Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 lutego 2012 r.
12:06
Edytuj ten wpis

Oszuści żadają pieniędzy za bezpłatne informacje o unijnych dotacjach

Autor: Zdjęcie autora rp
0 133 A A
Uwaga na firmy "doradcze”, które za darmowe materiały żądają pieniędzy (Archiwum)
Uwaga na firmy \"doradcze”, które za darmowe materiały żądają pieniędzy (Archiwum)

Poradniki, informatory i ulotki na temat funduszy unijnych można dostać za darmo w punktach informacyjnych Urzędu Marszałkowskiego lub ściągnąć z Internetu. Tymczasem pojawiły się firmy "doradcze”, które za takie materiały żądają pieniędzy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do urzędu zgłosił się właściciel małego przedsiębiorstwa, któremu nieuczciwa firma proponowała komplet dokumentów dotyczących programów unijnych (w tym Regionalnego Programu Operacyjnego) za 240 zł. Podobnych sygnałów od przedsiębiorców jest więcej.

- Wszystkie materiały informacyjno - promocyjne dotyczące funduszy unijnych są udostępnianie za darmo. W przypadku RPO można je pobrać ze stron internetowych: www.rpo.lubelskie.pl oraz www.lawp.eu lub otrzymać w wersji drukowanej w jednym z punktów informacyjnych na terenie województwa lubelskiego - mówi Monika Płońska z biura prasowego Urzędu Marszałkowskiego (lista poniżej).

Niektóre firmy "doradcze” proponują odpłatne udostępnienie numerów telefonicznych do konsultantów zajmujących się funduszami unijnymi. Potem okazuje się, że to telefony do pracowników punktów informacyjnych lub Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości.

Wszelkie informacje o unijnych dotacjach można otrzymać m. in. dzwoniąc pod bezpłatny numer infolinii 0 800 888 776.

Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Lublinie

ul. Stefczyka 3b / pokój 0.18
20-151 Lublin
tel.: (81) 44 16 864, (81) 44 16 865
email: kontakt@feu.lubelskie.pl

Punkt Informacyjny RPO w Lublinie
ul. Stefczyka 3b / pokój 0.18
20-151 Lublin
tel.: (81) 44 16 750;
bezpłatna infolinia: 0 800 888 776
email: rpo@lubelskie.pl

Punkt Informacyjny RPO w Lublinie (dla przedsiębiorców)
Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości
ul. Wojciechowska 9a
20-704 Lublin
tel.: (81) 46 23 831, (81) 46 23 812
email: lawp@lubelskie.pl

Lokalny Punkt Informacyjny w Białej Podlaskiej – Filia UMWL
ul. Warszawska 14
21-500 Biała Podlaska
tel.: (83) 34 35 844
email: bialapodlaska@feu.lubelskie.pl

Lokalny Punkt Informacyjny w Chełmie – Filia UMWL
pl. Niepodległości 1
22-100 Chełm
tel.: (82) 56 51 921
email: chelm@feu.lubelskie.pl

Lokalny Punkt Informacyjny w Puławach
ul. Centralna 9
24-100 Puławy
tel.: (81) 88 66 126 , (81) 88 66 127
email: pulawy@feu.lubelskie.pl

Lokalny Punkt Informacyjny w Zamościu – Filia UMWL
ul. Partyzantów 94
22-400 Zamość
tel.: (84) 63 80 267
email: zamosc@feu.lubelskie.pl

Komentarze 133

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anna / 25 sierpnia 2013 o 11:19
0

