Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

8 maja 2008 r.
13:52
Edytuj ten wpis

Trwają poszukiwania 15-latki z Góry Puławskiej

0 5 A A

Około 50 policjantów uczestniczy w akcji poszukiwawczej Karoliny Pardyki, która zaginęła we wtorek rano.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Nie ma na razie żadnych śladów ani motywów. Sprawdzamy wszystkie sygnały, które otrzymujemy ale jak dotąd się nie sprawdzają - informuje Dorota Pomorska z puławskiej policji.

Dzisiaj od rana funkcjonariusze przeszukują las w okolicach Góry Puławskiej i Klikawy. Będą też ponownie penetrować też brzegi Wisły. Policjanci chodzą od domu do domu i przepytują mieszkańców wsi. Sprawdzili też zapis miejskiego monitoringu w Puławach. Na taśmach niestety nic nie znaleźli.

Karolina Pardyka wyjechała rowerem do szkoły we wtorek około godz. 8 rano. Jednak już tam nie dotarła. Nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Była ubrana w białą bluzę z długim rękawem, bluzę pomarańczową z długim rękawem z lampasami, brązowy bezrękawnik z kapturem oraz niebieskie dżinsy. Miała białe adidasy ze złotym nadrukiem oraz czapkę bejsbolówkę. Z domu wyjechała niebieskim rowerem górskim. Miała też zielony plecak.

Policjanci czekają na sygnały o losach dziewczynki pod nr tel. (0-81) 88 90 209 lub 997.
(pab)
FOT. PAWEŁ BUCZKOWSKI

