Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

0 7 A A
<br />
Nikola Jeftić w niedzielę zadebiutował w barwach Startu Lublin. Wszyscy liczą, że okaże się dużym wzmocnieniem drużyny, fot. PRZEMYSŁAW GĄBKA/START.LUBLIN.PL

Nikola Jeftić w niedzielę zadebiutował w barwach Startu Lublin. Wszyscy liczą, że okaże się dużym wzmocnieniem drużyny, fot. PRZEMYSŁAW GĄBKA/START.LUBLIN.PL

Wydawało się, że wygrana Startu z mistrzem Polski Stelmetem Zielona Góra będzie przełomowym momentem dla drużyny z Lublina. Niestety w sześciu kolejnych występach czerwono-czarni ponieśli sześć porażek

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Nadal na pierwszy sukces czeka nowy trener Dusan Radović. Szkoleniowiec wzmocnił już skład, bo do zespołu dołączyli dwaj nowi gracze. Marko Popović może swoje oba występy zaliczyć do udanych. Najpierw w 25 minut rzucił aż 21 punktów przeciwko Stali Ostrów Wielkopolski. W minioną niedzielę dołożył 16 „oczek” w starciu z Turowem. W tym spotkaniu zadebiutował Serb Nikola Jeftić. I zapisał na swoim koncie 10 pkt, a także pięć zbiórek. Niestety czerwono-czarni ulegli rywalom bardzo wyraźnie, aż 78:101.

Niewykluczone, że wkrótce jeden z zagranicznych zawodników pożegna się z drużyną. W meczu z Turowem Igor Czumakow spędził na parkiecie zaledwie trzy minuty. Z kolei Rob Poole przebywał na boisku dziewięć minut. – Na razie żadne decyzje nie zapadły. Jeżeli coś będzie się działo, to na pewno o tym poinformujemy – ucina spekulacje Paweł Balcerek, rzecznik prasowy Startu.

Ekipa ze Zgorzelca zebrała z tablic w starciu ze Startem aż 50 piłek. Mnóstwo punktów zdobywała również spod kosza. W tej statystyce lublinianie przegrali aż 24:68. – Nasz atak jest przyzwoity, niestety mamy problem z obroną. Rywale mieli wielką przewagę w zbiórkach. Pod koszem mamy dużą dziurę i musimy znaleźć jakieś rozwiązanie tej sytuacji. Mamy nowych graczy i wierzę, że poprawimy się w tych elementach – mówił po ostatnim spotkaniu z Turowem trener Dusan Radović.

– To dla nas bardzo przykra porażka. Nasze błędy pod koszem pozwoliły rywalom zdobyć mnóstwo łatwych punktów. Myślę jednak, że czas będzie działał na naszą korzyść. Nikola jest dopiero z nami od kilku dni, a ja także rozegrałem ledwie dwa spotkania. Mam nadzieję, że już w następnym tygodniu pokażemy się z dużo lepszej strony i powalczymy o dobry wynik – ocenia z kolei Marko Popović.

Przed ekipą z Lublina wyjazdowe starcie w Dąbrowie Górniczej. Tamtejszy MKS obecnie ma na koncie osiem zwycięstw i 10 porażek. Podopieczni trenera Drazena Anzulovicia przegrali trzy ostatnie mecze. W pierwszym pojedynku obu drużyn Start przegrał pechowo jednym punktem 74:75, po tym jak Jakub Dłoniak rzucił za trzy punkty.

