Ogłoszenia Dziennik Wschodni

Ogłoszenie archiwalne

Informacje

Praca od zaraz/Pracownik produkcji

mapa
Świdnik, Chełm, Lubl,
23 paź
12:00
4 000,00 zł

Zadania: • Montaż oraz łączenie części i podzespołów • Drobne prace montażowe typu skręcanie • Łączenie elementów metalowych Od kandydatów oczekujemy: • Ukończonej szkoły średniej (zawodówka lub technikum) • Mile widziana znajomość rysunku technicznego • Dyspozycyjności do pracy zmianowej Oferujemy: • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy (premia frekwencyjna, lojalnościowa) • Opieka wdrożeniowa i powdrożeniowa • Wszystkie nadgodziny płatne dodatkowo • Pakiet Manpower Premium (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, zniżki na pizzerie, kina, kluby fitness, siłownie i wiele innych) • Płatny System Poleceń 120 zł brutto za polecenie każdej osoby do pracy** • Darmowy dojazd do pracy • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie Oferta dotyczy pracy tymczaowej. Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez link: https://bit.ly/2JdxLKu

4 000,00 zł
Lokalizacja:
Świdnik, Chełm, Lubl

Wyświetleń: 326