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 maja 2008 o 21:18
0
chcieliście i odnalazła się cała i zdrowa.
Avatar
mar / 9 maja 2008 o 20:52
0
Od rana chodzą głosy że ją znaleźli w Wiśle w okolicy Gołębia. Jednak źródła nie są zbyt pewne. Na niektórych stronach pisze że rano wznowiono pozukiwania.. Myślę, że to może byc plotka, bo ani w telewizji ani na internecie nie ma takiego komunikatu. Niektórzy twierdzą, że znaleziono inną wcześniej zaginioną dziwczynę, chociaz o jej zaginieciu pierwsze słyszę. Znowu inni mówią, ze ona napewno uciekła z domu, poniewaz zostawiła telefon i miała wykasowane całe archiwum gadu. CZY KTOS MA JAKIEŚ KONKRETNIEJSZE I PEWNIEJSZE INFORMACJE???wszyscy czekamy na Karolinę i bardzo chcemy żeby się odnalazła.
Od rana chodzą głosy że ją znaleźli w Wiśle w okolicy Gołębia. Jednak źródła nie są zbyt pewne. Na niektórych stronach pisze że rano wznowiono pozukiwania.. Myślę, że to może byc plotka, bo ani w telewizji ani na internecie nie ma takiego komunikatu. Niektórzy twierdzą, że znaleziono inną wcześniej zaginioną dziwczynę, chociaz o jej zaginieciu pierwsze słyszę. Znowu inni mówią, ze ona napewno uciekła z domu, poniewaz zostawiła telefon i miała wykasowane całe archiwum gadu. CZY KTOS MA JAKIEŚ KONKRETNIEJSZE I PEWNIEJSZE INFORMACJE???wszyscy ... rozwiń
Avatar
maja / 8 maja 2008 o 18:36
0
Karola błagam cię wróć do domu! Pamiętaj, że jeżeli boisz się wrócić do siebie do domu to przyjedź do nas, do swoich sióst ciotecznych z Kazmierza. Czekamy na ciebie dzień i noc więc nie ważne kiedy przyjdziesz my zawsze cię przymiemy. Jeżeli nie możesz lub nie chcesz przyjechać do nas ani do pójść do siebie do domu to chociaż daj znać że nic ci nie jest i że ŻYJESZ(chociaż tego jestem pewna)!!! Jeżli to teraz czytasz to wejdz na konto na
nasza-klasa i przeczytaj wiadomość którą ci wysłałam, BLAGAM!!!PAmiętaj że cię KOCHAMY i że twój tata i twoja mama czekają na ciebie RAZEM w domu;)!!!!!!!!!
Karola błagam cię wróć do domu! Pamiętaj, że jeżeli boisz się wrócić do siebie do domu to przyjedź do nas, do swoich sióst ciotecznych z Kazmierza. Czekamy na ciebie dzień i noc więc nie ważne kiedy przyjdziesz my zawsze cię przymiemy. Jeżeli nie możesz lub nie chcesz przyjechać do nas ani do pójść do siebie do domu to chociaż daj znać że nic ci nie jest i że ŻYJESZ(chociaż tego jestem pewna)!!! Jeżli to teraz czytasz to wejdz na konto na
nasza-klasa i przeczytaj wiadomość którą ci wysłałam, BLAGAM!!!PAmięt... rozwiń
Avatar
maja / 8 maja 2008 o 18:27
0
Karola blagam cię wróć do domu!!! Pamietaj, że jeżeli boisz się wrócić do siebie do Góry Puławskie to zawsze o każdej porze dnia i nocy możesz przyjechać do Kazimierza Dolnego do nas do, swoich siustr ciotecznych. Pamietaj o tym, że nie ważne kiedy przyjedziesz my zawsze cie przyjmiemy. Jeżeli nie możesz lub nie chcesz przyjechać to chociaż daj znać że nic ci nie jest i że żyjesz, BŁAGAM!!! Jeżli to teraz czytasz to wejdź na nasza-klasa i przeczytaj wiadomość którą ci przesłamał!!! Kochamy cię i nie jesteśmy na ciebie źli!!!!!!!!!!!!
Karola blagam cię wróć do domu!!! Pamietaj, że jeżeli boisz się wrócić do siebie do Góry Puławskie to zawsze o każdej porze dnia i nocy możesz przyjechać do Kazimierza Dolnego do nas do, swoich siustr ciotecznych. Pamietaj o tym, że nie ważne kiedy przyjedziesz my zawsze cie przyjmiemy. Jeżeli nie możesz lub nie chcesz przyjechać to chociaż daj znać że nic ci nie jest i że żyjesz, BŁAGAM!!! Jeżli to teraz czytasz to wejdź na nasza-klasa i przeczytaj wiadomość którą ci przesłamał!!! Kochamy cię i nie jesteś... rozwiń
Avatar
Kasia / 8 maja 2008 o 16:51
0
Okropne... Nie moge uwieżyć przecież jak pisaliście w tamtych artykułach jechała do szkoły. Modlę się aby ją znaleźli.
Avatar
