Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Wybory

29 września 2015 r.
19:18

Zjednoczona Lewica obiecuje związki partnerskie. Palikot przegrał proces wyborczy

Autor: Zdjęcie autora dudi pab
0 18 A A
Fot. Łukasz Dudkowski
Fot. Łukasz Dudkowski

Zjednoczona Lewica zapowiada: Jeśli wygramy wybory, to wprowadzimy związki partnerskie.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Jesteśmy zszkowani tym, w ciągu 8 lat Platforma Obywatelska nie była w stanie uchwalić tak banalnej ustawy, która nie niesie żadnych konsekwencji ekonomicznych dla budżetu państwa – mówi Janusz Palikot i zapowiada, że jeśli Zjednoczona Lewica wygra wybory to w pierwsze trzy miesiące od objęcia władzy przedstawi ustawę o związkach partnerskich i wprowadzi ją w życie.

– Prawo do związków partnerskich to po prostu prawo człowieka. Państwo nie ma prawa narzucać obywatelom w jaki sposób mają funkcjonować w życiu prywatnym – dodaje Adam Kalbarczyk, kandydat Zjednoczonej Lewicy.

Jacek Czerniak, również kandydat ZL przytoczył statystyki. – To jest około 650 tys. par. Liczba dzieci, które w latach dziewięćdziesiątych rodziły się poza związkami małżeńskimi to 7-9 procent. Teraz ta liczba to 20 procent. Platforma zamknęła oczy i udaje, że takiej sytuacji nie ma – tłumaczy Czerniak.

Janusz Palikot na wtorkowej konferencji prasowej odniósł się również do prezydenta Andrzeja Dudy. Chodzi o jubileuszową sesję ONZ w Nowym Jorku, na której prezydent przy jednym stole pił szampana m.in. z Władimirem Putinem i Barackiem Obamą. – Jeszcze wczoraj dla całego PiSu Rosja była odpowiedzialna za katastrofę, a dzisiaj nie ma sprawy. To pokazuje do jakiego stopnia PiS instrumentalnie traktował katastrofę smoleńską – mówi Palikot.

Palikot i Miller przegrali proces z Petru

Janusz Palikot i Leszek Miller przegrali we wtorek proces w trybie wyborczym, jaki wytoczył im Ryszard Petru. Chodziło o nazwanie lidera Nowoczesnej "człowiekiem wynajętym przez banki". Komitet Wyborczy Nowoczesna złożył pozew przeciwko liderom ZL stwierdzając, że ich wypowiedzi naruszają dobre imię Petru. Domagał się także przeprosin i sprostowania.

Sąd zakazał Palikotowi i Millerowi rozpowszechniania nieprawdziwych informacji. Obaj politycy mają też wyemitować przeprosiny w głównych programach informacyjnych stacji telewizyjnych.

Janusz Palikot już zapowiedział, że od wyroku złoży apelację. - Jest dla mnie rzeczą kuriozalną, że sąd wydał decyzje bez powiadomienia mnie o rozprawie? - napisał na Twitterze.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
taka sytuacja / 1 października 2015 o 18:10
0

No cóż są sprawy ważne i ważniejsze, niestety mam wrażenie, że ważniejsze dla Palikota to mniej ważne dla wyborców 

Avatar
Gość / 1 października 2015 o 15:35
0

ps 2. Nie brońmy naszym gejom szczęścia na zachodzie. W ich miejsce przyjmijmy rodziny uchodźców.  :lol:  :lol:  :lol:  

Avatar
Gość / 1 października 2015 o 15:27
0

Pochodzę z Włodawy jestem absolwentem SGH w Warszawie i od 8 lat mieszkam w Danii. Jestem też gejem. Obecnie jestem doktorantem uniwersytetu w Kopenhadze. Mój mąż ma na imię Marcin i poznaliśmy się na studiach. Znam się 12 lat. Poznaliśmy się na pierwszym roku studiów. Od 2012 jest moim mężem. Nawet nie wiecie jak dobrze jest być sobą i jak dobre jest to, że nie musisz nikogo udawać. Nie ma nic wspanialszego w życiu geja jak na pytanie co robiłeś w weekend odpowiadać: byłem z mężem w kinie a w sobotę od rana na rybach. To jest super czyli bycie sobą. Nie udawanie kogoś innego. W Polsce porzuciłem dobrą pracę na rzecz tyrania od zera za granicą. Powiem wam szczerze nie żałuję. Głównym powodem mojego wyjazd nie były zarobki ale chęć bycia sobą. Szkoda mi tylko mojej ojczyzny bo dzięki postępowaniu moich rodaków pozbyła się dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Pozdrawiam wszystkich hejterów którzy teraz będą bluzgać mój komentarz jesteście kochani ;)