Kellogg wyrównał rekord

W niedzielę mecz Start – Turów obserwował Clark Kellogg, który przed laty występował w Indiana Pacers. Karierę zakończył przedwcześnie z powodu kontuzji. Obecność ojca bardzo dobrze podziałała na Chrisa Kellogga, który wyrównał swój najlepszy wynik punktowy. Zdobył 20 „oczek”, trafiając pięć trójek.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kibic / 28 stycznia 2016 r. o 07:08
0
Bardzo liczne na koszykówkę w lbn, brakowało jej 10 lat i tu ukłon do władz że jest, ale błędów jest bardzo dużo, po co na tym etapie odgrywać zawodników którzy na następny sezon odejda? Dlaczego nie są ogrywani Ciechocińskiej i Myśliwiec ??? Którzy zostaną, tzn chyba zostaną bo na ich miejscu to bym stąd uciekal. I tylko Allena żal w II lidze włoskiej zdobywa po 40pkt.
Avatar
Gość / 27 stycznia 2016 r. o 23:08
0
prezesie pelczar moze trzeba sie poradzic kogos moze posłuchac dobrych podpowiedzi jak z glowa budowac zespoł sportowo ? mamy w lublinie i trenerów i byłych zawodników ktorzy cos osiagneli wiecej niz ty w koszykowce(czarnecki, urbański,depta,karolak, szawarski,), każdy z nich na pewno byc ci dobrze zyczył tylko musisz nauczyc sie słuchac a nie byc takim "cwniakiem"bufonem jak by ludzie z lublina byli trenerami, menagerami to i moze zawodnicy z lublina by chcieli tu grac(karolak, gospodarek,moze z AZS krol,wisniewski,drugi karolak) wystarczy dac im szanse , bo dzisiaj czy beda grali przecietni jugole z przecietnym trenerem ,czy ci polacy (w tym z lublina MYSLIWIEC ,CIECHOCIŃSKI, SZCZEPANIAK, HAŁAS) ktorych mamy to wynik sportowy dzis byłby taki sam (turek wygrał 2 mecze -sikora -1) a nowy super trener z serbi miesza ci w glowie sprowadza swoich "ziomali" a ma 0-6 ) POMYSL PREZESIE -lublin zasługuje na LUBELSKA KOSZYKÓWKE -a wtedy na pewno zyskasz i duzo kibiców i przychylnosci bo zawsze mozesz powiedziec sponsorom ze ogrywasz na przyszłosc młodych z lublina a tak to przed sezonem mowisz o play off a tu lipa i wymówki ze trener słaby (turkiewicz) ze zawodnicy słabi(jakson, czumakow,pool) a powiedz kto ich wybierał? kto rzadzi w klubie i podemuje decyzje ? PREZESIE DO PRACY I DO MYŚLENIA I POWODZENIA
prezesie pelczar moze trzeba sie poradzic kogos moze posłuchac dobrych podpowiedzi jak z glowa budowac zespoł sportowo ? mamy w lublinie i trenerów i byłych zawodników ktorzy cos osiagneli wiecej niz ty w koszykowce(czarnecki, urbański,depta,karolak, szawarski,), każdy z nich na pewno byc ci dobrze zyczył tylko musisz nauczyc sie słuchac a nie byc takim "cwniakiem"bufonem jak by ludzie z lublina byli trenerami, menagerami to i moze zawodnicy z lublina by chcieli tu grac(karolak, gospodarek,moze z AZS krol,wisniewski,drugi karola... rozwiń
Avatar
Gość / 27 stycznia 2016 r. o 16:27
0
Start Lublin poszedl w najgorszym z mozliwych kieronkow - zatrudnianie Jugoli. W Polsce schemat ten byl juz przerabiany w innych klubach z marnym skutkiem. Za Trenera Turkiewicza, Polacy grali wiecej i tak kompromitujacych porazek nie bylo. Jugole nie bronia bo w statystykach tego nie ma. Przyjechali podreperowac sobie statystyki:) Za rok bedzie wiecej slabych Jugoli ktorzy beda zabierali minuty Polakom. Ten Popovic nie jest duzo lepszy od Grzelinskiego ktory ostatnio mial kilka bardzo dobrych spotkan a teraz co? Lawka bo Jugi musi robic statystyki:) Pelczar zacznij myslec.
