Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włodawa: Potrącenie na przejściu. Pieszy był pijany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2017 r. o 12:01 Powrót do artykułu
Z seicentem się nie zaczyna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów seicento. Ja myślę że trzeba powołać komisję śledczą :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS zbada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i lemingi mają dylemat. Kto winny? Oczywiście, że PiS! Kto pierwszy zglosi się o pomoc do dzielnych opozycjonistów? Pewnie kierowca, bo jest to jego ewidentna wina. Potrącił na pasach. No, ale według prawników, fachowców i bojowników wolności... skręcać można bez konieczności zakomunikowania manewru (czyt. włączony migacz) i to przed kolumną aut uprzywilejowanych. Teraz wiem, dlaczego nowoczesne.PO tak łatwo straciło ok. 5 mln zł dotacji.. przy takich "ekspertach" cudem byłoby, by cokolwiek mogliby pozytywnie załatwić. Ciekawe, czy lemingi tak ochoczo opłacą koszta postępowania sądowego "za młodego". Szczerze w to wątpię, bo Neumann nie znalazł w swej kieszeni 10.000 zł na honorowy zaklad, który przegrał. Internet nadal ten zakład pamięta. Przegrałeś platfusie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...