Szczęść Boże na nowej drodze życia. Nich Dania będzie szczęśliwa. Oby 100% jej obywateli było tak szczęśliwych  jak ty. Rodziny z Polski udowodnią, że dziecko poczęte w waszym związku jest genetycznie wam obce. Chętnie przejmiemy Danię jako naszą schedę. Do pełni szczęścia powiem, że my też bez ciebie jesteśmy szczęśliwi.  :lol:  :lol:  :lol:

PS. My w Polsce, weterycy piszemy Polska przez duże P. Wy... róbta co chceta  :lol:  :lol:  :lol:

Szczęść Boże na nowej drodze życia. Nich Dania będzie szczęśliwa. Oby 100% jej obywateli było tak szczęśliwych  jak ty. Rodziny z Polski udowodnią, że dziecko poczęte w waszym związku jest genetycznie wam obce. Chętnie przejmiemy Danię jako naszą schedę. Do pełni szczęścia powiem, że my też bez ciebie jesteśmy szczęśliwi.  :lol:  :lol:  :lol:

PS. My w Polsce, weterycy piszemy Polska przez duże P. Wy... róbta co chceta  :lol:  :lol:  :lol:

rozwiń
Avatar
swingers / 1 października 2015 o 12:31
0

A co z tymi co lubią się zabawiać w większym gronie???

Avatar
ewka / 1 października 2015 o 12:02
0

Palikotowi chce się związków partnerskich. To żona już mu nie wystarcza?

Avatar
Gość / 30 września 2015 o 21:25
0
Pochodzę z Włodawy jestem absolwentem SGH w Warszawie i od 8 lat mieszkam w Danii. Jestem też gejem. Obecnie jestem doktorantem uniwersytetu w Kopenhadze. Mój mąż ma na imię Marcin i poznaliśmy się na studiach. Znam się 12 lat. Poznaliśmy się na pierwszym roku studiów. Od 2012 jest moim mężem. Nawet nie wiecie jak dobrze jest być sobą i jak dobre jest to, że nie musisz nikogo udawać. Nie ma nic wspanialszego w życiu geja jak na pytanie co robiłeś w weekend odpowiadać: byłem z mężem w kinie a w sobotę od rana na rybach. To jest super czyli bycie sobą. Nie udawanie kogoś innego. W Polsce porzuciłem dobrą pracę na rzecz tyrania od zera za granicą. Powiem wam szczerze nie żałuję. Głównym powodem mojego wyjazd nie były zarobki ale chęć bycia sobą. Szkoda mi tylko mojej ojczyzny bo dzięki postępowaniu moich rodaków pozbyła się dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Pozdrawiam wszystkich hejterów którzy teraz będą bluzgać mój komentarz jesteście kochani ;)
Pochodzę z Włodawy jestem absolwentem SGH w Warszawie i od 8 lat mieszkam w Danii. Jestem też gejem. Obecnie jestem doktorantem uniwersytetu w Kopenhadze. Mój mąż ma na imię Marcin i poznaliśmy się na studiach. Znam się 12 lat. Poznaliśmy się na pierwszym roku studiów. Od 2012 jest moim mężem. Nawet nie wiecie jak dobrze jest być sobą i jak dobre jest to, że nie musisz nikogo udawać. Nie ma nic wspanialszego w życiu geja jak na pytanie co robiłeś w weekend odpowiadać: byłem z mężem w kinie a w sobotę od rana na rybach. To jest super czyli by... rozwiń
Avatar
Gość / 30 września 2015 o 17:42
0
Widzę ,,,kaczy bełkot
Avatar
umiarkowany konserwatysta / 30 września 2015 o 12:06
0

Jak dla mnie homoseksualizm to choroba. I nikt mnie nie zmusi bym myślał  inaczej. To, że ktoś jest chory nie oznacza, że powinien mieć przywileje. Jak ktoś jest daltonistą to nie powinien jeździć choćby bardzo chciał i marzył o tym od dziecka