Avatar
Gość / 27 stycznia 2016 r. o 14:24
0
młodzież - syn prezesa- i kropka .
Avatar
Gość / 27 stycznia 2016 r. o 10:43
0
tez mnie to zastanawia, ze nikt nie rozlicza prezesa z "sukcesów" jego drużyn. Start pierwszy na dole tabeli, Start drugi na dole tabeli (chociaz graja zawodnikami trenujacymi na codzień z ekstraklasą). O jakim rozwoju młodziezy mówimy? W ekstraklasie nikt z Lublina nie gra dłuzej niz 5 minut i najczesciej tym grajacym jest Kowalski, ktory perspektywicznym zawodnikiem nie jest juz od paru lat. W 2 lidze gra Kowalski lat 30 i parę (czy nie miała się ogrywac młodzież?) i Czujkowski, ktory nie jest z Lublina (czy nie miała sie ogrywać LUBELSKA MŁODZIEŻ?). Jak to jest? Może jakiś ODWAŻNY REDAKTOR zapyta o to kogoś z władz Lublina????
tez mnie to zastanawia, ze nikt nie rozlicza prezesa z "sukcesów" jego drużyn. Start pierwszy na dole tabeli, Start drugi na dole tabeli (chociaz graja zawodnikami trenujacymi na codzień z ekstraklasą). O jakim rozwoju młodziezy mówimy? W ekstraklasie nikt z Lublina nie gra dłuzej niz 5 minut i najczesciej tym grajacym jest Kowalski, ktory perspektywicznym zawodnikiem nie jest juz od paru lat. W 2 lidze gra Kowalski lat 30 i parę (czy nie miała się ogrywac młodzież?) i Czujkowski, ktory nie jest z Lublina (czy nie miała sie ogrywać... rozwiń
Avatar
Gość / 27 stycznia 2016 r. o 09:46
0
od blisko 3 lat buduje się drużynę ...i jak to wygląda ?! od niespełna 10 jak przyjaciele boiska przejęli miejski klub ...i jak to wygląda?! gdzie ta młodzież ...gdzie wyniki...gdzie pieniądze - ostatni zespół ligi-2 garnitur ma 9 miejsce w lidze na 12-czy naprawdę nikt nie widzi tu nic dziwnego , niepokojącego , nienormalnego ..
Avatar
Gość / 26 stycznia 2016 r. o 15:53
0
Chrisa Kellogga? Jakiś nowy zawodnik?
Avatar
kibic / 28 stycznia 2016 r. o 07:08
0
Bardzo liczne na koszykówkę w lbn, brakowało jej 10 lat i tu ukłon do władz że jest, ale błędów jest bardzo dużo, po co na tym etapie odgrywać zawodników którzy na następny sezon odejda? Dlaczego nie są ogrywani Ciechocińskiej i Myśliwiec ??? Którzy zostaną, tzn chyba zostaną bo na ich miejscu to bym stąd uciekal. I tylko Allena żal w II lidze włoskiej zdobywa po 40pkt.
Avatar
Gość / 27 stycznia 2016 r. o 23:08
0
prezesie pelczar moze trzeba sie poradzic kogos moze posłuchac dobrych podpowiedzi jak z glowa budowac zespoł sportowo ? mamy w lublinie i trenerów i byłych zawodników ktorzy cos osiagneli wiecej niz ty w koszykowce(czarnecki, urbański,depta,karolak, szawarski,), każdy z nich na pewno byc ci dobrze zyczył tylko musisz nauczyc sie słuchac a nie byc takim "cwniakiem"bufonem jak by ludzie z lublina byli trenerami, menagerami to i moze zawodnicy z lublina by chcieli tu grac(karolak, gospodarek,moze z AZS krol,wisniewski,drugi karolak) wystarczy dac im szanse , bo dzisiaj czy beda grali przecietni jugole z przecietnym trenerem ,czy ci polacy (w tym z lublina MYSLIWIEC ,CIECHOCIŃSKI, SZCZEPANIAK, HAŁAS) ktorych mamy to wynik sportowy dzis byłby taki sam (turek wygrał 2 mecze -sikora -1) a nowy super trener z serbi miesza ci w glowie sprowadza swoich "ziomali" a ma 0-6 ) POMYSL PREZESIE -lublin zasługuje na LUBELSKA KOSZYKÓWKE -a wtedy na pewno zyskasz i duzo kibiców i przychylnosci bo zawsze mozesz powiedziec sponsorom ze ogrywasz na przyszłosc młodych z lublina a tak to przed sezonem mowisz o play off a tu lipa i wymówki ze trener słaby (turkiewicz) ze zawodnicy słabi(jakson, czumakow,pool) a powiedz kto ich wybierał? kto rzadzi w klubie i podemuje decyzje ? PREZESIE DO PRACY I DO MYŚLENIA I POWODZENIA
