Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 maja 2012 r.
10:33
Edytuj ten wpis

25 lat temu papież przyjechał do Lublina (zdjęcia)

0 6 A A

W 1987 roku papież Jan Paweł II przyjechał z wizytą do Lublina. 9 czerwca modlił się w katedrze. Spotkał się z profesorami i studentami KUL. Odprawił też mszę w nowej dzielnicy Lublina - Czuby i modlił się na Majdanku. W 25. rocznicę wizyty zaplanowano uroczystości. Więcej informacji TUTAJ

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Piotrek / 8 czerwca 2012 o 07:33
0
papieskie zabawy

http://www.michaelparenti.org/VaticanShuffle.html

http://thewordwarrior.wordpress.com/2010/04/19/wojtyla-backed-praise-for-hiding-abuse/

http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/3157555.stm

Prawicowe makumby niech sobie translatora włączą
Avatar
missJonasz / 22 maja 2012 o 15:03
0
[color="#000080"][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA[/size][/font][/color][color="#000080"][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](jp2) czyli spekta[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]arna SYLWETKA: [/size][/font][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Cz. 2:[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"]Już 12 -letni Jezus nauczał Kapłanów w Świątyni;[/color]
[color="#4b0082"][color="#ff0000"]Od ponad 2000 lat zamieniają jedno na drugie [/color](chorych na zdrowych; wodę na wino...) [color="#ff0000"]twierdząc, że to CUDA, a cała Św. reszta uczy, że to COŚ Z NICZEGO[/color]...Nie mogą ino zamienić[color="#ff0000"] głupich na mądrych i pijanych na trzeźwych - tu wysiadał nawet sam biblijny Jezus[/color]![/color]
[color="#4b0082"]Od początku też (czasy Św.{irniętego} Piotra)[color="#ff0000"] nikt nie wie kto był ojcem Jezusa[/color]..., a jak długo i ile osób było i[color="#ff0000"] jest opier[/color]...niczane z Ambon, od Ołtarzy, z Konfesjonałów[color="#ff0000"] za dzieci bez ślubu [/color]– robił to nawet[color="#ff0000"] Ojciec Św. Jan Paweł II – BŁOGOSŁAWIONY [/color](!).[/color]

[color="#4b0082"]O odpuszczenie win należy klepać na KUL-anach:[/color]

[color="#4b0082"]Oraz "[/color][color="#ff0000"]AVE MAFIJA[/color][color="#4b0082"]":[/color]

[color="#4b0082"]"Zdrowaś Mafijo, Łaskiś Pełna - [/color]
[color="#4b0082"]Pan z Tobą.[/color]
[color="#4b0082"]B(L)OGoslawionaś Ty między Mafijami[/color]
[color="#4b0082"]i B(L)OGoslawiony Owoc Żywota Twojego![/color]
[color="#4b0082"]Święta Mafijo, Matko Boża**[/color]
[color="#4b0082"]Módl się za Nami grzecznymi teraz[/color]
[color="#4b0082"]i w Godzinę Śmierci Naszej. Amen". [/color]

[color="#4b0082"]oraz:[/color]

[color="#4b0082"]„OJCZE NASZ, któryś jest w Niebie,[/color]
[color="#4b0082"]Święć się Imię Twoje.[/color]
[color="#4b0082"]bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na ziemi. [/color]
[color="#4b0082"]Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj [/color]
[color="#4b0082"]I odpuść nam nasze winy Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom [/color]
[color="#4b0082"]I nie wódź nas na pokuszenie [/color]
[color="#4b0082"][color="#ff0000"]Ale nas [/color](z)[color="#ff0000"]BAW[/color] …,[/color]