Avatar
Gość / 30 września 2015 o 11:38
0
Przecież każdy w Polsce ma prawo być prywatnie w związku partnerskim, nikogo za to nie kamienują. A jak ktoś chce być uznawany przez państwo za założyciela rodziny świadomego praw i obowiązków to pozostaje małżeńśtwo, a nie jakiś bzdurny nowy twór 'związek partnerski'.
Avatar
Gość / 30 września 2015 o 10:41
0
Przegrali proces ,bo sądzi skorumpowana grupa przestępcza,a nie przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości.Nie jestem lewicowcem i Ci dwaj panowie nie są moimi idolami,ale Petru to jest wynajęty gnojek przez najwyższej klasy złodziei,którym przewodzi sekretarz KU PZPR Leszek Balcerowicz i jego szwagier Gawronik.Założyli organizację pod nazwą "warszawski fundusz inwestycyjny"który skupuje majątki w całym kraju,a w składzie tego funduszu są doradcy najważniejszych osób w państwie.Czego możemy w ogóle oczekiwać,do czasu kiedy ich się nie postawi przed plutonem egzekucyjnym???Oni już się wybrali,a Polacy 25 października pójdą jedynie klepnąć ich ustalenia.
Przegrali proces ,bo sądzi skorumpowana grupa przestępcza,a nie przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości.Nie jestem lewicowcem i Ci dwaj panowie nie są moimi idolami,ale Petru to jest wynajęty gnojek przez najwyższej klasy złodziei,którym przewodzi sekretarz KU PZPR Leszek Balcerowicz i jego szwagier Gawronik.Założyli organizację pod nazwą "warszawski fundusz inwestycyjny"który skupuje majątki w całym kraju,a w składzie tego funduszu są doradcy najważniejszych osób w państwie.Czego możemy w ogóle oczekiwać,do czasu kiedy ich się nie... rozwiń
Avatar
taka sytuacja / 1 października 2015 o 18:10
0

No cóż są sprawy ważne i ważniejsze, niestety mam wrażenie, że ważniejsze dla Palikota to mniej ważne dla wyborców 

Avatar
Gość / 1 października 2015 o 15:35
0

ps 2. Nie brońmy naszym gejom szczęścia na zachodzie. W ich miejsce przyjmijmy rodziny uchodźców.  :lol:  :lol:  :lol:  

Avatar
Gość / 1 października 2015 o 15:27
0

Pochodzę z Włodawy jestem absolwentem SGH w Warszawie i od 8 lat mieszkam w Danii. Jestem też gejem. Obecnie jestem doktorantem uniwersytetu w Kopenhadze. Mój mąż ma na imię Marcin i poznaliśmy się na studiach. Znam się 12 lat. Poznaliśmy się na pierwszym roku studiów. Od 2012 jest moim mężem. Nawet nie wiecie jak dobrze jest być sobą i jak dobre jest to, że nie musisz nikogo udawać. Nie ma nic wspanialszego w życiu geja jak na pytanie co robiłeś w weekend odpowiadać: byłem z mężem w kinie a w sobotę od rana na rybach. To jest super czyli bycie sobą. Nie udawanie kogoś innego. W Polsce porzuciłem dobrą pracę na rzecz tyrania od zera za granicą. Powiem wam szczerze nie żałuję. Głównym powodem mojego wyjazd nie były zarobki ale chęć bycia sobą. Szkoda mi tylko mojej ojczyzny bo dzięki postępowaniu moich rodaków pozbyła się dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Pozdrawiam wszystkich hejterów którzy teraz będą bluzgać mój komentarz jesteście kochani ;)

Szczęść Boże na nowej drodze życia. Nich Dania będzie szczęśliwa. Oby 100% jej obywateli było tak szczęśliwych  jak ty. Rodziny z Polski udowodnią, że dziecko poczęte w waszym związku jest genetycznie wam obce. Chętnie przejmiemy Danię jako naszą schedę. Do pełni szczęścia powiem, że my też bez ciebie jesteśmy szczęśliwi.  :lol:  :lol:  :lol:

PS. My w Polsce, weterycy piszemy Polska przez duże P. Wy... róbta co chceta  :lol:  :lol:  :lol:

Szczęść Boże na nowej drodze życia. Nich Dania będzie szczęśliwa. Oby 100% jej obywateli było tak szczęśliwych  jak ty. Rodziny z Polski udowodnią, że dziecko poczęte w waszym związku jest genetycznie wam obce. Chętnie przejmiemy Danię jako naszą schedę. Do pełni szczęścia powiem, że my też bez ciebie jesteśmy szczęśliwi.  :lol:  :lol:  :lol:

PS. My w Polsce, weterycy piszemy Polska przez duże P. Wy... róbta co chceta  :lol:  :lol:  :lol:

rozwiń
Avatar
swingers / 1 października 2015 o 12:31
0

A co z tymi co lubią się zabawiać w większym gronie???

Avatar
ewka / 1 października 2015 o 12:02
0

Palikotowi chce się związków partnerskich. To żona już mu nie wystarcza?