Warszawa     APEL uwaga klienci bsk service konrad badowski

ZWRACAMY SIĘ DO WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW Z APELEM O OSTROŻNOŚĆ PRZED FIRMĄ KONRAD BADOWSKI BSK SERVICE UL GÓRCZEWSKA 53 BUD 2 WARSZAWA!
ZARZĄDAJCIE NATYCHMIAST ZWROTU WASZYCH DOKUMENTÓW KTÓRE BADOWSKI ZAWSZE ŻĄDA DO PODPISYWANIA UMOWY O WSPÓŁPRACĘ!!!
NASZE DANE OTRZYMAŁ TYLKO BADOWSKI NASTĘPNIE ZADZWONIŁA DO NAS OSZUSTKA
NIŻEJ PODAWAŁA SIĘ ZA KUZYNKĘ WŁAŚCICIELKI FIRMY I PODAŁA SZCZEGÓŁOWE DANE SZEFOWEJ! KTÓRE W POLSCE POSIADAŁ TYLKO KONRAD BADOWSKI!
OSZUSTKA CHCIAŁA WYŁUDZIĆ OD WŁAŚCICIELKI PIENIĄDZE!!!
czytaj niżej- zgłosiliśmy do prawników to zajście!
UWAGA NA OSZUSTKĘ.ZADZWONIŁA DO FIRMY KTÓREJ WŁAŚCICIEL JEST OBCKRAJOWCEM I PODAŁA SIĘ ZA KUZYNKĘ Z POLSKI I POWIEDZIAŁA ŻE MA PROBLEMY FINANSOWE!!!TO JEJ TEL
694556549 KOBIETA OKOŁO 45/45 ROKU ŻYCIE PO GŁOSIE MOŻNA ROZPOZNAĆ ŻE TO WYRACHOWANA OSZUSTKA!!!
od razu wiedzieliśmy że tylko konrad badowski mógł udzielić oszustce takich informacji!!!
APELUJEMY DO FIRMY ABY NIGDY NIE DAWAĆ ŻADNYCH KOPI DOKUMENTÓW ZAŁOŻYCIELSKICH FIRM ,TAM WIDNIEJĄ DANE KAŻDEGO PRZEDSIĘBIORCY ORAZ ADRESY ZAMELDOWANIA DATY URODZENIA ITD!!!
JEŻELI JESTEŚCIE KLIENTAMI NATYCHMIAST ZARZADAJCIE ZWROTU DOKUMENTÓW ORAZ ZGŁOŚCIE SPRAWĘ NA POLICJĘ ZE WZGLĘDU NA BEZPIECZEŃSTWO....W CHWILI KIEDY POJAWIĄ SIĘ INNE PROBLEMY BĘDZIE ZA PÓŻNO NA ZASTRZEŻENIE DOKUMENTACJI!!!!!
RÓWNIEŻ APELUJEMY DO KLIENTÓW BYŁEJ FIRMY TELEKURIER !!! TELEKURIER JUŻ ZBANKRUTOWAŁ ALE SĄ W POSIADANIU WIELU DOKUMENTACJI BYŁYCH KLIENTÓW !!! TELEKURIER I BSK SERVICE WSPÓŁPRACUJĄ RAZEM I DLATEGO Z NIEJAWNYCH ŻRÓDEŁ WIEMY ŻE FIRMA KURIERSKA TELEKURIER PODRABIAŁA DOKUMENTY I TO JEST DOWÓD NA TO ŻE RAZEM DZIAŁAJĄ!!!
APELUJEMY RÓWNIEŻ DO PRACOWNIKÓW TYCH FIRM ABY ZASTRZEGLI SWOJE DANE OSOBOWE NA POLICJI! JEŻELI KTOŚ DAŁ TYM FIRMOM KOPIĘ DOWODU OSOBISTEGO TO POWINIEN NATYCHMIAST ZARZĄDAĆ ZWROTU ORAZ OŚWIADCZENIA ŻE ZOSTAWIŁ TAM KOPIE DOWODU, W PRZYPADKU KIEDY DOJDZIE DO WYKORZYSTANIA DANYCH DO CELÓW PRZESTĘPCZYCH BĘDZIE JUŻ ZA PÓŻNO NA ZGŁASZANIE NA POLICJI.!
MY MAMY DOWÓD NA TO ŻE KONRAD BADOWSKI POSŁUŻYŁ SIĘ NASZYMI DANYMI ORAZ ŻE PODPISUJĘ SIĘ ZA KOGOŚ INNEGO I WYSYŁA EMAILE JAKO INNA OSOBA!!!
UWAŻAJCIE !!!!!