[color="#ff0000"]a niech któreś dziecko nie powie z pamięci to[/color][color="#4b0082"]... nie będzie miało Pamiątki I KOMUNII ŚW.(irniętej) czyli [/color][color="#ff0000"]NA PAMIĄTKĘ ZAMKNĄ MU BRAMY [/color][color="#4b0082"](z)[/color][color="#ff0000"]BAWIENIA[/color][color="#4b0082"]!, a jak jeszcze walnie „[/color][color="#ff0000"]WIERZĘ W B[/color][color="#4b0082"](L)[/color][color="#ff0000"]OGA OJCA WSZECHMOGĄCEGO[/color][color="#4b0082"]” lub [/color][color="#ff0000"]„NIE BĘDZIESZ MIAŁ B([/color][color="#4b0082"]L)[/color][color="#ff0000"]OGÓW CUDZYCH[/color][color="#4b0082"]...” to już ma przes...ane „[/color][color="#ff0000"]Na Wieki Wieków[/color][color="#4b0082"]”.[/color]

[color="#ff0000"]O szczęśliwą zaś Kanonizację Karola W.[/color][color="#4b0082"] (JP 2) należy na KULanach śpiewać [/color][color="#ff0000"]Polską Litanię Do Wszystkich Św.[/color][color="#4b0082"](irniętych) [/color][color="#ff0000"]SB[/color][color="#4b0082"]-ków:[/color]

[color="#4b0082"]Po urzędowym wstępie form grzecznościowo-powitalnych (Kyrie eleison...) następują wezwania:[/color]
[color="#4b0082"]Św. Filozofie,[/color]
[color="#4b0082"]Św. Glonie.[/color]
[color="#4b0082"]Św. Józefie...( a tu cała galeria Józków w KULejce: Glemp, Kowalczyk, Życiński...)[/color]
[color="#4b0082"]Św. Henryku....[/color]
[color="#4b0082"]Św. Karolu.... [/color]
[color="#4b0082"]i tylko jeden problem z odzewem publiczności [color="#ff0000"]MÓDL SIĘ ZA NAMI czy ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a może [/color][color="#280099"](wy)[/color][color="#ff0000"]BAW NAS PANIE[/color]?[/color]

[color="#4b0082"]Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba ###### i ASC[/color][color="#ff0000"] proponuje [/color][color="#4b0082"]ePi[/color][color="#ff0000"]S[/color][color="#4b0082"]([/color][color="#ff0000"]Z[/color][color="#4b0082"])[/color][color="#ff0000"]KOP[/color][color="#4b0082"]at[/color][color="#ff0000"]owi[/color][color="#4b0082"] i wszystkim księŻULKOM w spektaKULarnym kącku KULinarnym:[/color]

[color="#ff0000"]1) Ciało Pańskie z Grilla;[/color]
[color="#4b0082"]2) Krew Pańską z Gwinta;[/color]
[color="#4b0082"]3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;[/color]
[color="#4b0082"]4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;[/color]
[color="#4b0082"]5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana[/color]
[color="#4b0082"]Germany 1939;[/color]
[color="#4b0082"]6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto[/color]
[color="#4b0082"]do Nieba...[/color]

[color="#4b0082"]ZAŚ NA DESER I DZIECIOM :[/color]

[color="#ff0000"]1) czeKULadowe Krzyże;[/color]
[color="#4b0082"]2)czeKULadowego Zbawiciela;[/color]
[color="#4b0082"]2)czeKULadową Panienkę;[/color]
[color="#4b0082"]3)i...[/color]
[color="#4b0082"]...[/color]
[color="#4b0082"]... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...[/color]
[color="#4b0082"]Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [color="#ff0000"]z nadzieniem Róży Duchownej[/color]![/color]

[color="#4b0082"]jako, że „[/color][color="#ff0000"]NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK[/color][color="#4b0082"]...”[/color]

[color="#4b0082"]Po takiej konsumpcji lub rozreklamowanej „majówce” wszyscy mogą mieć Św.(irnięte) wrażenie, że[/color][color="#ff0000"] CHCE ICH ROZERWAĆ[/color][color="#4b0082"]![/color]

