Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak skakać na główkę przy takich płytkich pomostach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto i " za ile" pozwolił na masowe wydobywanie torfu z terenu pojezierza i to w otulinie poleskiego parku? To powoduje wysychanie łąk i jezior i degradacje srodowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie budowali kanalizacji problem rozwiązywał by się sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jakby pozbyć się bydła, które zaśmieca i jeździ po to żeby zrobić jakąś zadymę to byłoby cudownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak skakać na główkę przy takich płytkich pomostach?
 Wypijesz cos na odwage to I na pół metra skoczysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezioro Białe od lat ratuje się samo,choć w latach 60 -tych odkąd go pamiętam przybywa "mułku" na dnie kąpielisk co powoduje mętnienie wody,dawniej tego nie było,a licząc autokary niekiedy nad jeziorem przebywało nawet 30 tys osób,a byli również "turyści, furmankami,rowerami,motocyklami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko bobry mogą uratować Pojezierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawalone bydło zasysa wodę na kaca,stąd i taki ubytek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wody ubywa, dno się zamula a ci o infrastrukturze... typowo po polsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie można poprostu dolać z kranu albo studni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezioro Piaseczno coraz niższy poziom to niestety robota kopalni Bogdanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom wody w jeziorze Białym nie jest w żaden sposób regulowany. Proponuję zainteresować się miejscem w którym jezioro schodzi do rzeki, okolice grobli. Przydałaby się konkretna śluza zatrzymująca wiosenne opady w granicach jeziora... Sposób najtańszy i najprostszy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie, byłem tak ostatnio 20 lat temu i okazuje się, że nic nie straciłem. przez te lata przyjeżdżało tam takie samo bydło co kiedyś, a teraz dodatkowo jest mniej wody w jeziorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan wójt licząc, że na przełomie marca i kwietnia poziom wody w Jeziorze Białym wróci do normy jest naiwny jak dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co pisać takie bzdury, że to czyjaś tam robota. Po prostu jest bardzo mało opadów, brak śnieżnych zim, mało deszczy i pozom wód gruntowych się obniża. A co za tym idzie wody w jeziorach ubywa i tak nie tylko w Piasecznym, w każdym innym także. W Wieprzu też jest mało wody i co też napiszesz ,że to wina Bogdanki. Bajki piszesz Pan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłada na własne życzenie... Inteligencja władzy! W tym roku czeka nas wielka dusza a nie deszcze, to już widać. Plan budowy nowych kopalń i koncesji na wydobycie węgla to gwóźdź do naszej trumny....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłada na własne życzenie... Inteligencja władzy! W tym roku czeka nas wielka dusza a nie deszcze, to już widać. Plan budowy nowych kopalń i koncesji na wydobycie węgla to gwóźdź do naszej trumny....
 Nie daliście zasypać dziur po kopalni piasku miedzy Adampolem,a Włodawą i "woda paruje".Kopalnie wegla kamiennego pracują na poziomie 850-1100 m tam woda gruntowa i podskórna nie dociera.Z kopalni woda jest poważnie zasolona,a od poziomu gruntu do oligocenu woda jest bez ekstremalnych zanieczyszczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Okunince gmina sprzedala ostatnie enklawy lasu w miejsce których powstają następne pseudo ośrodki wypoczynkowe, ponadto zasypywane są bagna , w gminie nie działa ochrona środowiska.Okuninka tonie mimo niskiego poziomu wody w jeziorze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio tam byłem z 19 lat temu. Zawsze ośrodek Instal Lublin. Nie wiem czy jeszcze tam jest. Chodziło się kąpać ok 7 rano, przed tłumem i gwarem,gralo sie w różne gry planszowe, na Pegasusie, automatach, słuchało Budki Suflera. Nie wiem czy na chwilę obecną da się tam odpocząć. Nad Firlej też jeździłem, ale jak dla sracilo już swój klimat. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina kanalizacji! Do tej pory mocz uchodził do jeziora a teraz zachciało sie kanalizacji i mamy efekta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...