Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Hrubieszów

14 marca 2018 r.
9:10

Po tych słowach ukraińskiego polityka wezwano policję. Zadziała ustawa o IPN?

0 43 A A
Policjanci podczas uroczystości w Sahryniu spisali Oleksandra Pyrożyka, który miał powiedzieć, że Bandera jest dla Ukraińców takim samym bohaterem narodowym, jak Piłsudski dla Polaków
Policjanci podczas uroczystości w Sahryniu spisali Oleksandra Pyrożyka, który miał powiedzieć, że Bandera jest dla Ukraińców takim samym bohaterem narodowym, jak Piłsudski dla Polaków

To może być pierwsza taka sprawa od czasu wejścia w życie kontrowersyjnej ustawy o IPN. Prokuratura w Hrubieszowie oceni, czy podczas niedzielnych uroczystości w Sahryniu (gm. Werbkowice) nie doszło do gloryfikowania nazistowskiej ideologii banderowskiej. Na miejsce wezwano policję

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

10 marca 1944 roku we wsi Sahryń oddziały BCH i AK przeprowadziły atak na bazę ukraińskich nacjonalistów. Była to akcja uprzedzająca, po tym jak w bunkrze we wsi Szychowice znaleziono dokumenty UPA. Wynikało z nich, że napad bojówek ukraińskich na Polaków miał nastąpić 16 marca. W akcji – jak podają Polacy – zginęło 150-300 Ukraińców (w tym ludność cywilna). Ukraińcy twierdzą, że mogło to być nawet 600-800 osób.

Zarząd Główny Związku Ukraińców w Polsce zorganizował w Sahryniu uroczystości w 74. rocznicę akcji.

Jako jej „bierny uczestnik” wziął udział przedstawiciel zamojskiego Stowarzyszenia Upamiętniania Polaków Pomordowanych na Wołyniu.

– Uroczystość przebiegła godnie, z powagą i spokojnie – relacjonuje w internecie. – Dostrzeżono przemycone flagi banderowskie, które jednak nie były eksponowane.

Kolejne wystąpienia miało się jednak kończyć banderowskim zawołaniem: „Sława Ukrainie”, na co zgromadzeni odpowiadali „Herojam sława”.

 – Jeden z gości wygłosił przemówienie, które w świetle znowelizowanej ustawy o IPN było zabronionym prawem gloryfikowaniem nazistowskiej ideologii banderowskiej – uważa przedstawiciel stowarzyszenia wołyńskiego. – Mówca ten sławił UPA, Banderę, Szuchewycza. Godził także w naszych bohaterów narodowych.

Oleksandr Pyrożyk, wiceszef Wołyńskiej Administracji Obwodowej (wojewódzkiej) i lider nacjonalistycznej partii Svoboda, miał powiedzieć m.in., że Bandera jest dla Ukraińców takim samym bohaterem narodowym, jak Piłsudski dla Polaków.

Na prośbę przedstawiciela stowarzyszenia interweniowała policja, która spisała dane Pyrożyka. Prokuratura Rejonowa w Hrubieszowie sprawdza teraz, czy podczas uroczystości nie doszło do publicznego propagowania ustroju faszystowskiego lub do nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych.

Co jest w ustawie?

W ustawie o IPN znalazły się m.in. przepisy, które mają umożliwić wszczynanie postępowań karnych za zaprzeczanie zbrodniom ukraińskich nacjonalistów.

Według ustawy taką zbrodnią był m.in. udział ukraińskich nacjonalistów w eksterminacji Żydów i popełnione przez nich ludobójstwo na obywatelach II RP na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej.

Quiz: Jaka to melodia. Zgadnij, kto śpiewa te kultowe przeboje?

Jaka to melodia. Zgadnij, kto śpiewa te kultowe przeboje?

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
. / 20 marca 2018 o 23:20
0
Ukrop napisał:
Ilu dzieci i Ukraincow zamordowal Pilsudski? Wielu. Tyle ze i tym za bardzo sie nie mowi. Wurychal Petlure ktory wraz z nim bronil Polske przed Budzionym. O obozie w Berezie Kartuskiej i Jaworznie malo mowiono w Polskich podrecznikach zarowno jak o krwawych pacyfikacjach wsi z ludnoscia ukrainska. Niestety Polacy nadal uzywaja okreslenia Malopolska Wschodnia wobec terenow Ukrainy tzw. Galicji. Jak mowil Pilsudski racja jest jak dupa - kazdy ma swoja. O jakich bojowkach UPa w Sahryniu rzecz jesli wies trzymali pod kontrola oddzialy kolaborantow policji ochotniczej ?
 