[color="#4b0082"]W trosce o dostęp wszystkich do kanibalizmu księ[/color][color="#ff0000"]ŻULE wymyśliły Bezglutenowe Ciało Pańskie[/color][color="#4b0082"].[/color]
[color="#4b0082"]Z KULei K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC proponuje[color="#ff0000"] Bezalkoholową Krew Pańską [/color]– od X - lat na rynku spożywczym istnieją spirytualia bezalkoholowe![/color]

[color="#4b0082"]Na trzeźwo trudno to pojąć, a księ[/color][color="#ff0000"]ŻULKOM idzie jak z płatka[/color][color="#
[color="#000080"][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA[/size][/font][/color][color="#000080"][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](jp2) czyli spekta[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]<... rozwiń
Avatar
missJonasz / 22 maja 2012 o 15:01
0
[color="#000080"][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA[/size][/font][/color][color="#000080"][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](jp2) czyli spekta[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]arna SYLWETKA: [/size][/font][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Cz. 1:[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [color="#ff0000"]JAK MOŻNA [/color](z)[color="#ff0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/color]

[color="#4b0082"]Trudno spotkać Polaka, który nie zna popularnego przysłowia [/color][color="#ff0000"]„Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał[/color][color="#4b0082"]”, albo „[/color][color="#ff0000"]Głupi Jasio[/color][color="#4b0082"]”...[/color]

[color="#4b0082"]Co nam zostało z tych dni” kiedy na niebieskim stołku w Watykanie zasiadał Karol Wojtyła – Ojciec Św., Papież Jan Paweł II, czyli Najnowsza KUL-awa i PAT-ologiczna Historia:[/color]
[color="#4b0082"]Po szumnym ogłoszeniu w czasie różańca o nominowaniu Karola Wojtyły na vice boga [color="#ff0000"]nikt z [/color]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[color="#ff0000"] nie stał się przesadnym Fanem boskiego zastępcy pozostając w umiarkowanej euforii, a więc nikt z [/color]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[color="#ff0000"] nie wpadł w nałóg papiestwa[/color]![/color]
[color="#4b0082"]W takiej to scenerii [color="#ff0000"]od roku 1980 powstawała w Polsce SOLIDARNOŚĆ i oczywiście ###### [/color]z siedzibą we Wrocławiu, którego szefem był nie grający już wówczas w żadnym kościele Organista z Wrocławia [color="#ff0000"]o nazwisku CHOBOT[/color] – wywalili go czarni - jeździł po Polsce i zakładał K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. – zjawił się też i w Lublinie...[/color]
[color="#4b0082"]Tak jak księŻULKI uwielbiały SOLIDARNOŚĆ,[color="#ff0000"] z taką samą mocą nienawidziły [/color]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. ! Jedną ręką wszystkim Błogosławiły, a [color="#ff0000"]drugą rozpier[/color]...niczały K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W..[/color]
[color="#4b0082"]Taka zaś postawa wskazuje na to, że księŻULKI są grupą ludzką (bo trudno mówić o społecznej) o wielu osobowościach, a po upływie ponad 30 lat i w dobie masowej komunikacji [color="#ff0000"]jest to problem dla psychiatrów [/color]– na co nie raz zwracał już uwagę K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC!, a efekty były widoczne w publikacjach Listy Wildsteina i teczek księży współpracujących z SB – pozostawiając w świętym spokoju płeć piękną kościoła – zakonnice![color="#ff0000"] Kierują się INSTYNKTEM każącym atakować wszystko inne niż Kościół - taka spuścizna po PZPR-ze! To w Św.[/color](irniętym) mniemaniu [color="#ff0000"]nazywa się POWOŁANIE[/color]...[/color]

[color="#4b0082"]SB-cka Lista Wildsteina nie jest wolna od księŻULKÓW:[/color]
[color="#ff0000"]Józef Kowalczyk (obecny Ks. Prymas Polski) widnieje na SB-ckiej Liście Wildsteina 15 x (słownie: PIĘTNAŚCIE RAZY);[/color]
[color="#4b0082"]Józef Glemp (Ks. Prymas Polski - emeryt) – 2 x, Henryk Muszyński(Ks. Prymas Polski - emeryt) – 4x..., a 2009 r. przed Bożym Ciałem IPN opublikował SB-cką teczkę Ojca Św. Papieża Jana Pawła II – Karola Wojtyły.[/color]
[color="#4b0082"]W KULejce też stoją hipotetyczni następcy "Filozofa"...[/color]