prezesie pelczar moze trzeba sie poradzic kogos moze posłuchac dobrych podpowiedzi jak z glowa budowac zespoł sportowo ? mamy w lublinie i trenerów i byłych zawodników ktorzy cos osiagneli wiecej niz ty w koszykowce(czarnecki, urbański,depta,karolak, szawarski,), każdy z nich na pewno byc ci dobrze zyczył tylko musisz nauczyc sie słuchac a nie byc takim "cwniakiem"bufonem jak by ludzie z lublina byli trenerami, menagerami to i moze zawodnicy z lublina by chcieli tu grac(karolak, gospodarek,moze z AZS krol,wisniewski,drugi karola... rozwiń
Avatar
Gość / 27 stycznia 2016 r. o 16:27
0
Start Lublin poszedl w najgorszym z mozliwych kieronkow - zatrudnianie Jugoli. W Polsce schemat ten byl juz przerabiany w innych klubach z marnym skutkiem. Za Trenera Turkiewicza, Polacy grali wiecej i tak kompromitujacych porazek nie bylo. Jugole nie bronia bo w statystykach tego nie ma. Przyjechali podreperowac sobie statystyki:) Za rok bedzie wiecej slabych Jugoli ktorzy beda zabierali minuty Polakom. Ten Popovic nie jest duzo lepszy od Grzelinskiego ktory ostatnio mial kilka bardzo dobrych spotkan a teraz co? Lawka bo Jugi musi robic statystyki:) Pelczar zacznij myslec.
Avatar
Gość / 27 stycznia 2016 r. o 14:24
0
młodzież - syn prezesa- i kropka .
Avatar
Gość / 27 stycznia 2016 r. o 10:43
0
tez mnie to zastanawia, ze nikt nie rozlicza prezesa z "sukcesów" jego drużyn. Start pierwszy na dole tabeli, Start drugi na dole tabeli (chociaz graja zawodnikami trenujacymi na codzień z ekstraklasą). O jakim rozwoju młodziezy mówimy? W ekstraklasie nikt z Lublina nie gra dłuzej niz 5 minut i najczesciej tym grajacym jest Kowalski, ktory perspektywicznym zawodnikiem nie jest juz od paru lat. W 2 lidze gra Kowalski lat 30 i parę (czy nie miała się ogrywac młodzież?) i Czujkowski, ktory nie jest z Lublina (czy nie miała sie ogrywać LUBELSKA MŁODZIEŻ?). Jak to jest? Może jakiś ODWAŻNY REDAKTOR zapyta o to kogoś z władz Lublina????
tez mnie to zastanawia, ze nikt nie rozlicza prezesa z "sukcesów" jego drużyn. Start pierwszy na dole tabeli, Start drugi na dole tabeli (chociaz graja zawodnikami trenujacymi na codzień z ekstraklasą). O jakim rozwoju młodziezy mówimy? W ekstraklasie nikt z Lublina nie gra dłuzej niz 5 minut i najczesciej tym grajacym jest Kowalski, ktory perspektywicznym zawodnikiem nie jest juz od paru lat. W 2 lidze gra Kowalski lat 30 i parę (czy nie miała się ogrywac młodzież?) i Czujkowski, ktory nie jest z Lublina (czy nie miała sie ogrywać... rozwiń
Avatar
Gość / 27 stycznia 2016 r. o 09:46
0
od blisko 3 lat buduje się drużynę ...i jak to wygląda ?! od niespełna 10 jak przyjaciele boiska przejęli miejski klub ...i jak to wygląda?! gdzie ta młodzież ...gdzie wyniki...gdzie pieniądze - ostatni zespół ligi-2 garnitur ma 9 miejsce w lidze na 12-czy naprawdę nikt nie widzi tu nic dziwnego , niepokojącego , nienormalnego ..
Avatar
Gość / 26 stycznia 2016 r. o 15:53
0
Chrisa Kellogga? Jakiś nowy zawodnik?
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Cuda lubelskiego Żmigrodu: Król Żelaza, szkielet kobiety i dzwon, który płacze
Magazyn