Gość / 10 maja 2008 o 21:18
0
chcieliście i odnalazła się cała i zdrowa.
Avatar
mar / 9 maja 2008 o 20:52
0
Od rana chodzą głosy że ją znaleźli w Wiśle w okolicy Gołębia. Jednak źródła nie są zbyt pewne. Na niektórych stronach pisze że rano wznowiono pozukiwania.. Myślę, że to może byc plotka, bo ani w telewizji ani na internecie nie ma takiego komunikatu. Niektórzy twierdzą, że znaleziono inną wcześniej zaginioną dziwczynę, chociaz o jej zaginieciu pierwsze słyszę. Znowu inni mówią, ze ona napewno uciekła z domu, poniewaz zostawiła telefon i miała wykasowane całe archiwum gadu. CZY KTOS MA JAKIEŚ KONKRETNIEJSZE I PEWNIEJSZE INFORMACJE???wszyscy czekamy na Karolinę i bardzo chcemy żeby się odnalazła.
Od rana chodzą głosy że ją znaleźli w Wiśle w okolicy Gołębia. Jednak źródła nie są zbyt pewne. Na niektórych stronach pisze że rano wznowiono pozukiwania.. Myślę, że to może byc plotka, bo ani w telewizji ani na internecie nie ma takiego komunikatu. Niektórzy twierdzą, że znaleziono inną wcześniej zaginioną dziwczynę, chociaz o jej zaginieciu pierwsze słyszę. Znowu inni mówią, ze ona napewno uciekła z domu, poniewaz zostawiła telefon i miała wykasowane całe archiwum gadu. CZY KTOS MA JAKIEŚ KONKRETNIEJSZE I PEWNIEJSZE INFORMACJE???wszyscy ... rozwiń
Avatar
maja / 8 maja 2008 o 18:36
0
Karola błagam cię wróć do domu! Pamiętaj, że jeżeli boisz się wrócić do siebie do domu to przyjedź do nas, do swoich sióst ciotecznych z Kazmierza. Czekamy na ciebie dzień i noc więc nie ważne kiedy przyjdziesz my zawsze cię przymiemy. Jeżeli nie możesz lub nie chcesz przyjechać do nas ani do pójść do siebie do domu to chociaż daj znać że nic ci nie jest i że ŻYJESZ(chociaż tego jestem pewna)!!! Jeżli to teraz czytasz to wejdz na konto na
nasza-klasa i przeczytaj wiadomość którą ci wysłałam, BLAGAM!!!PAmiętaj że cię KOCHAMY i że twój tata i twoja mama czekają na ciebie RAZEM w domu;)!!!!!!!!!
Karola błagam cię wróć do domu! Pamiętaj, że jeżeli boisz się wrócić do siebie do domu to przyjedź do nas, do swoich sióst ciotecznych z Kazmierza. Czekamy na ciebie dzień i noc więc nie ważne kiedy przyjdziesz my zawsze cię przymiemy. Jeżeli nie możesz lub nie chcesz przyjechać do nas ani do pójść do siebie do domu to chociaż daj znać że nic ci nie jest i że ŻYJESZ(chociaż tego jestem pewna)!!! Jeżli to teraz czytasz to wejdz na konto na
nasza-klasa i przeczytaj wiadomość którą ci wysłałam, BLAGAM!!!PAmięt... rozwiń
Avatar
maja / 8 maja 2008 o 18:27
0
Karola blagam cię wróć do domu!!! Pamietaj, że jeżeli boisz się wrócić do siebie do Góry Puławskie to zawsze o każdej porze dnia i nocy możesz przyjechać do Kazimierza Dolnego do nas do, swoich siustr ciotecznych. Pamietaj o tym, że nie ważne kiedy przyjedziesz my zawsze cie przyjmiemy. Jeżeli nie możesz lub nie chcesz przyjechać to chociaż daj znać że nic ci nie jest i że żyjesz, BŁAGAM!!! Jeżli to teraz czytasz to wejdź na nasza-klasa i przeczytaj wiadomość którą ci przesłamał!!! Kochamy cię i nie jesteśmy na ciebie źli!!!!!!!!!!!!
Karola blagam cię wróć do domu!!! Pamietaj, że jeżeli boisz się wrócić do siebie do Góry Puławskie to zawsze o każdej porze dnia i nocy możesz przyjechać do Kazimierza Dolnego do nas do, swoich siustr ciotecznych. Pamietaj o tym, że nie ważne kiedy przyjedziesz my zawsze cie przyjmiemy. Jeżeli nie możesz lub nie chcesz przyjechać to chociaż daj znać że nic ci nie jest i że żyjesz, BŁAGAM!!! Jeżli to teraz czytasz to wejdź na nasza-klasa i przeczytaj wiadomość którą ci przesłamał!!! Kochamy cię i nie jesteś... rozwiń
Avatar
Kasia / 8 maja 2008 o 16:51
0
Okropne... Nie moge uwieżyć przecież jak pisaliście w tamtych artykułach jechała do szkoły. Modlę się aby ją znaleźli.
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 0 0