Warszawa     APEL uwaga klienci bsk service konrad badowski

ZWRACAMY SIĘ DO WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW Z APELEM O OSTROŻNOŚĆ PRZED FIRMĄ KONRAD BADOWSKI BSK SERVICE UL GÓRCZEWSKA 53 BUD 2 WARSZAWA!
ZARZĄDAJCIE NATYCHMIAST ZWROTU WASZYCH DOKUMENTÓW KTÓRE BADOWSKI ZAWSZE ŻĄDA DO PODPISYWANIA UMOWY O WSPÓŁPRACĘ!!!
NASZE DANE OTRZYMAŁ TYLKO BADOWSKI NASTĘPNIE ZADZWONIŁA DO NAS OSZUSTKA
NIŻEJ PODAWAŁA SIĘ ZA KUZYNKĘ WŁAŚCICIELKI FIRMY I PODAŁA SZCZEGÓŁOWE DANE SZEFOWEJ! KTÓRE W POLSCE POSIADAŁ TYLKO KONRAD BADOWSK... rozwiń

Avatar
Gość / 13 sierpnia 2013 o 09:51
0

fajne zdjęcia : http://daa.pl/jpe69

Avatar
Doris / 12 sierpnia 2013 o 14:10
0

Ja też dałam się nabrać taka sama bajka o przygotowaniu wniosku przez doradcę przesyłka za pobraniem

245 zł a w środku broszurka bez numerów telefonów do doradcy.

telefony milczą. e-mail podany na fakturze nie istnieje. Idę z tym na policję.

Avatar
Krystian P / 8 sierpnia 2013 o 15:54
0

Mnie również oszukali. Zero kontaktu. Przez telefon Pani bardzo mile zachęcała do współpracy. Piszmy pozew zbiorowy ! podaje tel jakby ktoś miał jakieś info - 696953898

Avatar
aga / 6 sierpnia 2013 o 13:01
0

witam wszystkich oszukanych !! Jest kilka takich firm co oszukuja ...wysyłaja płyty i broszury i takie tam ..., ale nie mozna łączyc tych roznych firm gdyz kazda jest inna i nie kazda oszukuje Ja otrzymałam przesyłke z win-project i jest kontakt na doradce , dzwonilam i Pan sie ze mna umowił na spotkanie !!! nie wiem co inne obiecuja ale ta jest ok , nie kazdy oszukuje :)

ja tez dostałam przesyłkę od wer projekt i nie ma tam żadnego namiaru na doradce  a w presyłce jest broszurka. to zwykli oszuści .jak masz kontakt do takiego doradcy to proszę napisz numer tlefonu żeby wszyscy mogli którzy czują się poszkodowani mogli się z nim skontaktować przecież o to wszystkim tu piszącym chodzi.Uważam że pracujesz w tej firmie i dlatego tak napisałaś.

ja tez dostałam przesyłkę od wer projekt i nie ma tam żadnego namiaru na doradce  a w presyłce jest broszurka. to zwykli oszuści .jak masz kontakt do takiego doradcy to proszę napisz numer tlefonu żeby wszyscy mogli którzy czują się poszkodowani mogli się z nim skontaktować przecież o to wszystkim tu piszącym chodzi.Uważam że pracujesz w tej firmie i dlatego tak napisałaś.

rozwiń
Avatar
aga / 6 sierpnia 2013 o 12:45
0

Chętnie się przyłączę do jakiejś akcji odzyskiwania pieniędzy i ukarania pani Agnieszki K..
Do mnie dzwonił pan Tomasz B. (tak się przedstawił)
podał nr telefonu:
725327942 oraz 032 7028759
Naciągnęli mnie na 239 PLN i dostałam pocztą jakieś nic nie warte informacje - publikacja "vademecum polskiego przedsiębiorcy", przy czym miało to być spotkanie z konsultantem i sformułowanie wniosku...
PROSZĘ NA NICH UWAŻAĆ!!!

ja dostałam takie same informacje przez telefon i tez sie dałam nabrać

ja dostałam takie same informacje przez telefon i tez sie dałam nabrać

rozwiń
Avatar
aga / 6 sierpnia 2013 o 12:44
0

Chętnie się przyłączę do jakiejś akcji odzyskiwania pieniędzy i ukarania pani Agnieszki K..
Do mnie dzwonił pan Tomasz B. (tak się przedstawił)
podał nr telefonu:
725327942 oraz 032 7028759
Naciągnęli mnie na 239 PLN i dostałam pocztą jakieś nic nie warte informacje - publikacja "vademecum polskiego przedsiębiorcy", przy czym miało to być spotkanie z konsultantem i sformułowanie wniosku...
PROSZĘ NA NICH UWAŻAĆ!!!

