Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 września 2016 r.
20:16

Ukraińcy odpowiedzą za "hajlowanie" na Majdanku. Nagrał ich monitoring

Autor: Zdjęcie autora jsz
951 123 A A

Dwaj młodzi Ukraińcy odpowiedzą za „hajlowanie” na terenie Muzeum na Majdanku. Andrija L. i Yevhenija S. nagrały kamery monitoringu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

19-letni Andrij i jego 24-letni kolega to sąsiedzi. Obaj mieszkają w Lublinie, pracują w magazynie jednego z marketów. Na początku maja wybrali się do Muzeum na Majdanku. Zwiedzając teren dawnego obozu koncentracyjnego byli wyjątkowo rozbawieni. Wreszcie, jak wynika z ustaleń śledczych, ustawili się przed Pomnikiem Walk i Męczeństwa i zaczęli wykonywać gesty faszystowskiego pozdrowienia. Robili sobie przy tym pamiątkowe zdjęcia.

Zachowanie Ukraińców zwróciło uwagę ochroniarza obserwującego obraz z kamer monitoringu. Przedstawiciele muzeum zawiadomili policję. 19-latek i jego kompan zostali zatrzymani tego samego dnia. Prokurator zarzucił im później publiczne propagowanie faszyzmu oraz znieważenie Pomnika Walk i Męczeństwa.

Ukraińcy przyznali się do winy. Chcieli dobrowolnie poddać się karze. Śledczy skierowali więc do sądu wniosek o wymierzenie wyroków bez rozprawy. Młodzi ludzie uzgodnili z prokuratorem kary po 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Do tego doliczono po 1500 zł grzywny oraz zakaz wstępu na teren Muzeum na Majdanku.

Ostateczna decyzja w tej sprawie należała do Sądu Rejonowego Lublin-Zachód, który nie przystał na wniosek śledczych. W tej sytuacji prokuratura raz jeszcze skierowała przeciwko Ukraińcom akt oskarżenia. Sprawa Andrija L. i jego kolegi będzie się toczyć w normalnym trybie.

Obu mężczyznom grozi do 2 lat więzienia.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 123

