Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złodziej w lokalu w Okunince. Ukradł torebkę z pieniędzmi i dokumentami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 sierpnia 2019 r. o 11:06 Powrót do artykułu
w tej norze to jest chyba jakiś magnez ktory przyciąga wszelkie męty z calego obszaru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po Tusku i ferajnie naród nadal nie może się otrząsnąć i wyjść na prostą. Widok nowobogackich rozpasanych przez PO- matołków wywołuje w przyzwoitych ludziach odruch rewanżyzmu i takie mamy skutki. Młody człowiek zapędzony do usługiwania bogaczom na wywczasach się buntuje bo wie że na te 900 musi zapie... lać tydzień a może dłużej. A tamte tylko szastają groszem na prawo i lewo. To nie młodzieniec winny tylko sytuacja na rynku. Nie wszystkim obecna wladza zdazyla pomoc ale po wyborach będzie już normalnie bo czasu więcej. Ale głosować musim mądrze i z rozwagom. Ale młodego jakos ukarać trzeba..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopaczyno co ty łykasz?co ma politykur.a do tego?ja tez jestem ofiarą tej po***ej wojny polit a nie rypie cudzego towaru bo uczciwie pracuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Polak i patriota" - a ja powiem z "rozwagom" żeś dureń i idiota . Też się rymuje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...