Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Profil

gervase

Nazwa użytkownika:

gervase

Data rejestracji:

9 lutego 2022 r.

Wszystkie komentarze:

Wygaszania komunikacji miejskiej ciąg dalszy. Działania pozorujące zrobiono. Zbudowano parkingi park & ride. Kikuty buspasów także. Kasę na inwestycje wyciągnięto z UE. Teraz można już autobusy zamknąć w zajezdniach, bo nikt z rządzących miastem, czy z projektantów infrastruktury - z kom...
Ratuszowa_sciema uprawiasz tak tępą trollerkę, że aż się porzygać można. Gratuluję. Ale założę się, że tacy jak ty dostają największe premie od centrali na koniec każdego miesiąca.
W kwietniu powiedzą,że okres zimowy .... I poproszą o kolejne miesiące.. czyli tak do końca sierpnia może się wyrobią. Kiedy do choroby przestanie wybierac się najtańsze oferty... Niestety, kryterium najniższej ceny jest bardzo wygodne dla urzędasa przygotowującego postępowanie przetargowe ...
Mobbowali go a on tam dalej pracował, skrzętnie wszystko notując. Pocieszna historyjka. Nazywali go debilem, choć był tytanem pracy i człowiekiem niezliczonej ilości talentów. Po prostu złote dziecko Lublina na którym część osób się niestety nie poznała.
Niech urządzają i kończą jak najszybciej. Każda taka inwestycja jest z wielką korzyścią dla mieszkańców.
W tamtych rejonach Lublina o zgodę na rozbudowę elektrociepłowni, itd. z różnych śmieci, biomasy, itp. starało już kilka podmiotów. Część zdaje się otrzymała pozwolenia, zatem ile w efekcie takich spalarni miałoby powstać w Lublinie i to obrębie tej części miasta? Jak nie spalarnia opon, to sp...
W Lublinie działają 2 elektrociepłownie, które w 100% pokrywają zapotrzebowanie Lublina na energię cieplną. Biorąc pod uwagę to, że Lublin systematycznie wyludnia się oraz zapaść na rynku deweloperskim nie jest potrzebna kolejna elektrociepłownia i to opalana śmieciami. A śmieci masz zamiar...
Dług Polski 1 512 393 796 137 PLN, Dług na mieszkańca: 39 968 PLN. Z pozdrowieniami dla wszystkich zatroskanych o finanse Lublina, w szczególności wyborców PiS.
Swego czasu zachodziłem w głowę, skąd taki biedny klub ma kasę na kontrakty dla Bonina czy Brzyskiego. Teraz wszystko się wyjaśniło. "Hulaj dusza, piekła nie ma", "jakoś to będzie" i efekt do przewidzenia - gigantyczne zadłużenie i upadek klubu.
Supcio. Jestem gorącym zwolennikiem budowy nowego stadionu. Kibice na niego zasłużyli w 100%.