Avatar
Gość / 30 września 2015 o 21:25
0
Pochodzę z Włodawy jestem absolwentem SGH w Warszawie i od 8 lat mieszkam w Danii. Jestem też gejem. Obecnie jestem doktorantem uniwersytetu w Kopenhadze. Mój mąż ma na imię Marcin i poznaliśmy się na studiach. Znam się 12 lat. Poznaliśmy się na pierwszym roku studiów. Od 2012 jest moim mężem. Nawet nie wiecie jak dobrze jest być sobą i jak dobre jest to, że nie musisz nikogo udawać. Nie ma nic wspanialszego w życiu geja jak na pytanie co robiłeś w weekend odpowiadać: byłem z mężem w kinie a w sobotę od rana na rybach. To jest super czyli bycie sobą. Nie udawanie kogoś innego. W Polsce porzuciłem dobrą pracę na rzecz tyrania od zera za granicą. Powiem wam szczerze nie żałuję. Głównym powodem mojego wyjazd nie były zarobki ale chęć bycia sobą. Szkoda mi tylko mojej ojczyzny bo dzięki postępowaniu moich rodaków pozbyła się dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Pozdrawiam wszystkich hejterów którzy teraz będą bluzgać mój komentarz jesteście kochani ;)
Pochodzę z Włodawy jestem absolwentem SGH w Warszawie i od 8 lat mieszkam w Danii. Jestem też gejem. Obecnie jestem doktorantem uniwersytetu w Kopenhadze. Mój mąż ma na imię Marcin i poznaliśmy się na studiach. Znam się 12 lat. Poznaliśmy się na pierwszym roku studiów. Od 2012 jest moim mężem. Nawet nie wiecie jak dobrze jest być sobą i jak dobre jest to, że nie musisz nikogo udawać. Nie ma nic wspanialszego w życiu geja jak na pytanie co robiłeś w weekend odpowiadać: byłem z mężem w kinie a w sobotę od rana na rybach. To jest super czyli by... rozwiń
Avatar
Gość / 30 września 2015 o 17:42
0
Widzę ,,,kaczy bełkot
Avatar
umiarkowany konserwatysta / 30 września 2015 o 12:06
0

Jak dla mnie homoseksualizm to choroba. I nikt mnie nie zmusi bym myślał  inaczej. To, że ktoś jest chory nie oznacza, że powinien mieć przywileje. Jak ktoś jest daltonistą to nie powinien jeździć choćby bardzo chciał i marzył o tym od dziecka

Avatar
Gość / 30 września 2015 o 11:38
0
Przecież każdy w Polsce ma prawo być prywatnie w związku partnerskim, nikogo za to nie kamienują. A jak ktoś chce być uznawany przez państwo za założyciela rodziny świadomego praw i obowiązków to pozostaje małżeńśtwo, a nie jakiś bzdurny nowy twór 'związek partnerski'.
Avatar
Gość / 30 września 2015 o 10:41
0
Przegrali proces ,bo sądzi skorumpowana grupa przestępcza,a nie przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości.Nie jestem lewicowcem i Ci dwaj panowie nie są moimi idolami,ale Petru to jest wynajęty gnojek przez najwyższej klasy złodziei,którym przewodzi sekretarz KU PZPR Leszek Balcerowicz i jego szwagier Gawronik.Założyli organizację pod nazwą "warszawski fundusz inwestycyjny"który skupuje majątki w całym kraju,a w składzie tego funduszu są doradcy najważniejszych osób w państwie.Czego możemy w ogóle oczekiwać,do czasu kiedy ich się nie postawi przed plutonem egzekucyjnym???Oni już się wybrali,a Polacy 25 października pójdą jedynie klepnąć ich ustalenia.
Przegrali proces ,bo sądzi skorumpowana grupa przestępcza,a nie przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości.Nie jestem lewicowcem i Ci dwaj panowie nie są moimi idolami,ale Petru to jest wynajęty gnojek przez najwyższej klasy złodziei,którym przewodzi sekretarz KU PZPR Leszek Balcerowicz i jego szwagier Gawronik.Założyli organizację pod nazwą "warszawski fundusz inwestycyjny"który skupuje majątki w całym kraju,a w składzie tego funduszu są doradcy najważniejszych osób w państwie.Czego możemy w ogóle oczekiwać,do czasu kiedy ich się nie... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 0 0

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 1 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 6 6

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 8 10

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz 36 35

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 7

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 10 5

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 129 16

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 7 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 4 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Sonda: Jak oceniasz wyniki wyborów parlamentarnych?

Liczba głosów: 5120
53.59%
Nie jestem zadowolony
42.42%
Jestem zadowolony
3.98%
Nie mam zdania

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.