ja dostałam takie same informacje przez telefon i tez sie dałam nabrać

ja dostałam takie same informacje przez telefon i tez sie dałam nabrać

rozwiń
Avatar
Gość / 28 lipca 2013 o 01:44
0

Firma obecnie nazywa się Spectrum spółka z.o.o i mieści się przy ul.Raciborskiej 48/10 w Katowicach, z tego co widzę, to nazwa zmienia się co mniej więcej trzy miesiące. Poza tym, aby być bardziej świętym od papieża usuwają negatywne komentarze z Internetu, wystawiane choćby na forach internetowych, więc ciężko jest zasięgnąć opinii co do ich konkretnej przeszłości. (Usuwanie negatywnych komentarzy było także "produktem" Wer Project)

Avatar
robert / 22 lipca 2013 o 23:06
0

no to pieknie.tez zostalem oszukany.czy ktos na tym forum jest w stanie mi pomoc???moj nr tel.606705584

Avatar
ALEX / 3 lipca 2013 o 13:30
0

Witam, także zostałem oszukany przez WER PROJRKT Sp. z O.O. Katowice. Przestrzegam przed współpracą. Jeżeli ktoś z Państwa odzyskał od nich pieniądze, proszę podzielić się tą informacją.

Avatar
anna / 25 sierpnia 2013 o 11:19
0

Warszawa     APEL uwaga klienci bsk service konrad badowski

ZWRACAMY SIĘ DO WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW Z APELEM O OSTROŻNOŚĆ PRZED FIRMĄ KONRAD BADOWSKI BSK SERVICE UL GÓRCZEWSKA 53 BUD 2 WARSZAWA!
ZARZĄDAJCIE NATYCHMIAST ZWROTU WASZYCH DOKUMENTÓW KTÓRE BADOWSKI ZAWSZE ŻĄDA DO PODPISYWANIA UMOWY O WSPÓŁPRACĘ!!!
NASZE DANE OTRZYMAŁ TYLKO BADOWSKI NASTĘPNIE ZADZWONIŁA DO NAS OSZUSTKA
NIŻEJ PODAWAŁA SIĘ ZA KUZYNKĘ WŁAŚCICIELKI FIRMY I PODAŁA SZCZEGÓŁOWE DANE SZEFOWEJ! KTÓRE W POLSCE POSIADAŁ TYLKO KONRAD BADOWSKI!
OSZUSTKA CHCIAŁA WYŁUDZIĆ OD WŁAŚCICIELKI PIENIĄDZE!!!
czytaj niżej- zgłosiliśmy do prawników to zajście!
UWAGA NA OSZUSTKĘ.ZADZWONIŁA DO FIRMY KTÓREJ WŁAŚCICIEL JEST OBCKRAJOWCEM I PODAŁA SIĘ ZA KUZYNKĘ Z POLSKI I POWIEDZIAŁA ŻE MA PROBLEMY FINANSOWE!!!TO JEJ TEL
694556549 KOBIETA OKOŁO 45/45 ROKU ŻYCIE PO GŁOSIE MOŻNA ROZPOZNAĆ ŻE TO WYRACHOWANA OSZUSTKA!!!
od razu wiedzieliśmy że tylko konrad badowski mógł udzielić oszustce takich informacji!!!
APELUJEMY DO FIRMY ABY NIGDY NIE DAWAĆ ŻADNYCH KOPI DOKUMENTÓW ZAŁOŻYCIELSKICH FIRM ,TAM WIDNIEJĄ DANE KAŻDEGO PRZEDSIĘBIORCY ORAZ ADRESY ZAMELDOWANIA DATY URODZENIA ITD!!!
JEŻELI JESTEŚCIE KLIENTAMI NATYCHMIAST ZARZADAJCIE ZWROTU DOKUMENTÓW ORAZ ZGŁOŚCIE SPRAWĘ NA POLICJĘ ZE WZGLĘDU NA BEZPIECZEŃSTWO....W CHWILI KIEDY POJAWIĄ SIĘ INNE PROBLEMY BĘDZIE ZA PÓŻNO NA ZASTRZEŻENIE DOKUMENTACJI!!!!!
RÓWNIEŻ APELUJEMY DO KLIENTÓW BYŁEJ FIRMY TELEKURIER !!! TELEKURIER JUŻ ZBANKRUTOWAŁ ALE SĄ W POSIADANIU WIELU DOKUMENTACJI BYŁYCH KLIENTÓW !!! TELEKURIER I BSK SERVICE WSPÓŁPRACUJĄ RAZEM I DLATEGO Z NIEJAWNYCH ŻRÓDEŁ WIEMY ŻE FIRMA KURIERSKA TELEKURIER PODRABIAŁA DOKUMENTY I TO JEST DOWÓD NA TO ŻE RAZEM DZIAŁAJĄ!!!
APELUJEMY RÓWNIEŻ DO PRACOWNIKÓW TYCH FIRM ABY ZASTRZEGLI SWOJE DANE OSOBOWE NA POLICJI! JEŻELI KTOŚ DAŁ TYM FIRMOM KOPIĘ DOWODU OSOBISTEGO TO POWINIEN NATYCHMIAST ZARZĄDAĆ ZWROTU ORAZ OŚWIADCZENIA ŻE ZOSTAWIŁ TAM KOPIE DOWODU, W PRZYPADKU KIEDY DOJDZIE DO WYKORZYSTANIA DANYCH DO CELÓW PRZESTĘPCZYCH BĘDZIE JUŻ ZA PÓŻNO NA ZGŁASZANIE NA POLICJI.!
MY MAMY DOWÓD NA TO ŻE KONRAD BADOWSKI POSŁUŻYŁ SIĘ NASZYMI DANYMI ORAZ ŻE PODPISUJĘ SIĘ ZA KOGOŚ INNEGO I WYSYŁA EMAILE JAKO INNA OSOBA!!!
UWAŻAJCIE !!!!!