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 0

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej?
galeria
film

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej? 17 20

O udostępnienie kserokopii książki wyjść pracowników urzędu marszałkowskiego proszą marszałka radni Prawa i Sprawiedliwości. I pytają, czy urzędnicy zostali zmuszeni do uczestnictwa w pikiecie w trakcie konferencji prasowej ich ugrupowania i czym tym, którzy odmówili, grożą konsekwencje służbowe.

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje"

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje" 0 0

To jedyne bezimienne przedszkole w Świdniku, ale to niedługo się zmieni, o ile radni dadzą zgodę. Przedszkole nr 4 ma nosić imię Kaprala Niedźwiedzia Wojtka. To „miś” przygarnięty przez żołnierzy II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa.

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach?

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach? 1 4

Komitet Kukiz'15 w Białej Podlaskiej zawiadomił prokuraturę. Zdaniem pełnomocnika doszło do przywłaszczenia dokumentów wyborczych.

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego 0 1

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin przygotowują się do drugiego sparingowego sprawdzianu, tym razem w Toruniu. Warto jednak skupić się na tym, co zobaczyliśmy podczas pierwszych spotkań towarzyskich w Lublinie

IPN wzywa do usunięcia orła z pomnika żołnierzy. Nikt nie chce za to zapłacić

IPN wzywa do usunięcia orła z pomnika żołnierzy. Nikt nie chce za to zapłacić 2 10

IPN wezwał wspólnotę rolników do przerobienia pomnika poświęconego polskim żołnierzom forsującym Wisłę w 1944 roku w Puławach. Problem w tym, że jest to spory koszt i nikt nie chce go ponosić.

Dzisiaj nabór do ZPiT "Powiśle"

Dzisiaj nabór do ZPiT "Powiśle" 2 0

Dzieci w wieku 5-8 lat, które lubią taniec, mają szansę trafić do Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle". Instruktorzy zapraszają do udziału w naborze do grupy chłopców i dziewczynek.

Zwolennicy Żuka pokazali "Listę Wstydu". Przeciwko czemu głosował Tułajew i PiS?

Zwolennicy Żuka pokazali "Listę Wstydu". Przeciwko czemu głosował Tułajew i PiS? 77 67

Zwolennicy obecnego prezydenta skrytykowali kandydata PiS na to stanowisko – posła Sylwestra Tułajewa - za to, że będąc radnym głosował przeciw kolejnym budżetom miasta.

"Tchórze! Kłamcy!". Ostre spięcie na konferencji PiS, przyszedł marszałek z PSL i urzędnicy [wideo]
galeria
film

"Tchórze! Kłamcy!". Ostre spięcie na konferencji PiS, przyszedł marszałek z PSL i urzędnicy [wideo] 133 83

– Województwu lubelskiemu grozi utrata 80 mln euro z funduszy unijnych – mówił podczas wizyty w Lublinie minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński. Jego słowom natychmiast zaprzeczył marszałek Sławomir Sosnowski, który na konferencję przyszedł z ponad setką urzędników. Polityków PiS pożegnały okrzyki „tchórze” i „kłamcy”.

Szykuje się gwałtowna zmiana pogody. Najnowsza prognoza IMGW

Szykuje się gwałtowna zmiana pogody. Najnowsza prognoza IMGW 16 0

W weekend czeka nas gwałtowna zmiana pogody, znacznie chłodniejsze powietrze nad zachodnią Polskę napłynie już w piątek wieczorem - informuje IMGW. W sobotę i niedzielę temperatura powietrza wyniesie od 14 st. C do 18 st. C.

Lublin: Napad w Biedronce. Ochroniarz dostał w głowę, napastnik wrócił po łup

Lublin: Napad w Biedronce. Ochroniarz dostał w głowę, napastnik wrócił po łup 46 9

W sklepie sieci Biedronka na lubelskich Bronowicach doszło do napadu. Złodziej ukradł alkohol i pobił ochroniarza. Policjanci zatrzymali napastnika, kiedy wrócił do sklepu po plecak z kradzionymi butelkami.

Budują nowe wejście do rektoratu UMCS

Budują nowe wejście do rektoratu UMCS 0 6

Do końca listopada potrwają prace przy budowie nowego wejścia do rektoratu UMCS. Ich zakres obejmie także zagospodarowanie terenu wzdłuż pl. Marii Skłodowskiej-Curie.

Koncert Asia Nawojska & Eddie/Hai - Alternatywa w Próbie Cafe
28 września 2018, 20:00

Koncert Asia Nawojska & Eddie/Hai - Alternatywa w Próbie Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 20 w Próbie Cafe (Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a) odbędzie się koncert Asi Nawojskiej oraz składu Eddie/Hai - Alternatywa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!