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
PP / 9 września 2016 r. o 18:39
0
Genik napisał:
Co do "mongolskiej krwi". Trzeba dziękować Bogu, że na wschód od ciebie żyli tacy sąsiedzi, które stały się dla ciebie buforem, że przez wieki brał na siebie liczne najazdy koczowników. Przez to miały możliwość rozwijać się jako część cywilizacji europejskiej. Gdyby nie nasi przodkowie, mongolska krew była by u ciebie. W ogóle nie rozumiem, dlaczego teraz pompować anty-ukraińskiej histerii i wyjmować z szafy stare szkielety, z tym, że tam własnych szkieletów w pełni. Przypomnij sobie, jaki kraj Churchill nazwał "szakal Europy". Dlaczego teraz zabić w plecy sąsiada niż ideologiczny, czy chcesz, aby twój przełomu ponownie warczał rosyjski niedźwiedź?
Póki co zamiast warczącego rosyjskiego niedźwiedzia do czynienia mam częściej z fałszywą ukraińsko-banderowską żmiją. PS Churchill był idiotą który razem z Polakami i Francuzami mógł II WŚ zakończyć w 1939 roku. Nie zrobił tego i dzięki jego głupocie i tchórzostwu m.inn powstały obozy koncentracyjne a Hitler od Francji po ZSRR robił co chciał. Tak więc sobie autorytet znalazłeś. PS. "Antyukraińska" histeria ??? Wybraliście za narodowych herojów morderców - oficjalnie i bez zażenowania. Według ciebie gdyby Niemcy postanowili teraz że Hitler jednak jest bohaterem i zaczęli stawiać mu pomniki itd to też jest ok ? Zajmij się swoją Ukrainą i daj sobie spokój z szukaniem na siłę przyjaciół w taki sposób w Polsce. Chyba nie zdajesz sobie sprawy ale swoją retoryka rozdrażniasz tylko Polaków.
Póki co zamiast warczącego rosyjskiego niedźwiedzia do czynienia mam częściej z fałszywą ukraińsko-banderowską żmiją. PS Churchill był idiotą który razem z Polakami i Francuzami mógł II WŚ zakończyć w 1939 roku. Nie zrobił tego i dzięki jego głupocie i tchórzostwu m.inn powstały obozy koncentracyjne a Hitler od Francji po ZSRR robił co chciał. Tak więc sobie autorytet znalazłeś. PS. "Antyukraińska" histeria ??? Wybraliście za narodowych herojów morderców - oficjalnie i bez zażenowania. Według ciebie gdyby Niemcy post... rozwiń
Avatar
Genik / 9 września 2016 r. o 16:42
0
Co do "mongolskiej krwi". Trzeba dziękować Bogu, że na wschód od ciebie żyli tacy sąsiedzi, które stały się dla ciebie buforem, że przez wieki brał na siebie liczne najazdy koczowników. Przez to miały możliwość rozwijać się jako część cywilizacji europejskiej. Gdyby nie nasi przodkowie, mongolska krew była by u ciebie.  W ogóle nie rozumiem, dlaczego teraz pompować anty-ukraińskiej histerii i wyjmować z szafy stare szkielety, z tym, że tam własnych szkieletów w pełni. Przypomnij sobie, jaki kraj Churchill nazwał "szakal Europy".  Dlaczego teraz zabić w plecy sąsiada niż ideologiczny, czy chcesz, aby twój przełomu ponownie warczał rosyjski niedźwiedź?
Co do "mongolskiej krwi". Trzeba dziękować Bogu, że na wschód od ciebie żyli tacy sąsiedzi, które stały się dla ciebie buforem, że przez wieki brał na siebie liczne najazdy koczowników. Przez to miały możliwość rozwijać się jako część cywilizacji europejskiej. Gdyby nie nasi przodkowie, mongolska krew była by u ciebie.  W ogóle nie rozumiem, dlaczego teraz pompować anty-ukraińskiej histerii i wyjmować z szafy stare szkielety, z tym, że tam własnych szkieletów w pełni. Przypomnij sobie, jaki kraj Churchill nazwał "szakal Eur... rozwiń
Avatar
PP / 9 września 2016 r. o 14:00
0
Genik napisał:
Kilka uwag. Po pierwsze, Stalina powinny dziękować Polacy, bo od Niemiec odciął ci ogromny kawałek ziemi. Po drugie, Stepan Bandera nie ma nic wspólnego z Wołyńskiej rzezi, ponieważ od września 1941 r. przebywał w obozie koncentracyjnym. Po trzecie, Polacy jakoś zapomnieli, że po wyzwoleniu Polski od faszyzmu zginęło 600 000 żołnierzy radzieckich, wśród których co najmniej 200 000 Ukraińców.