Ukrop napisał:
Ilu dzieci i Ukraincow zamordowal Pilsudski? Wielu. Tyle ze i tym za bardzo sie nie mowi. Wurychal Petlure ktory wraz z nim bronil Polske przed Budzionym. O obozie w Berezie Kartuskiej i Jaworznie malo mowiono w Polskich podrecznikach zarowno jak o krwawych pacyfikacjach wsi z ludnoscia ukrainska. Niestety Polacy nadal uzywaja okreslenia Malopolska Wschodnia wobec terenow Ukrainy tzw. Galicji. Jak mowil Pilsudski racja jest jak dupa - kazdy ma swoja. O jakich bojowkach UPa w Sahryniu rzecz jesli wies trzymali pod kontrola oddzialy kolaborantow policji ochotniczej ?
 No to ilu? Napisz sam. A te "krwawe pacyfikacje" to nie wiecej niz kilkadziesiat zabitych ludzi. Polacy mieli ponad 20 lat na przeprowadzenie ludobojstwa i nigdy tego nie zrobili. Myslisz ze Policja Ukrainska nie mordowala masowo Polakow? Wielu z tych policjantow bylo rownierz w UPA.
 No to ilu? Napisz sam. A te "krwawe pacyfikacje" to nie wiecej niz kilkadziesiat zabitych ludzi. Polacy mieli ponad 20 lat na przeprowadzenie ludobojstwa i nigdy tego nie zrobili. Myslisz ze Policja Ukrainska nie mordowala masowo Polakow? Wielu z tych policjantow bylo rownierz w UPA. rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2018 o 16:36
0
Ukraina powinna być pasem ziemi niczyjej , czymś w rodzaju bezpiecznika pomiędzy NATO a Rosją. Ci piewcy zwykłych kryminalistów , ludobójców nie zasługują na własne państwo. Oby ogień piekielny dla nich nigdy nie zgasł.
Avatar
Gość / 16 marca 2018 o 12:00
0
a czy w Sahryniu przeszkadzały im jakieś bojówki nacjonalistyczne tak jak to było podczas uroczystości w Hucie Pieniackiej gdzie młodzieżowa boojówka probanderowska rozwinęła sz,tandary z barwami upa i wznosiła nieprzyjazne Polakom i Polsce okrzyki
Avatar
Gość / 15 marca 2018 o 19:11
0
Wy ciemnoto , ograniczona ciemnoto- nie wiedzieliście jakie pytanie zadać temu ukraińskiemu opasowi kiedy zrównywał Piłsudskiego z tym ukraińskim psem Banderą ? Ja bym go tylko zapytał ile ukraińskich dzieci , kobiet, starców zabił Piłsudski ? a potem temu barbarzyńcy bym stłukł mordę, że długo by jej nie otworzył
Avatar
Gość / 15 marca 2018 o 07:26
0
Ten "bierny przedstawiciel stowarzyszenia wołyńskiego" to Wiesław Huk. Od kiedy to on broni imienia Piłsudskiego, skoro na swoim fejsbuku obrzuca go błotem? Schizofrenia? Czy Wiesław Huk wie, że dokonał prowokacji? Czy ma świadomość tego, że gdy teraz Polacy jadący na groby swoich bliskich na Wołyniu nie będą przez jego warcholstwo mieli tam spokoju? Czy ktoś mu za to podziękuje? I temu stowarzyszeniu z Zamościa, które go delegowało? Jaki z tego pożytek? Bo na pewno Pan Pyrożyk nie zostanie skazany, gdyż jak słychać na filmie nie