Cuda lubelskiego Żmigrodu: Król Żelaza, szkielet kobiety i dzwon, który płacze

Kiedy zostałem mieszkańcem Żmigrodu, narodził się pomysł na przewodnik, dedykowany prof. Władysławowi Panasowi. Pomysł, żeby opowiedzieć to miejsce. Opowiedzieć Żmigród, który jest także mitologiczną krainą dzieciństwa Józefa Czechowicza. Więc ja, który zawsze Czechowiczem się „żywiłem”, trafiam w samo epicentrum jego historii. Zrozumiałem, że nie da się zrozumieć Czechowicza bez Żmigrodu – Rozmowa z Tomaszem Pietrasiewiczem, autorem przewodnika „Żmigród i okolice”

Niedzielski: system dostaw szczepionek w weekendy działa

Niedzielski: system dostaw szczepionek w weekendy działa

W sobotę do godz. 17 zaszczepiono blisko 17 tys. osób, w weekend działa 186 punktów szczepieniowych - poinformował szef resortu zdrowia Adam Niedzielski. System dostaw szczepionek w weekendy działa - ocenił minister.

Mutacja czy wariant? Ekspert wyjaśnia, o co chodzi z "brytyjskim" i "afrykańskim" wariantem koronawirusa

Mutacja czy wariant? Ekspert wyjaśnia, o co chodzi z "brytyjskim" i "afrykańskim" wariantem koronawirusa

W przekazie medialnym nt. SARS-CoV-2 naprzemiennie pojawiają się informacje o nowej "mutacji", "wariancie" czy "szczepie" koronawirusa. Znaczenie tych terminów jest ściśle określone i nie jest synonimiczne – mówi prof. Piotr Rzymski z UM w Poznaniu.

W regionach jest zapas wolnych łóżek i respiratorów dla pacjentów z COVID-19

W regionach jest zapas wolnych łóżek i respiratorów dla pacjentów z COVID-19

W każdym województwie jest bezpieczny zapas wolnych łóżek i respiratorów dla pacjentów z COVID-19. W całym kraju wolnych pozostaje 48 proc. łóżek covidowych i 44 proc. respiratorów dla pacjentów z koronawirusem.

Nakrętki dla Niny: połączenie pomocy z ekologią, ale i super biznes
Magazyn

Nakrętki dla Niny: połączenie pomocy z ekologią, ale i super biznes

Mogą być duże i małe, po napojach, mleku, musztardzie, środkach czystości czy kosmetykach. Zbierają je dzieci i dorośli w przedszkolach, szkołach czy zakładach pracy. Do zbiórek plastikowych nakrętek na cele charytatywne zdążyliśmy już przywyknąć. To połączenie dobroczynności z ekologią, choć firmy recyklingowe przyznają: – To nie jest super biznes

Dworczyk o zapowiedziach przedsiębiorców: wierzymy w dyscyplinę

Dworczyk o zapowiedziach przedsiębiorców: wierzymy w dyscyplinę

Wierzymy w odpowiedzialność, dyscyplinę i solidarność wszystkich Polaków; wierzymy też, że to ostatnia prosta, po której zacznie się powrót do normalnego życia - powiedział szef KPRM Michał Dworczyk, pytany o zapowiedzi części przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć swoje biznesy.

Biała Podlaska: Nowa fala oszust na blik

Biała Podlaska: Nowa fala oszust na blik

Tylko w ciągu ostatnich kilku dni policjanci z bialskiej komendy otrzymali siedem zgłoszeń o oszustwach na BLIK. Sprawcy włamują się na konta portali społecznościowych, po czym podszywając się pod ich właścicieli wysyłają wiadomości z prośbą o pożyczkę.

Broń Radom – Stal Kraśnik 4:1. Poszukiwania i negocjacje trwają

Broń Radom – Stal Kraśnik 4:1. Poszukiwania i negocjacje trwają

Pierwszy mecz kontrolny mają za sobą także piłkarze z Kraśnika. Stal przegrała w sobotę z trzecioligowcem z grupy pierwszej – Bronią Radom 1:4.

98-letni żołnierz AK Witalis Skorupka ps. Orzeł zachęca Polaków do szczepień

98-letni żołnierz AK Witalis Skorupka ps. Orzeł zachęca Polaków do szczepień

98-letni żołnierz AK Witalis Skorupka ps. Orzeł zachęca Polaków do szczepień w ramach rządowej kampanii #SzczepimySię. "Urodziłem się w 1923 r., młodość zabrała mi wojna. Dziś mam 98 lat, mam dla kogo żyć, ty również. Bądź bohaterem, zaszczep się" - przekonuje w spocie wideo Skorupka.