To pewnie ci ukraińcy z armii czerwonej gwałcili nawet kilkuletnie dziewczynki i staruszki, mordowali, kradli co się tylko dało i pili z nocników. Ruscy są od was o wiele bardziej cywilizowani, a przez wasz prymitywizm niesława spadła na wszystkich żołnierzy AC nawet porządnych ludzi. Bandera powinien zostać powieszony jeszcze przed wojną. Był bandytą, psychopatą i w dodatku zboczeńcem i cwelem więziennym. Tak jak wasi "heroje" z OUN UPA itd. Jacy "heroje" taki "naród".
To pewnie ci ukraińcy z armii czerwonej gwałcili nawet kilkuletnie dziewczynki i staruszki, mordowali, kradli co się tylko dało i pili z nocników. Ruscy są od was o wiele bardziej cywilizowani, a przez wasz prymitywizm niesława spadła na wszystkich żołnierzy AC nawet porządnych ludzi. Bandera powinien zostać powieszony jeszcze przed wojną. Był bandytą, psychopatą i w dodatku zboczeńcem i cwelem więziennym. Tak jak wasi "heroje" z OUN UPA itd. Jacy "heroje" taki "naród". rozwiń
Avatar
PP / 9 września 2016 r. o 13:55
0
Genik napisał:
PP napisał:
Genik napisał:
pp napisał:
chm... napisał:
Zabierz jeszcze 1,5 mln swoich współplemieńców którzy żyć bez Lachów nie mogą.
  P. S. A co do ukraińskich pracowników w Polsce, to powinieneś martwić się o swoich rodaków w wielkiej Brytanii, gdzie wchodzi w życie hasło "No more Polish Vermin".
..i bardzo dobrze wrócą moi rodacy i wywalimy was z Polski na zbity ryj - hasło będzie mieć wersję bardziej aktualną - "No more ukrainian Vermin". FUCK UPA + UA.
..i bardzo dobrze wrócą moi rodacy i wywalimy was z Polski na zbity ryj - hasło będzie mieć wersję bardziej aktualną - "No more ukrainian Vermin". FUCK UPA + UA. rozwiń
Avatar
Genik / 9 września 2016 r. o 09:46
0
PP napisał:
Genik napisał:
pp napisał:
chm... napisał:
Zabierz jeszcze 1,5 mln swoich współplemieńców którzy żyć bez Lachów nie mogą. 
P. S. A co do ukraińskich pracowników w Polsce, to powinieneś martwić się o swoich rodaków w wielkiej Brytanii, gdzie wchodzi w życie hasło "No more Polish Vermin".
P. S. A co do ukraińskich pracowników w Polsce, to powinieneś martwić się o swoich rodaków w wielkiej Brytanii, gdzie wchodzi w życie hasło "No more Polish Vermin". rozwiń
Avatar
Genik / 9 września 2016 r. o 08:37
0
Kilka uwag. Po pierwsze, Stalina powinny dziękować Polacy, bo od Niemiec odciął ci ogromny kawałek ziemi. Po drugie, Stepan Bandera nie ma nic wspólnego z Wołyńskiej rzezi, ponieważ od września 1941 r. przebywał w obozie koncentracyjnym. Po trzecie, Polacy jakoś zapomnieli, że po wyzwoleniu Polski od faszyzmu zginęło 600 000 żołnierzy radzieckich, wśród których co najmniej 200 000 Ukraińców.
Avatar
PP / 8 września 2016 r. o 20:13
0
Genik napisał:
pp napisał:
chm... napisał:
na razie więcej do powiedzenia na ukrainie mają ci dla których zabójcy to heroje.
twoim zabójcy postawić pomniki. czy to normalne?  ***i.wp.pl/a/f/jpeg/10227/prezydent_kuras_momot_450.jpeg ***okres-prl.blog.onet.pl/2013/04/14/kiedy-zniknie-pomnik-bandyty-ognia-z-zakopanego/
Ukraińcu - siedź u siebie i nie pchaj się na polskie fora. Macie swoich rezunów kochanych to się do nich módlcie. Zabierz jeszcze 1,5 mln swoich współplemieńców którzy żyć bez Lachów nie mogą. Macie swój kraj dzięki Stalinowi więc się cieszcie i w nim budujcie swoje szczęście. Po co się ze swoją obłudą wpychasz między Polaków ? Po co w ogóle do mnie piszesz. Mam cię gdzieś dla mnie mogą cię "Moskali" zeżreć i wysr...ć. Żadna strata. Mało ci swojej Ukrainy, że  jeszcze ryjesz się do Polski ? Strasznie cię boli fałszywcu, że mówi się prawdę o waszych "herojach". Z wami nigdy zgody nie będzie jak widać. Jeszcze was BÓG pokaże za mordowanie polskich i nie tylko polskich dzieci, kobiet i starców. Wy jesteście przeklęci do dziesiątego pokolenia. Tyle mam ci do powiedzenia. Umiecie jak widać jedynie kłamać jak to chcecie pokoju i przyjaźnie. Wiesz co mówili staruszkowie którzy przeżyli tę waszą ukraińską przyjaźń podczas II WŚ ? - Mówili tak: " pamiętaj nigdy ale to nigdy nie wierz Ukraińcowi". Jak widać mieli rację. Idź do diabła.
