Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okuninka: Pomoc przyszła w ostatniej chwili

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 sierpnia 2018 r. o 18:57 Powrót do artykułu
jaki jest sens przebywania nad tym zasikanym jeziorem pośród tej ciżby, 500+ beneficjenci wylegli.. to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat 500 plus jeździ mad morze. Nad okuninke jeżdżą właśnie Ci co mają więcej pieniędzy, bo takim bardziej żal wydać złotówkę więcej na paliwo. Co do uryny to właśnie najbardziej szczaja lemingi Janusze co sami krzyczą ma 500 plus a sami go pobierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jakiemuś burakowi przeszkadza 500+ ?!Zrób sobie dzieci wychowuj to też będziesz brał te parę złotych których platformiarze i komuchy nigdy by nie dali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego on pewnie tylko drze pape, stary komuch albo potomek. Znając życie sam bierze kaskę albo jego dzieci:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego strażaków? nie ma tam ratowników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wychowuj za swoje, a nie będę bulił na twoje dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się sklada, że ten pseudo portal zrzesza komuchow, antypolakow, od dziwakow popierających pe.dalow po fem.inistki walczące o zabijanie dzieci. To jest nawet nie drugi sort. To jest najwieksze SC.ierwo jakie chodzi po ziemi. Wchodzą tu i się adoruja plusikami, dlatego tak krzyczą na 500plus. Świadczy o tym to ile zaraz dostanę minusów, no ale ja się tym karmie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia Z 500+ to prawdziwy dramat Polski! Dosyc Pisu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ są fajni, maja gęby bez inteligencji za to z agresja, baby rodzą raz za razem a chlopy w końcu czuja sue jak mężczyźni bo mimo że nie potrafią zarobić na rodzinę to jednak pieniądz w chalupie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dla informacji dla zolenników 500+. Na "ukochanych " przez nasze "władze" Węgrzech jest podobny program. Tylko tam jest on połaczony z obowiązkiem pracy(!). U nas na czyjeś 500+ robię np. ja. Cóż jaki kraj, takie "prawo i sprawiedliwość".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilkanaście minut pod wodą,to już tylko na organa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pierwszy raz pojechałem nad białe jest super i od tego czasu zawsze tam jestem jest lepiej jak nad morzem a powiem że mam do Włodawy 500km jestem w tym roku byłem tam i widziałem szkoda faceta a co do ludzi dużo osób chodzi pijanych z butelkami piwa patologia wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy tu o jakimś 500+ a chłopaka w piątek pochowają !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...