Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Profil

Robotus_Pisulus

Nazwa użytkownika:

Robotus_Pisulus

Data rejestracji:

10 maja 2021 r.

Wszystkie komentarze:

Płatne pisowskie trollisko zrobiło szybkie przelogowanie z konta KDR na ratuszowa_sciema i już dwa komentarze gotowe.  Już są trzy dodane z trzech różnych kont. A wszystkie dodane przez jednego trolla który założył sobie kilkadziesiąt różnych fejkowych kont i rżnie głupa.
Trudno to nazwać odśnieżaniem. Większość chodników i dróg oraz pętle autobusowe nie zostały do tej pory odśnieżone po niedzielnych opadach śniegu. Zjeździłeś całe miasto wzdłuż i wszerz trollu, że klepiesz te bzdety czy to standardowa wrzutka w ramach pisowskiej narracji o tym jak to w Lubli...
Trudno to nazwać odśnieżaniem. Większość chodników i dróg oraz pętle autobusowe nie zostały do tej pory odśnieżone po niedzielnych opadach śniegu.  Zjeździłeś całe miasto wzdłuż i wszerz trollu, że klepiesz te bzdety czy to standardowa wrzutka w ramach pisowskiej narracji o tym jak to w Lublin...
My mieszkańcy Lublina stanowczo sprzeciwiamy się budowie kolejnego stadionu żużlowego oraz niszczeniu przyrody doliny rzeki Bystrzycy.   Ty nie jesteś żadnym mieszkańcem Lublina, tylko zwykłym pisowskim trollem na etacie, wrzucającym pod każdy artykuł te same brednie.
My mieszkańcy Lublina stanowczo sprzeciwiamy się budowie kolejnego stadionu żużlowego oraz niszczeniu przyrody doliny rzeki Bystrzycy.   Ty nie jesteś żadnym mieszkańcem Lublina, tylko zwykłym pisowskim trollem na etacie, wrzucającym pod każdy artykuł te same brednie.
My mieszkańcy Lublina stanowczo sprzeciwiamy się budowie kolejnego stadionu żużlowego oraz niszczeniu przyrody doliny rzeki Bystrzycy.   Ty nie jesteś żadnym mieszkańcem Lublina, tylko zwykłym trollem wrzucającym pod wszystkie artykuły te same brednie.
My mieszkańcy Lublina stanowczo sprzeciwiamy się budowie kolejnego stadionu żużlowego oraz niszczeniu przyrody doliny rzeki Bystrzycy.  Ty nie jesteś żadnym mieszkańcem Lublina, tylko zwykłym trollem wrzucającym pod wszystkie artykuły te same brednie.
Rybki-pipki, fakt - Pruszon nakręcił tylko jakieś 200 mln długu, co blednie w porównaniu do osiągnięć Szastacza Jakubowickiego (1,3 mld). No i za Pruszona mieszkańcy Koziego Grodu dość słabo jeszcze wypadali w liczbie posiadanych aut, może dlatego, że wtedy jeszcze nie wygaszono tego "rel...
Jakoś dziwnie miasto się w tej sprawie spieszy, jeszcze nie dawno nic nie wiedzieli ile i kiedy, a tu nagle taka informacja? Szkoda, że tak szybko nie mogą zrealizować obiecanego zagospodarowania terenu na Górkach. Podczas ostatniego Planu dla dzielnic Pan Szymczyk nabierał wody w ustach, kiedy ...
Na forum znowu wyczuwalny jest smród przepoconych ruskich onuc. Won stąd ratuszowa_sciema vel sok_z_deweloburaka. Wracaj na Kreml ruski trollu.  Tu mu dobrze. Moderacja udaje, że nie widzi tych wszystkich kont, przelewy w rublach na czas. Czegóż chcieć więcej?