Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Wszystkie komentarze:

korekta rozkładu w grudniu powinna być zakazana. wiele osób w okresie przedświątecznym podróżuje do rodziny lub innych miejsc, gdzie chcą spędzić święta. zaplanować podróż wcześniej? po co to komu. kupić bilet wcześniej ? nie, bo "rozkład może ulec zmianie, proszę wrócić sprawdzić w późnie...
a inne neony i oświetlenia nie przeszkadzają ?  a gdzie tam są inne neony? kilkudziesięciometrowe? świecące na rażąco biało?
to niech rowerzyści używają oświetlenia i patrzą, gdzie jadą, nie zachrzaniając ponad 30km/h po ścieżce, bo sami są zagrożeniem dla otoczenia.
jaki sklep, konkretnie
gdzie ta licytacja?
pracowałam i w niedziele, i w handlu. jestem przeciwko zakazom. zakaz nie wpływa na "szacunek do pracodawcy do pracownika". nie ma różnicy, czy orają nas w niedzielę czy wtorek.
japolan, przeciiez to ma byc drugie aldi
śmiech na sali, obiecali aplikację której nie da się nigdzie znaleźć i ściągnąć. cyrk
te legendarne starsze osoby które nie ogarniają telefonów i tak mają za darmo jazdę
jeśli wyznaczą to "centrum" tak jak strefę płatnego parkowania, to między dzielnicami chyba trzeba będzie jeździć przez okoliczne wsie.