Ukraińcu - siedź u siebie i nie pchaj się na polskie fora. Macie swoich rezunów kochanych to się do nich módlcie. Zabierz jeszcze 1,5 mln swoich współplemieńców którzy żyć bez Lachów nie mogą. Macie swój kraj dzięki Stalinowi więc się cieszcie i w nim budujcie swoje szczęście. Po co się ze swoją obłudą wpychasz między Polaków ? Po co w ogóle do mnie piszesz. Mam cię gdzieś dla mnie mogą cię "Moskali" zeżreć i wysr...ć. Żadna strata. Mało ci swojej Ukrainy, że  jeszcze ryjesz się do Polski ? Strasznie cię boli fałszyw... rozwiń
Avatar
Genik / 8 września 2016 r. o 19:23
0
pp napisał:
chm... napisał:
na razie więcej do powiedzenia na ukrainie mają ci dla których zabójcy to heroje. 
twoim zabójcy postawić pomniki. czy to normalne?  ***i.wp.pl/a/f/jpeg/10227/prezydent_kuras_momot_450.jpeg ***okres-prl.blog.onet.pl/2013/04/14/kiedy-zniknie-pomnik-bandyty-ognia-z-zakopanego/
Avatar
tak? / 7 września 2016 r. o 20:12
0
Kto sieje wiatr, zbiera burzę napisał:
Ukry = antysemici i polonofobii! napisał:
chm... napisał:
 I czy nasze dzieci będą miec przyjazń? Czy nie prowokujemy nową rzeż? Ale fakt faktem z pomniki zbrodniażów trzaba zrujnowac
Nie strasz rzezią gnoju! Jednak wyszło żeś typowy upainiec obłudny, wiele już takich komentarzy czytałem, na końcu jak wam gnoje puszczają nerwy to straszycie nową rzezią, groźby są karalne w Polsce, trzeba będzie złożyć na ciebie upaincu zawiadomienie do prokuratury! Uważajcie ukropy, bo jeśli nawet będzie nowa rzeź, to nigdy nie wiadomo kto kogo będzie rezał, ja teraz nie chcę grozić, ale młode pokolenie Polaków pamięta i może się zdarzyć (tylko przypuszczenie), że ukry będą rezane przez młodych Polaków! więc nie straszcie głupcy ukraińscy rzezią, bo to was może spotkać i wy będzie rezani, a na razie dobrze was Ruscy rezają, paszli won ukry tchórzliwe!
To Tobą powinna się zająć Prokuratura za sączenie mowy nienawiści na forum.
Nie strasz nie strasz bo się zes...asz. Ostatecznie gościu trochę racji jednak ma.
Nie strasz nie strasz bo się zes...asz. Ostatecznie gościu trochę racji jednak ma. rozwiń
Avatar
"Kto sieje wiatr, zbiera burzę" / 7 września 2016 r. o 20:05
0
Ukry = antysemici i polonofobii! napisał:
chm... napisał:
I czy nasze dzieci będą miec przyjazń? Czy nie prowokujemy nową rzeż? Ale fakt faktem z pomniki zbrodniażów trzaba zrujnowac
Nie strasz rzezią gnoju! Jednak wyszło żeś typowy upainiec obłudny, wiele już takich komentarzy czytałem, na końcu jak wam gnoje puszczają nerwy to straszycie nową rzezią, groźby są karalne w Polsce, trzeba będzie złożyć na ciebie upaincu zawiadomienie do prokuratury! Uważajcie ukropy, bo jeśli nawet będzie nowa rzeź, to nigdy nie wiadomo kto kogo będzie rezał, ja teraz nie chcę grozić, ale młode pokolenie Polaków pamięta i może się zdarzyć (tylko przypuszczenie), że ukry będą rezane przez młodych Polaków! więc nie straszcie głupcy ukraińscy rzezią, bo to was może spotkać i wy będzie rezani, a na razie dobrze was Ruscy rezają, paszli won ukry tchórzliwe!
To Tobą powinna się zająć Prokuratura za sączenie mowy nienawiści na forum.
To Tobą powinna się zająć Prokuratura za sączenie mowy nienawiści na forum. rozwiń
