie przesyłki? Bo w przypadku domku jednorodzinnego to jest jakieś 30-40 sekund a przepisy o włączonym aucie rozumiemy, że kolega zna. facebook.com/kurierzypolska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...