Warszawa     APEL uwaga klienci bsk service konrad badowski

ZWRACAMY SIĘ DO WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW Z APELEM O OSTROŻNOŚĆ PRZED FIRMĄ KONRAD BADOWSKI BSK SERVICE UL GÓRCZEWSKA 53 BUD 2 WARSZAWA!
ZARZĄDAJCIE NATYCHMIAST ZWROTU WASZYCH DOKUMENTÓW KTÓRE BADOWSKI ZAWSZE ŻĄDA DO PODPISYWANIA UMOWY O WSPÓŁPRACĘ!!!
NASZE DANE OTRZYMAŁ TYLKO BADOWSKI NASTĘPNIE ZADZWONIŁA DO NAS OSZUSTKA
NIŻEJ PODAWAŁA SIĘ ZA KUZYNKĘ WŁAŚCICIELKI FIRMY I PODAŁA SZCZEGÓŁOWE DANE SZEFOWEJ! KTÓRE W POLSCE POSIADAŁ TYLKO KONRAD BADOWSK... rozwiń

Avatar
Gość / 13 sierpnia 2013 o 09:51
0

fajne zdjęcia : http://daa.pl/jpe69

Avatar
Doris / 12 sierpnia 2013 o 14:10
0

Ja też dałam się nabrać taka sama bajka o przygotowaniu wniosku przez doradcę przesyłka za pobraniem

245 zł a w środku broszurka bez numerów telefonów do doradcy.

telefony milczą. e-mail podany na fakturze nie istnieje. Idę z tym na policję.

Avatar
Krystian P / 8 sierpnia 2013 o 15:54
0

Mnie również oszukali. Zero kontaktu. Przez telefon Pani bardzo mile zachęcała do współpracy. Piszmy pozew zbiorowy ! podaje tel jakby ktoś miał jakieś info - 696953898

Avatar
aga / 6 sierpnia 2013 o 13:01
0

witam wszystkich oszukanych !! Jest kilka takich firm co oszukuja ...wysyłaja płyty i broszury i takie tam ..., ale nie mozna łączyc tych roznych firm gdyz kazda jest inna i nie kazda oszukuje Ja otrzymałam przesyłke z win-project i jest kontakt na doradce , dzwonilam i Pan sie ze mna umowił na spotkanie !!! nie wiem co inne obiecuja ale ta jest ok , nie kazdy oszukuje :)

ja tez dostałam przesyłkę od wer projekt i nie ma tam żadnego namiaru na doradce  a w presyłce jest broszurka. to zwykli oszuści .jak masz kontakt do takiego doradcy to proszę napisz numer tlefonu żeby wszyscy mogli którzy czują się poszkodowani mogli się z nim skontaktować przecież o to wszystkim tu piszącym chodzi.Uważam że pracujesz w tej firmie i dlatego tak napisałaś.