[color="#4b0082"]I pomyśleć, że już 12 – letni Jezus – jak czytają „Słowo Pańskie” nauczał Kapłanów w Świątyni! - Problem ino w tym, że filozofia [/color][color="#ff0000"]nakazuje wpadać w zachwyt na mądrością 12 latka przemilczając Świętą Głupotę Kapłanów [/color][color="#4b0082"]– na to już nie raz zwracał uwagę K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC. Święta Przypadłość Biblia obowiązuje do dziś...[/color]

[color="#4b0082"]I tak:[/color]

[color="#4b0082"]Był okres, że kazano się zachwycać Dziełami JP 2 - w tym "[/color][color="#ff0000"]Pamięć i tożsamość[/color][color="#4b0082"]" - [/color][color="#ff0000"]jest to okres podobny do upadłego PRL-u, w którym kazano zachwycać się Dziełami Lenina[/color][color="#4b0082"]. [/color]
[color="#4b0082"]Do upadku socjalizmu przyczynił się przy wykorzystaniu idei SOLIDARNOŚCI kościół grzmiąc z ambon i od ołtarzy, lejąc łzy i łkając nad losem Ojczyzny. Co to dało w efekcie?[/color]
[color="#4b0082"]Dało to to, że[color="#ff0000"] bez księdza nic już nie funkcjonuje[/color], a wszyscy którzy próbowali funkcjonować w kościele wykorzystując możliwości Państwa Polskiego[color="#ff0000"] byli i są wrogami nr 1 kościoła[/color].[/color]
[color="#4b0082"]Do takich wrogów zaliczał się K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. rozgromiony przy wyraźnym udziale KULawego i PAT-ologicznego półŚWIATkA NAUKOWEGO – wszystkich Związkowców zwolnili z groźbami karalnymi na ustach duchownych w 1982 r..[/color]
[color="#4b0082"][color="#ff0000"]Groźby te spełnili po upływie 12 lat serwując w 1994 r. nocne napady znajomych księży na mieszkania i rodziny [/color]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[color="#ff0000"] oraz zakaz opalania budynków zimą mrożąc jednocześnie małe dzieci[/color] -w tym względzie nie poleciała nawet jedna łza,[color="#ff0000"] ani jedno łknięcie z ambon i od ołtarzy[/color].[/color]
[color="#4b0082"]Od samego też początku K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. określany był jako "[color="#ff0000"]WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA[/color]", a w roku 2002 lub 03 (już w internecie) jakiś vatykańczyk napisał akt strzelisty w intencji Związku (RUDY lub SK) "[color="#ff0000"]JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC[/color]"[/color]

[color="#4b0082"]Jeśli jeszcze ktoś łudzi się, że na KUL-awej uczelni jest "wysoki poziom" – to K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.
[color="#000080"][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA[/size][/font][/color][color="#000080"][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](jp2) czyli spekta[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]<... rozwiń
Avatar
Gość / 21 maja 2012 o 17:21
0
[quote name='kolor' timestamp='1337612234' post='632253']
Dlaczego te zdjęcia są czarno białe? Mam piękny album z tej wizyty i tylko 2 lub 3 zdjęcia są czarno białe a reszta w kolorze. Prezentowanie tak zdjęć rodzi tylko smutne odczucia zamiast pozytywnych po wielkim Polaku, tym bardziej że jest błogosławiony.
[/quote]
zdjęcia czarno-białe są zdjęciami prawdziwymi, kolor to wymysł szatana.
Avatar
kolor / 21 maja 2012 o 16:57
0
Dlaczego te zdjęcia są czarno białe? Mam piękny album z tej wizyty i tylko 2 lub 3 zdjęcia są czarno białe a reszta w kolorze. Prezentowanie tak zdjęć rodzi tylko smutne odczucia zamiast pozytywnych po wielkim Polaku, tym bardziej że jest błogosławiony.
Avatar
katechetka / 21 maja 2012 o 12:42
0
tylko brakuje Jego przyjaciela Goliska
Avatar
Piotrek / 8 czerwca 2012 o 07:33
0
papieskie zabawy

