Ogłoszenia Dziennik Wschodni

Informacje

Projektant CAD - praca zdalna / z orzeczeniem o niepełnosprawności

mapa
Cała Polska, zdalnie
23 lis
12:03
0,00 zł

Podstawowe obowiązki: - projektowanie układu mebli w salonach sprzedaży, - doradztwo techniczne, - dbanie o pozytywny wizerunek firmy w ramach prowadzonych zleceń. Wymagania: - znajomość programu AutoCAD 2D, - doświadczenie przy pracy z programem AutoCAD 2D, - wykształcenie min. średnie, - umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole, - dokładność, dobra organizacja czasu pracy. Oferujemy: - umowę o pracę w stabilnej firmie, - możliwość rozwoju zawodowego, - pracę w formie zdalnej. Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy: praca(at)obpon.pl Pełna treść ogłoszenia dostępna na stronie: https://obpon.pl/article/210360/show.html

0,00 zł
Wystawiający:
Lokalizacja:
Cała Polska
Adres:
zdalnie
000xxxxxx
Kliknij tutaj, aby wyświetlić

Wyświetleń: 122