ja tez dostałam przesyłkę od wer projekt i nie ma tam żadnego namiaru na doradce  a w presyłce jest broszurka. to zwykli oszuści .jak masz kontakt do takiego doradcy to proszę napisz numer tlefonu żeby wszyscy mogli którzy czują się poszkodowani mogli się z nim skontaktować przecież o to wszystkim tu piszącym chodzi.Uważam że pracujesz w tej firmie i dlatego tak napisałaś.

rozwiń
Avatar
aga / 6 sierpnia 2013 o 12:45
0

Chętnie się przyłączę do jakiejś akcji odzyskiwania pieniędzy i ukarania pani Agnieszki K..
Do mnie dzwonił pan Tomasz B. (tak się przedstawił)
podał nr telefonu:
725327942 oraz 032 7028759
Naciągnęli mnie na 239 PLN i dostałam pocztą jakieś nic nie warte informacje - publikacja "vademecum polskiego przedsiębiorcy", przy czym miało to być spotkanie z konsultantem i sformułowanie wniosku...
PROSZĘ NA NICH UWAŻAĆ!!!

ja dostałam takie same informacje przez telefon i tez sie dałam nabrać

ja dostałam takie same informacje przez telefon i tez sie dałam nabrać

rozwiń
Avatar
aga / 6 sierpnia 2013 o 12:44
0

Chętnie się przyłączę do jakiejś akcji odzyskiwania pieniędzy i ukarania pani Agnieszki K..
Do mnie dzwonił pan Tomasz B. (tak się przedstawił)
podał nr telefonu:
725327942 oraz 032 7028759
Naciągnęli mnie na 239 PLN i dostałam pocztą jakieś nic nie warte informacje - publikacja "vademecum polskiego przedsiębiorcy", przy czym miało to być spotkanie z konsultantem i sformułowanie wniosku...
PROSZĘ NA NICH UWAŻAĆ!!!

ja dostałam takie same informacje przez telefon i tez sie dałam nabrać

ja dostałam takie same informacje przez telefon i tez sie dałam nabrać

rozwiń
Avatar
Gość / 28 lipca 2013 o 01:44
0

Firma obecnie nazywa się Spectrum spółka z.o.o i mieści się przy ul.Raciborskiej 48/10 w Katowicach, z tego co widzę, to nazwa zmienia się co mniej więcej trzy miesiące. Poza tym, aby być bardziej świętym od papieża usuwają negatywne komentarze z Internetu, wystawiane choćby na forach internetowych, więc ciężko jest zasięgnąć opinii co do ich konkretnej przeszłości. (Usuwanie negatywnych komentarzy było także "produktem" Wer Project)

Avatar
robert / 22 lipca 2013 o 23:06
0

no to pieknie.tez zostalem oszukany.czy ktos na tym forum jest w stanie mi pomoc???moj nr tel.606705584

Avatar
ALEX / 3 lipca 2013 o 13:30
0

Witam, także zostałem oszukany przez WER PROJRKT Sp. z O.O. Katowice. Przestrzegam przed współpracą. Jeżeli ktoś z Państwa odzyskał od nich pieniądze, proszę podzielić się tą informacją.

Zobacz wszystkie komentarze 133

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku
galeria

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku 4 2

Poprawiono napis na odsłoniętym w niedzielę kraśnickim pomniku. Figura Lecha Kaczyńskiego została podpisana jako „Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej”. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy drugiego z tych słów nie należałoby odmienić.

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu 0 2

Woda na kortach tenisowych w Świdniku. Urząd Miasta przyznaje, że po poniedziałkowych ulewnych deszczach był problem z odprowadzaniem wody

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada 4 8

Radni opozycji ocenili wyniki kontroli w Centrum Kultury jako skandal i zażądali wyjaśnień od prezydenta miasta

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 7

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 21 9

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 36 4

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 1

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 3 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 5

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 16

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 1

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 17 17

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci 1 2

Zamiast klocków i lalek – patyki i błoto. Zamiast łóżka i materaca – ciepły śpiwór i gołe niebo. Przedszkolaki brodzą w kałużach, przedzierają przez śnieżne zaspy, a ich plac zabaw to las, łąka lub ogród.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!