http://www.michaelparenti.org/VaticanShuffle.html

http://thewordwarrior.wordpress.com/2010/04/19/wojtyla-backed-praise-for-hiding-abuse/

http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/3157555.stm

Prawicowe makumby niech sobie translatora włączą
Avatar
missJonasz / 22 maja 2012 o 15:03
0
[color="#000080"][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA[/size][/font][/color][color="#000080"][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](jp2) czyli spekta[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]arna SYLWETKA: [/size][/font][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Cz. 2:[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"]Już 12 -letni Jezus nauczał Kapłanów w Świątyni;[/color]
[color="#4b0082"][color="#ff0000"]Od ponad 2000 lat zamieniają jedno na drugie [/color](chorych na zdrowych; wodę na wino...) [color="#ff0000"]twierdząc, że to CUDA, a cała Św. reszta uczy, że to COŚ Z NICZEGO[/color]...Nie mogą ino zamienić[color="#ff0000"] głupich na mądrych i pijanych na trzeźwych - tu wysiadał nawet sam biblijny Jezus[/color]![/color]
[color="#4b0082"]Od początku też (czasy Św.{irniętego} Piotra)[color="#ff0000"] nikt nie wie kto był ojcem Jezusa[/color]..., a jak długo i ile osób było i[color="#ff0000"] jest opier[/color]...niczane z Ambon, od Ołtarzy, z Konfesjonałów[color="#ff0000"] za dzieci bez ślubu [/color]– robił to nawet[color="#ff0000"] Ojciec Św. Jan Paweł II – BŁOGOSŁAWIONY [/color](!).[/color]

[color="#4b0082"]O odpuszczenie win należy klepać na KUL-anach:[/color]

[color="#4b0082"]Oraz "[/color][color="#ff0000"]AVE MAFIJA[/color][color="#4b0082"]":[/color]

[color="#4b0082"]"Zdrowaś Mafijo, Łaskiś Pełna - [/color]
[color="#4b0082"]Pan z Tobą.[/color]
[color="#4b0082"]B(L)OGoslawionaś Ty między Mafijami[/color]
[color="#4b0082"]i B(L)OGoslawiony Owoc Żywota Twojego![/color]
[color="#4b0082"]Święta Mafijo, Matko Boża**[/color]
[color="#4b0082"]Módl się za Nami grzecznymi teraz[/color]
[color="#4b0082"]i w Godzinę Śmierci Naszej. Amen". [/color]

[color="#4b0082"]oraz:[/color]

[color="#4b0082"]„OJCZE NASZ, któryś jest w Niebie,[/color]
[color="#4b0082"]Święć się Imię Twoje.[/color]
[color="#4b0082"]bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na ziemi. [/color]
[color="#4b0082"]Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj [/color]
[color="#4b0082"]I odpuść nam nasze winy Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom [/color]
[color="#4b0082"]I nie wódź nas na pokuszenie [/color]
[color="#4b0082"][color="#ff0000"]Ale nas [/color](z)[color="#ff0000"]BAW[/color] …,[/color]

[color="#ff0000"]a niech któreś dziecko nie powie z pamięci to[/color][color="#4b0082"]... nie będzie miało Pamiątki I KOMUNII ŚW.(irniętej) czyli [/color][color="#ff0000"]NA PAMIĄTKĘ ZAMKNĄ MU BRAMY [/color][color="#4b0082"](z)[/color][color="#ff0000"]BAWIENIA[/color][color="#4b0082"]!, a jak jeszcze walnie „[/color][color="#ff0000"]WIERZĘ W B[/color][color="#4b0082"](L)[/color][color="#ff0000"]OGA OJCA WSZECHMOGĄCEGO[/color][color="#4b0082"]” lub [/color][color="#ff0000"]„NIE BĘDZIESZ MIAŁ B([/color][color="#4b0082"]L)[/color][color="#ff0000"]OGÓW CUDZYCH[/color][color="#4b0082"]...” to już ma przes...ane „[/color][color="#ff0000"]Na Wieki Wieków[/color][color="#4b0082"]”.[/color]

