Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Samochód aż owinął się na drzewie. Kierowca nie miał szans na przeżycie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 listopada 2019 r. o 19:36 Powrót do artykułu
KIA = Killed In Accident
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....jakoś mi łza w oku się nie zakręciła! Lepiej on, niż jakaś niewinna osoba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smoleńska brzoza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że ludzi nie zabił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli miałbym wybrać coś z Azjatów to wolałbym Japończyka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda drzewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, a gadają że prędkość nie zabija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łyse ale zimowe chinskie opony, troche wilgoci i mamy przepis na tragedie. Mialem okazje przejechac sie na nowych chinskich zimowkach i przezylem szok, zerk hamowania na sliskim i nosi na zakretach. Juz lepiej najtansza Debice kupic niz dac sie zabic na tych wynazlazkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość chwilę wcześniej był w sklepie, sprzedawczyni odmówiła mu sprzedaży alkoholu bo był pod wpływem i przyjechał samochodem. Widocznie jechał spróbować do innego sklepu. Do tego jechał za szybko z zeznań świadków. Szczęście w nieszczęściu, że nie było więcej osób poszkodowanych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Św. Piotr już mu postawi flaszkę w windzie, w drodze do tartaru....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno być: "Do szczęśliwego wypadku doszło dzisiaj rano. Kierowca uderzył w drzewo, a nie w inny samochód z rodziną".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na załączonym obrazku widać że wolno to on raczej nie jechał I dobrze że w tym przypadku nastąpiła naturalna selekcja i bez innych przypadkowych ofiar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej pomódlcie się za duszę tego człowieka a nie takie glupie komentarze.Nie wiadomo czy jutro wychodząc z domu powrocicie do niego czy wam cos się nie przytrafi.Nie znalam tego pana ale wieczny odpoczynek a rodzinie wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do każdego skur wysyna co mądry jest, I mojego ojca obraża, a żeby ci kur wo rodzic się na drzewie zawinął a najlepiej oboje razem z Tobą, świat lepszy będzie, do reszty Mickiewiczów i Brzechw, mój ojciec był trzeźwy chyba że jakiś idiota wie lepiej niż sekcja, to gratki, dla każdego wspóczującego wielkie podziękowania, a dla kur estwa, obyście stracili dzieci i rodziców, poczujecie ten ból, ale to jest naród polski, ku restwo i skur wysyństwo, a współczuciem niewielu się wykaże, dla niewielu osób pozdrowienia dla reszty pętla na szyję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Ci się kur wo dziecko zawinie na drzewie to napisz, żebym pogratulować nie zapomniał 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i szkoda to każdej kur wy co nie zrozumie tragedii za tym tylko myśli ja sobie u siebie mam( kur wa biedę pale oponami i chleje najtańsze gówno, szczyt marzeń to kur wa Passat z 2000, a wakacje to na trawniku pod blokiem), nie. Mojego ojca szkoda, nie drzewa, ale was bo jakbyście skur wsyny zdechły to idealnie by się składało A)  i kur wa nie drzewa szkoda ale was bo życie nie jest zwykłą kur wą. B) a żebyście wyzdychali i to najpiej z nerwów po stracie rodziców albo jeszcze lepiej, dzieci, zero współczucia dam kur wom  co go nie mają, a redakcję chyba trzeba pozwem nauczyć co i jak :) trzeba pozwać za udostępnianie zdjęcia z denatem W ŚRODKU BEZ POZWOLENIA RODZINY 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...