wychwala ani Szuchewycza ani ideologii banderowskiej. Czy Pan Huk wie, że dokonał profanacji cmentarza odstawiając ten cyrk z policją? Czy wie, że tam leżą także żołnierze polscy? Na pewno nie wie, bo w Sahryniu na tym cmentarzu był dopiero drugi raz. Łatwo jest pyskować i nasyłać policję, bo to efektowne, ale trudniej jest działać na rzecz zrozumienia i pojednania, prowadzić działalność edukacyjną, bo do tego potrzebny jest rozum.
Ten "bierny przedstawiciel stowarzyszenia wołyńskiego" to Wiesław Huk. Od kiedy to on broni imienia Piłsudskiego, skoro na swoim fejsbuku obrzuca go błotem? Schizofrenia? Czy Wiesław Huk wie, że dokonał prowokacji? Czy ma świadomość tego, że gdy teraz Polacy jadący na groby swoich bliskich na Wołyniu nie będą przez jego warcholstwo mieli tam spokoju? Czy ktoś mu za to podziękuje? I temu stowarzyszeniu z Zamościa, które go delegowało? Jaki z tego pożytek? Bo na pewno Pan Pyrożyk nie zostanie skazany, gdyż jak słychać na filmie nie w... rozwiń
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 23:11
0
Do gość: to chyba nie PiS chwalił bandziora i hitlerowskiego pachołka na terytorium Polski? Mam nadzieję, że Pyrożnik był ostatni raz w Polsce. Nie ma tu miejsca dla takich, persona non grata
Avatar
kak / 14 marca 2018 o 22:16
0
Mądra wypowiedź, pamiętać, przestrzegać, edukować
Avatar
Polak / 14 marca 2018 o 20:56
0
brawo władze werbkowic... pozwalacie na takie coś?  brak słów! a co na to mieszkańcy? odważnych ludzi w gminie nie ma zeby to zablokować? a co powiecie na to artykuł z dzisiaj: msz potwierdza atak na cmentarz orląt lwowskich. w polską nekropolię rzucono granatem ***natemat.pl/232675,oswiadczenie-msz-doszlo-do-eksplozji-na-cmentarzu-obroncow-lwowa
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 17:50
0
No to z wojenki Polska Ukraina najbardziej cieszy się Putin. Im bardziej Polska oddala się od UE i zdrowego rozsądku tym nam bliżej do wcielenia do Rosji. A pis jako ruska agentura świetnie działa
Avatar
JAREMA / 14 marca 2018 o 13:46
0
HWD UKRAINIE.HIEROJOM KIJ W D...
Avatar
. / 20 marca 2018 o 23:20
0
Ukrop napisał:
Ilu dzieci i Ukraincow zamordowal Pilsudski? Wielu. Tyle ze i tym za bardzo sie nie mowi. Wurychal Petlure ktory wraz z nim bronil Polske przed Budzionym. O obozie w Berezie Kartuskiej i Jaworznie malo mowiono w Polskich podrecznikach zarowno jak o krwawych pacyfikacjach wsi z ludnoscia ukrainska. Niestety Polacy nadal uzywaja okreslenia Malopolska Wschodnia wobec terenow Ukrainy tzw. Galicji. Jak mowil Pilsudski racja jest jak dupa - kazdy ma swoja. O jakich bojowkach UPa w Sahryniu rzecz jesli wies trzymali pod kontrola oddzialy kolaborantow policji ochotniczej ?
 