[color="#ff0000"]O szczęśliwą zaś Kanonizację Karola W.[/color][color="#4b0082"] (JP 2) należy na KULanach śpiewać [/color][color="#ff0000"]Polską Litanię Do Wszystkich Św.[/color][color="#4b0082"](irniętych) [/color][color="#ff0000"]SB[/color][color="#4b0082"]-ków:[/color]

[color="#4b0082"]Po urzędowym wstępie form grzecznościowo-powitalnych (Kyrie eleison...) następują wezwania:[/color]
[color="#4b0082"]Św. Filozofie,[/color]
[color="#4b0082"]Św. Glonie.[/color]
[color="#4b0082"]Św. Józefie...( a tu cała galeria Józków w KULejce: Glemp, Kowalczyk, Życiński...)[/color]
[color="#4b0082"]Św. Henryku....[/color]
[color="#4b0082"]Św. Karolu.... [/color]
[color="#4b0082"]i tylko jeden problem z odzewem publiczności [color="#ff0000"]MÓDL SIĘ ZA NAMI czy ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a może [/color][color="#280099"](wy)[/color][color="#ff0000"]BAW NAS PANIE[/color]?[/color]

[color="#4b0082"]Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba ###### i ASC[/color][color="#ff0000"] proponuje [/color][color="#4b0082"]ePi[/color][color="#ff0000"]S[/color][color="#4b0082"]([/color][color="#ff0000"]Z[/color][color="#4b0082"])[/color][color="#ff0000"]KOP[/color][color="#4b0082"]at[/color][color="#ff0000"]owi[/color][color="#4b0082"] i wszystkim księŻULKOM w spektaKULarnym kącku KULinarnym:[/color]

[color="#ff0000"]1) Ciało Pańskie z Grilla;[/color]
[color="#4b0082"]2) Krew Pańską z Gwinta;[/color]
[color="#4b0082"]3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;[/color]
[color="#4b0082"]4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;[/color]
[color="#4b0082"]5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana[/color]
[color="#4b0082"]Germany 1939;[/color]
[color="#4b0082"]6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto[/color]
[color="#4b0082"]do Nieba...[/color]

[color="#4b0082"]ZAŚ NA DESER I DZIECIOM :[/color]

[color="#ff0000"]1) czeKULadowe Krzyże;[/color]
[color="#4b0082"]2)czeKULadowego Zbawiciela;[/color]
[color="#4b0082"]2)czeKULadową Panienkę;[/color]
[color="#4b0082"]3)i...[/color]
[color="#4b0082"]...[/color]
[color="#4b0082"]... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...[/color]
[color="#4b0082"]Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [color="#ff0000"]z nadzieniem Róży Duchownej[/color]![/color]

[color="#4b0082"]jako, że „[/color][color="#ff0000"]NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK[/color][color="#4b0082"]...”[/color]

[color="#4b0082"]Po takiej konsumpcji lub rozreklamowanej „majówce” wszyscy mogą mieć Św.(irnięte) wrażenie, że[/color][color="#ff0000"] CHCE ICH ROZERWAĆ[/color][color="#4b0082"]![/color]

[color="#4b0082"]W trosce o dostęp wszystkich do kanibalizmu księ[/color][color="#ff0000"]ŻULE wymyśliły Bezglutenowe Ciało Pańskie[/color][color="#4b0082"].[/color]
[color="#4b0082"]Z KULei K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC proponuje[color="#ff0000"] Bezalkoholową Krew Pańską [/color]– od X - lat na rynku spożywczym istnieją spirytualia bezalkoholowe![/color]