Avatar
PP / 9 września 2016 r. o 18:39
0
Genik napisał:
Co do "mongolskiej krwi". Trzeba dziękować Bogu, że na wschód od ciebie żyli tacy sąsiedzi, które stały się dla ciebie buforem, że przez wieki brał na siebie liczne najazdy koczowników. Przez to miały możliwość rozwijać się jako część cywilizacji europejskiej. Gdyby nie nasi przodkowie, mongolska krew była by u ciebie. W ogóle nie rozumiem, dlaczego teraz pompować anty-ukraińskiej histerii i wyjmować z szafy stare szkielety, z tym, że tam własnych szkieletów w pełni. Przypomnij sobie, jaki kraj Churchill nazwał "szakal Europy". Dlaczego teraz zabić w plecy sąsiada niż ideologiczny, czy chcesz, aby twój przełomu ponownie warczał rosyjski niedźwiedź?
Póki co zamiast warczącego rosyjskiego niedźwiedzia do czynienia mam częściej z fałszywą ukraińsko-banderowską żmiją. PS Churchill był idiotą który razem z Polakami i Francuzami mógł II WŚ zakończyć w 1939 roku. Nie zrobił tego i dzięki jego głupocie i tchórzostwu m.inn powstały obozy koncentracyjne a Hitler od Francji po ZSRR robił co chciał. Tak więc sobie autorytet znalazłeś. PS. "Antyukraińska" histeria ??? Wybraliście za narodowych herojów morderców - oficjalnie i bez zażenowania. Według ciebie gdyby Niemcy postanowili teraz że Hitler jednak jest bohaterem i zaczęli stawiać mu pomniki itd to też jest ok ? Zajmij się swoją Ukrainą i daj sobie spokój z szukaniem na siłę przyjaciół w taki sposób w Polsce. Chyba nie zdajesz sobie sprawy ale swoją retoryka rozdrażniasz tylko Polaków.
Póki co zamiast warczącego rosyjskiego niedźwiedzia do czynienia mam częściej z fałszywą ukraińsko-banderowską żmiją. PS Churchill był idiotą który razem z Polakami i Francuzami mógł II WŚ zakończyć w 1939 roku. Nie zrobił tego i dzięki jego głupocie i tchórzostwu m.inn powstały obozy koncentracyjne a Hitler od Francji po ZSRR robił co chciał. Tak więc sobie autorytet znalazłeś. PS. "Antyukraińska" histeria ??? Wybraliście za narodowych herojów morderców - oficjalnie i bez zażenowania. Według ciebie gdyby Niemcy post... rozwiń
Avatar
Genik / 9 września 2016 r. o 16:42
0
Co do "mongolskiej krwi". Trzeba dziękować Bogu, że na wschód od ciebie żyli tacy sąsiedzi, które stały się dla ciebie buforem, że przez wieki brał na siebie liczne najazdy koczowników. Przez to miały możliwość rozwijać się jako część cywilizacji europejskiej. Gdyby nie nasi przodkowie, mongolska krew była by u ciebie.  W ogóle nie rozumiem, dlaczego teraz pompować anty-ukraińskiej histerii i wyjmować z szafy stare szkielety, z tym, że tam własnych szkieletów w pełni. Przypomnij sobie, jaki kraj Churchill nazwał "szakal Europy".  Dlaczego teraz zabić w plecy sąsiada niż ideologiczny, czy chcesz, aby twój przełomu ponownie warczał rosyjski niedźwiedź?
Co do "mongolskiej krwi". Trzeba dziękować Bogu, że na wschód od ciebie żyli tacy sąsiedzi, które stały się dla ciebie buforem, że przez wieki brał na siebie liczne najazdy koczowników. Przez to miały możliwość rozwijać się jako część cywilizacji europejskiej. Gdyby nie nasi przodkowie, mongolska krew była by u ciebie.  W ogóle nie rozumiem, dlaczego teraz pompować anty-ukraińskiej histerii i wyjmować z szafy stare szkielety, z tym, że tam własnych szkieletów w pełni. Przypomnij sobie, jaki kraj Churchill nazwał "szakal Eur... rozwiń
Avatar
PP / 9 września 2016 r. o 14:00
0
Genik napisał:
Kilka uwag. Po pierwsze, Stalina powinny dziękować Polacy, bo od Niemiec odciął ci ogromny kawałek ziemi. Po drugie, Stepan Bandera nie ma nic wspólnego z Wołyńskiej rzezi, ponieważ od września 1941 r. przebywał w obozie koncentracyjnym. Po trzecie, Polacy jakoś zapomnieli, że po wyzwoleniu Polski od faszyzmu zginęło 600 000 żołnierzy radzieckich, wśród których co najmniej 200 000 Ukraińców.