Ukrop napisał:
Ilu dzieci i Ukraincow zamordowal Pilsudski? Wielu. Tyle ze i tym za bardzo sie nie mowi. Wurychal Petlure ktory wraz z nim bronil Polske przed Budzionym. O obozie w Berezie Kartuskiej i Jaworznie malo mowiono w Polskich podrecznikach zarowno jak o krwawych pacyfikacjach wsi z ludnoscia ukrainska. Niestety Polacy nadal uzywaja okreslenia Malopolska Wschodnia wobec terenow Ukrainy tzw. Galicji. Jak mowil Pilsudski racja jest jak dupa - kazdy ma swoja. O jakich bojowkach UPa w Sahryniu rzecz jesli wies trzymali pod kontrola oddzialy kolaborantow policji ochotniczej ?
 No to ilu? Napisz sam. A te "krwawe pacyfikacje" to nie wiecej niz kilkadziesiat zabitych ludzi. Polacy mieli ponad 20 lat na przeprowadzenie ludobojstwa i nigdy tego nie zrobili. Myslisz ze Policja Ukrainska nie mordowala masowo Polakow? Wielu z tych policjantow bylo rownierz w UPA.
 No to ilu? Napisz sam. A te "krwawe pacyfikacje" to nie wiecej niz kilkadziesiat zabitych ludzi. Polacy mieli ponad 20 lat na przeprowadzenie ludobojstwa i nigdy tego nie zrobili. Myslisz ze Policja Ukrainska nie mordowala masowo Polakow? Wielu z tych policjantow bylo rownierz w UPA. rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2018 o 16:36
0
Ukraina powinna być pasem ziemi niczyjej , czymś w rodzaju bezpiecznika pomiędzy NATO a Rosją. Ci piewcy zwykłych kryminalistów , ludobójców nie zasługują na własne państwo. Oby ogień piekielny dla nich nigdy nie zgasł.
Avatar
Gość / 16 marca 2018 o 12:00
0
a czy w Sahryniu przeszkadzały im jakieś bojówki nacjonalistyczne tak jak to było podczas uroczystości w Hucie Pieniackiej gdzie młodzieżowa boojówka probanderowska rozwinęła sz,tandary z barwami upa i wznosiła nieprzyjazne Polakom i Polsce okrzyki
Avatar
Ukrop / 15 marca 2018 o 21:01
-1
Ilu dzieci i Ukraincow zamordowal Pilsudski? Wielu. Tyle ze i tym za bardzo sie nie mowi. Wurychal Petlure ktory wraz z nim bronil Polske przed Budzionym. O obozie w Berezie Kartuskiej i Jaworznie malo mowiono w Polskich podrecznikach zarowno jak o krwawych pacyfikacjach wsi z ludnoscia ukrainska. Niestety Polacy nadal uzywaja okreslenia Malopolska Wschodnia wobec terenow Ukrainy tzw. Galicji. Jak mowil Pilsudski racja jest jak dupa - kazdy ma swoja. O jakich bojowkach UPa w Sahryniu rzecz jesli wies trzymali pod kontrola oddzialy kolaborantow policji ochotniczej ?
Avatar
Gość / 15 marca 2018 o 19:11
0
Wy ciemnoto , ograniczona ciemnoto- nie wiedzieliście jakie pytanie zadać temu ukraińskiemu opasowi kiedy zrównywał Piłsudskiego z tym ukraińskim psem Banderą ? Ja bym go tylko zapytał ile ukraińskich dzieci , kobiet, starców zabił Piłsudski ? a potem temu barbarzyńcy bym stłukł mordę, że długo by jej nie otworzył
Avatar
Gość / 15 marca 2018 o 07:26
0
Ten "bierny przedstawiciel stowarzyszenia wołyńskiego" to Wiesław Huk. Od kiedy to on broni imienia Piłsudskiego, skoro na swoim fejsbuku obrzuca go błotem? Schizofrenia? Czy Wiesław Huk wie, że dokonał prowokacji? Czy ma świadomość tego, że gdy teraz Polacy jadący na groby swoich bliskich na Wołyniu nie będą przez jego warcholstwo mieli tam spokoju? Czy ktoś mu za to podziękuje? I temu stowarzyszeniu z Zamościa, które go delegowało? Jaki z tego pożytek? Bo na pewno Pan Pyrożyk nie zostanie skazany, gdyż jak słychać na filmie nie wychwala ani Szuchewycza ani ideologii banderowskiej. Czy Pan Huk wie, że dokonał profanacji cmentarza odstawiając ten cyrk z policją? Czy wie, że tam leżą także żołnierze polscy? Na pewno nie wie, bo w Sahryniu na tym cmentarzu był dopiero drugi raz. Łatwo jest pyskować i nasyłać policję, bo to efektowne, ale trudniej jest działać na rzecz zrozumienia i pojednania, prowadzić działalność edukacyjną, bo do tego potrzebny jest rozum.
Ten "bierny przedstawiciel stowarzyszenia wołyńskiego" to Wiesław Huk. Od kiedy to on broni imienia Piłsudskiego, skoro na swoim fejsbuku obrzuca go błotem? Schizofrenia? Czy Wiesław Huk wie, że dokonał prowokacji? Czy ma świadomość tego, że gdy teraz Polacy jadący na groby swoich bliskich na Wołyniu nie będą przez jego warcholstwo mieli tam spokoju? Czy ktoś mu za to podziękuje? I temu stowarzyszeniu z Zamościa, które go delegowało? Jaki z tego pożytek? Bo na pewno Pan Pyrożyk nie zostanie skazany, gdyż jak słychać na filmie nie w... rozwiń
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 23:11
0
Do gość: to chyba nie PiS chwalił bandziora i hitlerowskiego pachołka na terytorium Polski? Mam nadzieję, że Pyrożnik był ostatni raz w Polsce. Nie ma tu miejsca dla takich, persona non grata
Avatar
kak / 14 marca 2018 o 22:16
0
Mądra wypowiedź, pamiętać, przestrzegać, edukować
Avatar
Polak / 14 marca 2018 o 20:56
0
brawo władze werbkowic... pozwalacie na takie coś?  brak słów! a co na to mieszkańcy? odważnych ludzi w gminie nie ma zeby to zablokować? a co powiecie na to artykuł z dzisiaj: msz potwierdza atak na cmentarz orląt lwowskich. w polską nekropolię rzucono granatem ***natemat.pl/232675,oswiadczenie-msz-doszlo-do-eksplozji-na-cmentarzu-obroncow-lwowa
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 17:50
0
No to z wojenki Polska Ukraina najbardziej cieszy się Putin. Im bardziej Polska oddala się od UE i zdrowego rozsądku tym nam bliżej do wcielenia do Rosji. A pis jako ruska agentura świetnie działa
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina 1 4

