Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włodawa: Pytają mieszkańców o autobusy, czy są potrzebne w mieście?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 kwietnia 2017 r. o 17:44 Powrót do artykułu
Dzieci we Włodawie ,bawią się w miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Włodawa to miasto jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla nieświadomych Włodawa jest miastem (prawa miejskie od 1534 jeżeli dobrze wiem) i dla tych 14 tysięcy mieszkańców przydałby się nawet bus kursujących kilka razy dziennie. Włodawa ciągle rozrasta się, ciągle pojawiają się nowe osiedla i dojechać do centrum do lekarza z takich rejonów jak ulica Ziemowita to jest katastrofa, ponad 2 km i czym można jak nie ma się auta i nie ma sił na rower... Znam to z własnego doświadczenia i ja jestem za jakąkolwiek komunikacją miejską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no no wybory się zbliżają to i coraz więcej pomysłow.Pks się nie utrzymał ale własne MPK burmistrz robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co! Bzdura.To miasto wzdłuż i wszerz w 20 minut przechodzę. Jeżeli chodzi miejscowości podmiejskie sprawę załatwiają i mogą dalej busy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypada by kursowały do Suchawy i Adampola na czym skorzystali by zbieracze leśnego runa i mieszkańcy oraz pacjenci i ich bliscy ze szpitala .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś podmiejski autobus był od Różanki po Garbarnię. Jedna linia, kilka -naście razy dziennie. Warto powrócić do komunikacji miejskiej. Może porą zimową byłaby mniejsza częstotliwość ale latem, jakby podłączyć jeszcze Okuninkę i kursy do stacji PKP. Miasto rozrasta się. W ScoPaku ludzie pracują, latem jeździ autobus szynowy do Chełma. A z okolicznych wsi ludzie do miasta tez chcą się dostać. Kadra to kierowcy i mechanicy z b. PKS-u i jakby nie patrzeć, więcej plusów niż minusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, komunikacja miejska we Włodawie nie jest niczym nowym. Obsługiwana przez włodawski PKS dosyć prężnie działała do końca lat 90- tych, stopniowo została wygaszona w pierwszej dekadzie XXI wieku. Linia nr 1 jeździła z osiedla Kraszewskiego do Różanki, natomiast nr 2 z Garbarni początkowo do Szpitala, później została również przedłużona do Różanki. Do tego dochodził autobus do stacji PKP zsynchronizowany z odjazdami i przyjazdami pociągu oraz sezonowa komunikacja do Okuninki na Jezioro Białe. Jeżeli częstotliwość kursów byłaby sensowna to byłaby super sprawa szczególnie dla starszych mieszkańców Włodawy, a i ja pewnie nie raz skorzystam odwiedzając moje rodzinne miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...