Skoki narciarskie. Polacy o krok od zwycięstwa w "drużynówce" w Zakopanem!
film

Skoki narciarskie. Polacy o krok od zwycięstwa w "drużynówce" w Zakopanem!

W sobotnim konkursie drużynowym na Wielkiej Krokwi Polacy prowadzili po pierwszej serii, ale ostatecznie zakończyli zmagania na drugim miejscu. W niedzielę w Zakopanem odbędzie się konkurs indywidualny

Pomysł na weekend: wypoczynek w Lasach Kozłowieckich [zdjęcia]
galeria

Pomysł na weekend: wypoczynek w Lasach Kozłowieckich [zdjęcia]

Lasy Kozłowieckie przyciągają coraz więcej osób spragnionych wypoczynku na świeżym powietrzu. W sobotę na najbardziej uczęszczanych ścieżkach spotkać można było wielu spacerowiczów. Nie zabrakło też miłośników nart.

Górnik Łęczna - Stal Rzeszów 1:2. Porażka w pierwszym sparingu

Górnik Łęczna - Stal Rzeszów 1:2. Porażka w pierwszym sparingu

Górnik Łęczna wzmocniony nowym zawodnikiem rozpoczął serię meczów sparingowych. W sobotę zawodnicy trenera Kamila Kieresia okazali się minimalnie słabsi od drugoligowej Stali Rzeszów ulegając 1:2

"Życie 26 tysięcy rodzin zostało zniszczone". Dymisja rządu po skandalu z zasiłkami
film

"Życie 26 tysięcy rodzin zostało zniszczone". Dymisja rządu po skandalu z zasiłkami

Premier Holandii Mark Rutte podał rząd do dymisji. Jest to pokłosie opublikowanego w grudniu raportu komisji parlamentarnej zajmującej się sprawą nieuprawnionych działań urzędów skarbowych w Holandii, które błędnie oskarżyły tysiące rodzin o wyłudzenie świadczeń socjalnych.

Wystawa "W Starym Kinie" w Świdniku
18 stycznia 2021, 9:00

Wystawa "W Starym Kinie" w Świdniku

Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku (al. Lotników Polskich 24) zaprasza na drugą odsłonę wystawy "W Starym Kinie" dostępnej w gablotach przy CK. Jeszcze do końca tygodnia można w ten sposób oglądać obecną ekspozycję, a od poniedziałku, 18 stycznia rozpocznie się prezentacja kolejnych prac.

Ostrzeżenie meteorologiczne: Nad województwo lubelskie nadciąga mróz

Ostrzeżenie meteorologiczne: Nad województwo lubelskie nadciąga mróz

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy wydał ostrzeżenie dla całego województwa lubelskiego. Noc z soboty na niedzielę będzie wyjątkowo mroźna.

ENERGA BASKET LIGA MĘŻCZYZN
21. KOLEJKA

Wyniki:

PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa 73:79
Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń 98:92
BM Slam Stal Ostrów - Trefl Sopot 95:73
Anwil Włocławek - King Szczecin 75:78
Polpharma Starogard Gd. - Śląsk Wrocław 87:103
GTK Gliwice - Arka Gdynia 97:89
Pszczółka Start Lublin - Hydro Truck Radom 86:78
MKS Dąbrowa Górnicza - Zastal Zielona Góra

Tabela:

1. Zielona Góra 19 36 1777:1476
2. Ostrów Wlkp. 21 35 1714:1619
3. Śląsk 20 34 1679:1553
4. Legia 20 34 1655:1542
5. Pszczółka 20 34 1611:1550
6. Trefl 20 32 1682:1557
7. King 21 32 1624:1704
8. Polski Cukier 21 30 1795:1824
9. Spójnia 20 29 1653:1646
10. Gliwice 20 29 1671:1679
11. Dąbrowa G. 20 28 1627:1703
12. Astoria 20 28 1680:1759
13. Arka 21 28 1582:1789
14. Anwil 19 26 1597:1624
15. Hydro Truck 21 26 1602:1761
16. Polpharma 21 25 1761:1924

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.