Na ulice Lublina wyjeżdżają dziś nowe, przegubowe trolejbusy marki Ursus. Są klimatyzowane, wyposażone w biletomaty, a dzięki akumulatorom mogą kursować tam, gdzie nie ma nad jezdnią sieci zasilającej. Miasto kupiło w sumie 15 takich pojazdów za ponad 34 mln zł

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [21-23.09]
21 września 2018, 10:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [21-23.09] 0 0

Co Gdzie Kiedy. Na ekrany lubelskich kin wkracza polski film kostiumowy Kamerdyner. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Miasto pozwało radną. Urząd domaga się przeprosin

Miasto pozwało radną. Urząd domaga się przeprosin 1 0

Władze Białej Podlaskiej pozwały radną niezależną Alicję Łagowską. Sprawa o ochronę dóbr osobistych toczy się przed Sądem Okręgowym w Lublinie.

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście
galeria

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście 133 11

Jogi, Batman, Szogun, Izaura, Masa, Skrzat – to tylko niektóre z zabawnych pseudonimów, jakie mieli otrzymać pacjenci przychodni w miejscowości Wohyń koło Radzynia, w województwie lubelskim. Chodzi o zachowanie anonimowości w związku z RODO (czyli nowego prawa o danych osobowych, które obowiązuje od 25 maja).

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika?

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika? 3 1

Piłkarze i kibice Motoru chcą, jak najszybciej zapomnieć o tym, co stało się w Krakowie. Ma w tym pomóc sobotni występ żółto-biało-niebieskich. Lublinianie zmierzą się na Arenie z Sokołem Sieniawa (godz. 18). Wszystko wskazuje na to, że na ławce trenerskiej „awaryjnie” zasiądzie Robert Chmura

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle? 7 6

Jedna osoba została ranna w wypadku na al. Solidarności w Lublinie.

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim
galeria

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim 0 8

Na placu Litewskim w Lublinie odbyły się w piątek dwie ceremonie wojskowe Wielonarodowej Brygady. Dowództwo nad brygadą przejęła armia ukraińska, zaś Batalion Dowodzenia otrzymał sztandar.

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie
22 września 2018, 15:00

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny na całym świecie przeprowadzona zostanie wyjątkowa akcja, podczas której ludzie zatrzymają się, aby popatrzeć sobie w oczy. Ponownie The World Biggest Eye Contact Experiment zorganizowany zostanie także w Lublinie - 22 września w Tarasach Zamkowych.

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą"

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą" 7 5

Rodzina Lubańskich z Białej Podlaskiej zbiera pieniądze na zdiagnozowanie córki Michaliny. Potrzeba 15 tys. zł. na badania genetyczne.

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie
21 września 2018, 17:00

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie 2 0

W piątek, 21 września, Pracownia W Przestrzeni zaprasza do Zielonej Sali Wykładowej (róg ulicy Cyruliczej i Furmańskiej) na rozmowę z reporterem i fotografem Filipem Springerem. Początek pierwszego spotkania w ramach projektu „Mistrzowie Mówią” o godz. 17. Wstęp wolny.

Nie zapłacili mu, więc zabrał koparkę wartą 70 tys. zł

Nie zapłacili mu, więc zabrał koparkę wartą 70 tys. zł 0 3

Mieszkaniec Ryk nie otrzymał wynagrodzenia, więc przywłaszczył sobie koparkę wartą 70 tys. zł. Teraz 40-latek ma spore problemy

Impreza w Próbie Cafe
28 września 2018, 22:30

Impreza w Próbie Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. Próba Cafe (Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a) zaprasza na muzyczną imprezę - Próba Elektryczna, która odbędzie się 28 września o godz. 22.30.

Wojciech Bąkowski w Strefie Innych Brzmień
4 października 2018, 19:00

Wojciech Bąkowski w Strefie Innych Brzmień 0 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny koncert w ramach cyklu Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury (ul Grodzka 5a). 4 października o godz 19 na scenie tamtejszej Próby Cafe wystąpi Wojciech Bąkowski.

Program TV: Filmowy weekend 21-23 września. Co warto zobaczyć?
21 września 2018, 0:00

Program TV: Filmowy weekend 21-23 września. Co warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend w naziemnej telewizji cyfrowej znajdziemy kilka ciekawych produkcji, m.in. Incredible Hulk, czyli jeden z filmów otwierających kinowe uniwersum Marvela czy intrygującą, festiwalową Mamę Xaviera Dolana. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Mateusz Mika (Asseco Resovia Rzeszów): Po prostu graliśmy dobrze w siatkówkę

Mateusz Mika (Asseco Resovia Rzeszów): Po prostu graliśmy dobrze w siatkówkę 0 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!