[color="#4b0082"]Na trzeźwo trudno to pojąć, a księ[/color][color="#ff0000"]ŻULKOM idzie jak z płatka[/color][color="#
[color="#000080"][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA[/size][/font][/color][color="#000080"][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](jp2) czyli spekta[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]<... rozwiń
Avatar
missJonasz / 22 maja 2012 o 15:01
0
[color="#000080"][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA[/size][/font][/color][color="#000080"][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](jp2) czyli spekta[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]arna SYLWETKA: [/size][/font][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Cz. 1:[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [color="#ff0000"]JAK MOŻNA [/color](z)[color="#ff0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/color]

[color="#4b0082"]Trudno spotkać Polaka, który nie zna popularnego przysłowia [/color][color="#ff0000"]„Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał[/color][color="#4b0082"]”, albo „[/color][color="#ff0000"]Głupi Jasio[/color][color="#4b0082"]”...[/color]

[color="#4b0082"]Co nam zostało z tych dni” kiedy na niebieskim stołku w Watykanie zasiadał Karol Wojtyła – Ojciec Św., Papież Jan Paweł II, czyli Najnowsza KUL-awa i PAT-ologiczna Historia:[/color]
[color="#4b0082"]Po szumnym ogłoszeniu w czasie różańca o nominowaniu Karola Wojtyły na vice boga [color="#ff0000"]nikt z [/color]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[color="#ff0000"] nie stał się przesadnym Fanem boskiego zastępcy pozostając w umiarkowanej euforii, a więc nikt z [/color]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[color="#ff0000"] nie wpadł w nałóg papiestwa[/color]![/color]
[color="#4b0082"]W takiej to scenerii [color="#ff0000"]od roku 1980 powstawała w Polsce SOLIDARNOŚĆ i oczywiście ###### [/color]z siedzibą we Wrocławiu, którego szefem był nie grający już wówczas w żadnym kościele Organista z Wrocławia [color="#ff0000"]o nazwisku CHOBOT[/color] – wywalili go czarni - jeździł po Polsce i zakładał K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. – zjawił się też i w Lublinie...[/color]
[color="#4b0082"]Tak jak księŻULKI uwielbiały SOLIDARNOŚĆ,[color="#ff0000"] z taką samą mocą nienawidziły [/color]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. ! Jedną ręką wszystkim Błogosławiły, a [color="#ff0000"]drugą rozpier[/color]...niczały K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W..[/color]
[color="#4b0082"]Taka zaś postawa wskazuje na to, że księŻULKI są grupą ludzką (bo trudno mówić o społecznej) o wielu osobowościach, a po upływie ponad 30 lat i w dobie masowej komunikacji [color="#ff0000"]jest to problem dla psychiatrów [/color]– na co nie raz zwracał już uwagę K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC!, a efekty były widoczne w publikacjach Listy Wildsteina i teczek księży współpracujących z SB – pozostawiając w świętym spokoju płeć piękną kościoła – zakonnice![color="#ff0000"] Kierują się INSTYNKTEM każącym atakować wszystko inne niż Kościół - taka spuścizna po PZPR-ze! To w Św.[/color](irniętym) mniemaniu [color="#ff0000"]nazywa się POWOŁANIE[/color]...[/color]

[color="#4b0082"]SB-cka Lista Wildsteina nie jest wolna od księŻULKÓW:[/color]
[color="#ff0000"]Józef Kowalczyk (obecny Ks. Prymas Polski) widnieje na SB-ckiej Liście Wildsteina 15 x (słownie: PIĘTNAŚCIE RAZY);[/color]
[color="#4b0082"]Józef Glemp (Ks. Prymas Polski - emeryt) – 2 x, Henryk Muszyński(Ks. Prymas Polski - emeryt) – 4x..., a 2009 r. przed Bożym Ciałem IPN opublikował SB-cką teczkę Ojca Św. Papieża Jana Pawła II – Karola Wojtyły.[/color]
[color="#4b0082"]W KULejce też stoją hipotetyczni następcy "Filozofa"...[/color]

