Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Profil

Bzyku01

Nazwa użytkownika:

Bzyku01

Data rejestracji:

26 stycznia 2021 r.

Wszystkie komentarze:

W obecnych czasach, bycie oskarżonym przez upolitycznioną pisowską prokuraturę, to zaszczyt.
Proponuję zrobić budżet z gumy i dać wszystkim nie po 1k a po 3k podwyżki. Albo od razu 5k, żeby była okrągła sumka.
Z naruszeniem prawa, bez opinii konserwatora, po trupach do kasy. Trzeba się nachapać póki łysy siedzi na tronie. KRYMINAŁ.  Czy z naruszeniem prawa to się dopiero okaże. SKO przyklepało decyzję bez wymaganej zgody konserwatora? Jakoś mi się wierzyć w to nie chce. Żeby się zaraz nie okazało, ż...
Podsumowując, kolejny artykuł o niczym napisany przez redaktora naczelnego... wywołał zamierzony efekt. Liczba komentarzy zbyt duża jak na tekst od niczym, odgrzewany kotlet. Na forum walka na słowa :) a prawda jest taka, że i tak dzisiaj ludzie po pracy pójdą na ścieżkę i siedząc na ławce na sł...
Fajny pałacyk. Ciekawe czy Obajtek już go oglądał.  Obajtek lubi to.
Kronikidewelorozwoju tzn. debilizmu ostro się produkuje. Dzisiaj chyba stawka za wpis poszybowała w górę, z 50 gr na 1 zł.
Kronikidewelorozwoju tzn. debilizmu zapomniałeś dodać wpisy. Ano tak, piszą też o Marszałkowskim i Wojewódzkim a ty tylko miejskie tematy obrabiasz.
Budować. A trolle niech wyją, w końcu od tego są.
OBAWIAM SIĘ ŻE ŻADNA Z TYCH FIRM NIE MA NAWET PODJAZDU DO AGENCJI PR MONISIA&KRONIKIDEWELOROZWOJU.  Potwierdzam. Wszystkie miejskie zlecenie na prowadzenie FB powinna wygrywać agencja pr Monisia vel kroniki debilizmu. Może nie byłoby zbyt mądrze i elokwentnie, ale za to można byłoby si...
Kroniki debilizmu zapytam raz jeszcze, ludzkie pany z PiS pozwalają ci chociaż spokojnie podrapać się po du-pie czy nawet podczas trwania tej czynności musisz dodawać wpisy na Dzienniku Wschodnim?