Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zginęła 21-letnia dziewczyna. 19-letni kierowca audi zatrzymany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 listopada 2017 r. o 12:52 Powrót do artykułu
Co na to psycholog, który wydał zgodę żeby ten osobnik miał prawo do jazdy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy to na kategorie B wymagane są badania psychologiczne??? Nie licząc wniosku sądowego w niektórych wypadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"19 letni mężczyzna" żart ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczylo jechac wolniej i zapiac pasy...nauczka dla innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechał szybko, ale bezpiecznie. Jak większość Polaków. W mieście, tam gdzie 50 , jezdzimy 80km, poza terenem zabudowanym ile się da. Min 120km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zawsze brać poprawkę, że samochód inaczej będzie reagować na reakcję kierowcy, kiedy jedzie na jego pokładzie jest komplet, a inaczej, jak jedzie sam kierowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest "ewidentna wina drogi" - nie wiadomo dlaczego "uciekła" mu z pod kół. Ta dziewczyna też zaufała "mężczyźnie" i nie zapięła pasa. Wyrazy współczucia dla jej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandzior 19-letni w audi. Oby odniósł akie obrażenia, że nigdy nie będzie siedział za kierownicą. Ma krew na rękach i będzie musiał z tym żyć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DENATURAT JEST MOCNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten co zaciukał młotkiem kobietę na poczcie w Łowczy to już wyszedł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki bandzior co ty pieprzysz człowieku. To był wypadek (WYPADEK) co wy wiecie na temat tej sprawy?? Byliście świadkami to proszę udać się.na posterunek w celu udzielenia zeznań a nie tylko idiotycznym pisaniu . Sekcja zwłok pokaże co tak na prawdę się stało. I inne działania służb mundurowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty chrzanisz, jakby małolat jechał wolniej to by do rowu nie wjechał, i ta dziewucha by żyła. A sekce i sziałania milicji można sobie w dudę wsadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jade ałdi w elpedżi jestem krółem każdej wsi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wujkiem tej która zginęła i mam nadzieje ze sumienie kierowcy jeśli je ma nie pozwoli mu nigdy zasnąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to jej wina, mogła pomyśleć i zapiąć pasy bo nikt już o tym nie wspomni. To był wypadek i nie wiem dlaczego jak jest jakiś wypadek to odrazu ma być to wina kierowcy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
19 lat to zero wyobraźni. Nie pojął, że na zakręcie trza nogę z gazu zdjąć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo może z kąd był ta dziewczyna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna z Orchòwka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej wszystko na kierowcę zgonic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...