[color="#4b0082"]I pomyśleć, że już 12 – letni Jezus – jak czytają „Słowo Pańskie” nauczał Kapłanów w Świątyni! - Problem ino w tym, że filozofia [/color][color="#ff0000"]nakazuje wpadać w zachwyt na mądrością 12 latka przemilczając Świętą Głupotę Kapłanów [/color][color="#4b0082"]– na to już nie raz zwracał uwagę K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC. Święta Przypadłość Biblia obowiązuje do dziś...[/color]

[color="#4b0082"]I tak:[/color]

[color="#4b0082"]Był okres, że kazano się zachwycać Dziełami JP 2 - w tym "[/color][color="#ff0000"]Pamięć i tożsamość[/color][color="#4b0082"]" - [/color][color="#ff0000"]jest to okres podobny do upadłego PRL-u, w którym kazano zachwycać się Dziełami Lenina[/color][color="#4b0082"]. [/color]
[color="#4b0082"]Do upadku socjalizmu przyczynił się przy wykorzystaniu idei SOLIDARNOŚCI kościół grzmiąc z ambon i od ołtarzy, lejąc łzy i łkając nad losem Ojczyzny. Co to dało w efekcie?[/color]
[color="#4b0082"]Dało to to, że[color="#ff0000"] bez księdza nic już nie funkcjonuje[/color], a wszyscy którzy próbowali funkcjonować w kościele wykorzystując możliwości Państwa Polskiego[color="#ff0000"] byli i są wrogami nr 1 kościoła[/color].[/color]
[color="#4b0082"]Do takich wrogów zaliczał się K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. rozgromiony przy wyraźnym udziale KULawego i PAT-ologicznego półŚWIATkA NAUKOWEGO – wszystkich Związkowców zwolnili z groźbami karalnymi na ustach duchownych w 1982 r..[/color]
[color="#4b0082"][color="#ff0000"]Groźby te spełnili po upływie 12 lat serwując w 1994 r. nocne napady znajomych księży na mieszkania i rodziny [/color]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[color="#ff0000"] oraz zakaz opalania budynków zimą mrożąc jednocześnie małe dzieci[/color] -w tym względzie nie poleciała nawet jedna łza,[color="#ff0000"] ani jedno łknięcie z ambon i od ołtarzy[/color].[/color]
[color="#4b0082"]Od samego też początku K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. określany był jako "[color="#ff0000"]WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA[/color]", a w roku 2002 lub 03 (już w internecie) jakiś vatykańczyk napisał akt strzelisty w intencji Związku (RUDY lub SK) "[color="#ff0000"]JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC[/color]"[/color]

[color="#4b0082"]Jeśli jeszcze ktoś łudzi się, że na KUL-awej uczelni jest "wysoki poziom" – to K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.
[color="#000080"][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA[/size][/font][/color][color="#000080"][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](jp2) czyli spekta[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]<... rozwiń
Avatar
Gość / 21 maja 2012 o 17:21
0
[quote name='kolor' timestamp='1337612234' post='632253']
Dlaczego te zdjęcia są czarno białe? Mam piękny album z tej wizyty i tylko 2 lub 3 zdjęcia są czarno białe a reszta w kolorze. Prezentowanie tak zdjęć rodzi tylko smutne odczucia zamiast pozytywnych po wielkim Polaku, tym bardziej że jest błogosławiony.
[/quote]
zdjęcia czarno-białe są zdjęciami prawdziwymi, kolor to wymysł szatana.
Avatar
kolor / 21 maja 2012 o 16:57
0
Dlaczego te zdjęcia są czarno białe? Mam piękny album z tej wizyty i tylko 2 lub 3 zdjęcia są czarno białe a reszta w kolorze. Prezentowanie tak zdjęć rodzi tylko smutne odczucia zamiast pozytywnych po wielkim Polaku, tym bardziej że jest błogosławiony.
Avatar
katechetka / 21 maja 2012 o 12:42
0
tylko brakuje Jego przyjaciela Goliska