Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Profil

Kosmitulo

Nazwa użytkownika:

Kosmitulo

Data rejestracji:

14 maja 2021 r.

Wszystkie komentarze:

Jakim trzeba być zjebem żeby się cieszyć z tego że miasto w którym się mieszka dostanie mniej pieniędzy?
"– Na godzinę 10.00 mamy 717 użytkowników "... Lublin ilość mieszkańców 350 tysięcy I dodać trzeba, że prawie wszyscy użytkownicy wystawili negatywne oceny i zgłaszają, że aplikacja nie działa.  Prawą ręką walisz konia a lewą trzymasz kciuk, żeby było jak najwięcej negatywów czy n...
Zróbcie aktualizację, bo aplikacja jest już dostępna. Macie gorącą linię z rathausem, cfelku z agencji? A może to sami urzędnicy siedzą na tym forum? Zamiat testować nowy system to piszą tu komentrze, kłamią, minusują i prowadzą hejt wobec czytelników DW i mieszkanców Lublina. Kłamią? ...
Japolan w skali od 1 do 10 jak bardzo gnębili cię w szkole? Ja ***ę, co za nołlajf i przegryw życiowy.
Kurwa Paliwas, no to kupuj bilety na samolot. Po co te skomlenie? Nie chcesz to nie korzystaj z nowości, skoro prosta aplikacja w telefonie jest ponad twoje możliwości.
Bardziej już się nie dało zamieszać? Lublin miasto develoinspiracji.  Jak czytam twoje wpisy, to jestem za aborcją.
Bekę to tu wszyscy mają z ciebie pajacu.
Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby skorzystać z beznadziejniej komunikacji miejskiej.  Trzeba być naprawdę po***onym, żeby spędzać całe dnie na komentowaniu z kilku różnych kont każdego artykułu wychodzącego na DW. 
Nie wnikam kroniki kto cię cwelił i czy był to pracownik agencji PR, ale widocznie sobie na to zasłużyłeś. Trzeba było nie kraść starym emerytury.
Kronikidewelorozwoju twoją sprawą powinni zainteresować się obrońcy praw zwierząt. Nie powinno być tak, że właściciel przywiązuje swojego kundla do laptopa na cały rok i w dodatku każe mu szczekać całymi dniami. To podchodzi pod znęcanie się nad zwierzętami,