To pewnie ci ukraińcy z armii czerwonej gwałcili nawet kilkuletnie dziewczynki i staruszki, mordowali, kradli co się tylko dało i pili z nocników. Ruscy są od was o wiele bardziej cywilizowani, a przez wasz prymitywizm niesława spadła na wszystkich żołnierzy AC nawet porządnych ludzi. Bandera powinien zostać powieszony jeszcze przed wojną. Był bandytą, psychopatą i w dodatku zboczeńcem i cwelem więziennym. Tak jak wasi "heroje" z OUN UPA itd. Jacy "heroje" taki "naród".
To pewnie ci ukraińcy z armii czerwonej gwałcili nawet kilkuletnie dziewczynki i staruszki, mordowali, kradli co się tylko dało i pili z nocników. Ruscy są od was o wiele bardziej cywilizowani, a przez wasz prymitywizm niesława spadła na wszystkich żołnierzy AC nawet porządnych ludzi. Bandera powinien zostać powieszony jeszcze przed wojną. Był bandytą, psychopatą i w dodatku zboczeńcem i cwelem więziennym. Tak jak wasi "heroje" z OUN UPA itd. Jacy "heroje" taki "naród". rozwiń
Avatar
PP / 9 września 2016 r. o 13:55
0
Genik napisał:
PP napisał:
Genik napisał:
pp napisał:
chm... napisał:
Zabierz jeszcze 1,5 mln swoich współplemieńców którzy żyć bez Lachów nie mogą.
  P. S. A co do ukraińskich pracowników w Polsce, to powinieneś martwić się o swoich rodaków w wielkiej Brytanii, gdzie wchodzi w życie hasło "No more Polish Vermin".
..i bardzo dobrze wrócą moi rodacy i wywalimy was z Polski na zbity ryj - hasło będzie mieć wersję bardziej aktualną - "No more ukrainian Vermin". FUCK UPA + UA.
..i bardzo dobrze wrócą moi rodacy i wywalimy was z Polski na zbity ryj - hasło będzie mieć wersję bardziej aktualną - "No more ukrainian Vermin". FUCK UPA + UA. rozwiń
Avatar
Genik / 9 września 2016 r. o 09:46
0
PP napisał:
Genik napisał:
pp napisał:
chm... napisał:
Zabierz jeszcze 1,5 mln swoich współplemieńców którzy żyć bez Lachów nie mogą. 
P. S. A co do ukraińskich pracowników w Polsce, to powinieneś martwić się o swoich rodaków w wielkiej Brytanii, gdzie wchodzi w życie hasło "No more Polish Vermin".
P. S. A co do ukraińskich pracowników w Polsce, to powinieneś martwić się o swoich rodaków w wielkiej Brytanii, gdzie wchodzi w życie hasło "No more Polish Vermin". rozwiń
Avatar
Genik / 9 września 2016 r. o 08:37
0
Kilka uwag. Po pierwsze, Stalina powinny dziękować Polacy, bo od Niemiec odciął ci ogromny kawałek ziemi. Po drugie, Stepan Bandera nie ma nic wspólnego z Wołyńskiej rzezi, ponieważ od września 1941 r. przebywał w obozie koncentracyjnym. Po trzecie, Polacy jakoś zapomnieli, że po wyzwoleniu Polski od faszyzmu zginęło 600 000 żołnierzy radzieckich, wśród których co najmniej 200 000 Ukraińców.
Avatar
PP / 8 września 2016 r. o 20:13
0
Genik napisał:
pp napisał:
chm... napisał:
na razie więcej do powiedzenia na ukrainie mają ci dla których zabójcy to heroje.
twoim zabójcy postawić pomniki. czy to normalne?  ***i.wp.pl/a/f/jpeg/10227/prezydent_kuras_momot_450.jpeg ***okres-prl.blog.onet.pl/2013/04/14/kiedy-zniknie-pomnik-bandyty-ognia-z-zakopanego/
Ukraińcu - siedź u siebie i nie pchaj się na polskie fora. Macie swoich rezunów kochanych to się do nich módlcie. Zabierz jeszcze 1,5 mln swoich współplemieńców którzy żyć bez Lachów nie mogą. Macie swój kraj dzięki Stalinowi więc się cieszcie i w nim budujcie swoje szczęście. Po co się ze swoją obłudą wpychasz między Polaków ? Po co w ogóle do mnie piszesz. Mam cię gdzieś dla mnie mogą cię "Moskali" zeżreć i wysr...ć. Żadna strata. Mało ci swojej Ukrainy, że  jeszcze ryjesz się do Polski ? Strasznie cię boli fałszywcu, że mówi się prawdę o waszych "herojach". Z wami nigdy zgody nie będzie jak widać. Jeszcze was BÓG pokaże za mordowanie polskich i nie tylko polskich dzieci, kobiet i starców. Wy jesteście przeklęci do dziesiątego pokolenia. Tyle mam ci do powiedzenia. Umiecie jak widać jedynie kłamać jak to chcecie pokoju i przyjaźnie. Wiesz co mówili staruszkowie którzy przeżyli tę waszą ukraińską przyjaźń podczas II WŚ ? - Mówili tak: " pamiętaj nigdy ale to nigdy nie wierz Ukraińcowi". Jak widać mieli rację. Idź do diabła.
Ukraińcu - siedź u siebie i nie pchaj się na polskie fora. Macie swoich rezunów kochanych to się do nich módlcie. Zabierz jeszcze 1,5 mln swoich współplemieńców którzy żyć bez Lachów nie mogą. Macie swój kraj dzięki Stalinowi więc się cieszcie i w nim budujcie swoje szczęście. Po co się ze swoją obłudą wpychasz między Polaków ? Po co w ogóle do mnie piszesz. Mam cię gdzieś dla mnie mogą cię "Moskali" zeżreć i wysr...ć. Żadna strata. Mało ci swojej Ukrainy, że  jeszcze ryjesz się do Polski ? Strasznie cię boli fałszyw... rozwiń
Avatar
Genik / 8 września 2016 r. o 19:23
0
pp napisał:
chm... napisał:
na razie więcej do powiedzenia na ukrainie mają ci dla których zabójcy to heroje. 
twoim zabójcy postawić pomniki. czy to normalne?  ***i.wp.pl/a/f/jpeg/10227/prezydent_kuras_momot_450.jpeg ***okres-prl.blog.onet.pl/2013/04/14/kiedy-zniknie-pomnik-bandyty-ognia-z-zakopanego/
Avatar
tak? / 7 września 2016 r. o 20:12
0
Kto sieje wiatr, zbiera burzę napisał:
Ukry = antysemici i polonofobii! napisał:
chm... napisał:
 I czy nasze dzieci będą miec przyjazń? Czy nie prowokujemy nową rzeż? Ale fakt faktem z pomniki zbrodniażów trzaba zrujnowac
Nie strasz rzezią gnoju! Jednak wyszło żeś typowy upainiec obłudny, wiele już takich komentarzy czytałem, na końcu jak wam gnoje puszczają nerwy to straszycie nową rzezią, groźby są karalne w Polsce, trzeba będzie złożyć na ciebie upaincu zawiadomienie do prokuratury! Uważajcie ukropy, bo jeśli nawet będzie nowa rzeź, to nigdy nie wiadomo kto kogo będzie rezał, ja teraz nie chcę grozić, ale młode pokolenie Polaków pamięta i może się zdarzyć (tylko przypuszczenie), że ukry będą rezane przez młodych Polaków! więc nie straszcie głupcy ukraińscy rzezią, bo to was może spotkać i wy będzie rezani, a na razie dobrze was Ruscy rezają, paszli won ukry tchórzliwe!
To Tobą powinna się zająć Prokuratura za sączenie mowy nienawiści na forum.
Nie strasz nie strasz bo się zes...asz. Ostatecznie gościu trochę racji jednak ma.
Nie strasz nie strasz bo się zes...asz. Ostatecznie gościu trochę racji jednak ma. rozwiń
Avatar
"Kto sieje wiatr, zbiera burzę" / 7 września 2016 r. o 20:05
0
Ukry = antysemici i polonofobii! napisał:
chm... napisał:
I czy nasze dzieci będą miec przyjazń? Czy nie prowokujemy nową rzeż? Ale fakt faktem z pomniki zbrodniażów trzaba zrujnowac
Nie strasz rzezią gnoju! Jednak wyszło żeś typowy upainiec obłudny, wiele już takich komentarzy czytałem, na końcu jak wam gnoje puszczają nerwy to straszycie nową rzezią, groźby są karalne w Polsce, trzeba będzie złożyć na ciebie upaincu zawiadomienie do prokuratury! Uważajcie ukropy, bo jeśli nawet będzie nowa rzeź, to nigdy nie wiadomo kto kogo będzie rezał, ja teraz nie chcę grozić, ale młode pokolenie Polaków pamięta i może się zdarzyć (tylko przypuszczenie), że ukry będą rezane przez młodych Polaków! więc nie straszcie głupcy ukraińscy rzezią, bo to was może spotkać i wy będzie rezani, a na razie dobrze was Ruscy rezają, paszli won ukry tchórzliwe!
To Tobą powinna się zająć Prokuratura za sączenie mowy nienawiści na forum.
To Tobą powinna się zająć Prokuratura za sączenie mowy nienawiści na forum. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 123

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Górnicy z Bogdanki chcą podwyżek. Liczą na ponad 10 tys. zł miesięcznie
Pierwsza strona Dziennika

Górnicy z Bogdanki chcą podwyżek. Liczą na ponad 10 tys. zł miesięcznie

Zaostrza się spór o zarobki w lubelskiej kopalni Bogdanka. Związki zawodowe domagają się 15-procentowych podwyżek i już grożą wejściem w spór zbiorowy.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 9 grudnia 2021 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 9 grudnia 2021 r.

Makieta starego Lublina przesunięta, bo przeszkadzała taksówkarzom jeździć po chodniku

Makieta starego Lublina przesunięta, bo przeszkadzała taksówkarzom jeździć po chodniku

Na polecenie Ratusza przesunięto makietę starego Lublina zamontowaną niedawno na ul. Królewskiej. Urzędnicy wyjaśniają, że przeszkadzała taksówkarzom w jeździe po chodniku.

Lublin. Miejsce na uboczu, bez kamer. Od dziś można tu zostawić dziecko i dać mu życie
galeria

Lublin. Miejsce na uboczu, bez kamer. Od dziś można tu zostawić dziecko i dać mu życie

– Ktoś w momencie beznadziejności swojego życia będzie mógł powiedzieć: wiem, co mam robić, bo w hospicjum jest okno życia – mówi o. Filip Buczyński. Od środy w Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie można zostawić nowo narodzone dziecko.

Jak nowoczesna wieś wykańcza dzikie ptaki

Jak nowoczesna wieś wykańcza dzikie ptaki

Za spadek liczby ptaków we wsiach i na polach odpowiada w dużej mierze modernizacja gospodarstw.

Świąteczny jarmark wraca do Kazimierza Dolnego
10 grudnia 2021, 10:00

Świąteczny jarmark wraca do Kazimierza Dolnego

W najbliższy weekend kazimierski rynek zaświeci tysiącami lampek jarmarkowych straganów. Na gości będą czekały świąteczne, ręczne robione ozdoby, wianki, stroiki, a także regionalne wypieki i przekąski. Zakupy będzie umilała muzyka na żywo w wykonaniu dzieci i młodzieży.

Lubelskie. Wyciągi narciarskie szykują się do otwarcia

Lubelskie. Wyciągi narciarskie szykują się do otwarcia

Tegoroczny sezon narciarski rozpocznie się wcześniej, niż w ostatnich latach. Na puławskich stokach pracują już śnieżne armatki i ratraki. Start: w ciągu najbliższych dni

Wycięli stare drzewa, a obrońcom mówili, że projektu nie można zmieniać. A jednak można

Wycięli stare drzewa, a obrońcom mówili, że projektu nie można zmieniać. A jednak można

Kilka miesięcy temu, pomimo protestów mieszkańców, na Rynku w Radzyniu Podlaskim wycięto kilkanaście drzew. Wszystko w ramach rewitalizacji tego miejsca. Urzędnicy tłumaczyli wówczas, że nie mogą już zmienić projektu. Okazuje się, że mogą to zrobić… teraz

Dwóch chętnych na stanowisko szefa DDK "Węglin"

Dwóch chętnych na stanowisko szefa DDK "Węglin"

Co najmniej dwie osoby przystąpiły do konkursu na stanowisko dyrektora Dzielnicowego Domu Kultury „Węglin”. W poniedziałek minął termin zgłaszania kandydatur w konkursie ogłoszonym przez Urząd Miasta

Psiaki będą miały gdzie pobiegać. W Lublinie powstał nowy wybieg

Psiaki będą miały gdzie pobiegać. W Lublinie powstał nowy wybieg

Nowy wybieg dla psów powstał na skraju os. Piastowskiego. Jego budowę zlecił Urząd Miasta za pieniądze przeznaczone przez Radę Dzielnicy Rury, która wyłożyła na ten cel 25 tys. zł

Uczelnia zaczyna kształcić położne. Szpital już chce przyjąć do pracy cały rocznik

Uczelnia zaczyna kształcić położne. Szpital już chce przyjąć do pracy cały rocznik

Bialska uczelnia ruszyła z naborem na położnictwo. To nowy kierunek studiów stacjonarnych przygotowany we współpracy ze szpitalem. – Za trzy lata jesteśmy gotowi przyjąć cały rocznik – deklaruje dyrektor Adam Chodziński.

Azoty Puławy szykują się do kluczowego spotkania w tej rundzie

Azoty Puławy szykują się do kluczowego spotkania w tej rundzie

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Azoty Puławy zyskały na wygranej Gwardii Opole z Górnikiem Zabrze. Już w sobotę puławianie staną przed szansą powiększenia przewagi nad najgroźniejszym konkurentem do brązowego medalu

Budżet Lublina 2022. Jest kluczowa opinia

Budżet Lublina 2022. Jest kluczowa opinia

Prezydent miasta może odetchnąć. Regionalna Izba Obrachunkowa uznała, że planowany przez niego wzrost zadłużenia Lublina jest wciąż dozwolony. Orzekła też, że jego projekt budżetu miasta na rok 2022 jest zgodny z prawem.