Serwis jest częścią Dziennik Wschodni
Jesteś tu: Strona główna Kultura KULTURA - KONCERTY Artykuł

Przeboje Anny German w filharmonii

Dodano: 15 lutego 2013, 10:00 Autor:

W niedzielę (17 lutego) o godz. 16.00 w auli Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego (ul. Jaczewskiego 4) odbędzie się koncert "Anna German – Niezapomniane Przeboje”.
Przeboje Anny German w filharmonii

Przeboje Anny German w filharmonii

Anna German była wyjątkową piosenkarką o niezwykłej skali głosu, a jej liryczny repertuar pozostał w pamięci wielu słuchaczy do dziś.

W dorosłym życiu przez wiele lat musiała zmagać się ze skutkami tragicznego wypadku samochodowego, ale śpiewanie było dla niej pasją, nadzieją, sposobem na życie, wszystkim.

Podczas lubelskiego koncertu usłyszymy niezapomniane przeboje Anny German, w języku polskim, a także niektóre pisane specjalnie dla niej w języku rosyjskim, między innymi: "Człowieczy los”, "Nadzieja”, "Zamieć”, "Być może”, "Jeszcze głucha noc”, "Kocham cię”, "Greckie wino”, "List do Chopina”.

Wystąpią: Wiktoria Rożkowska i Natalia Kowalenko –śpiew, obydwie obdarzone przepięknym głosem, który oczarowuje odbiorców i pięknie brzmi w repertuarze Anny German. Akompaniują Serhii Karas – skrzypce, Ilona Shulak – fortepian.

Bilety w cenie 60 zł, 50 zł do nabycia w kasie filharmonii w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2).

Zapowiedzi wydarzeń z regionu znajdziesz na strefaimprez.pl

Czytaj więcej o:
  • Filharmonia Lubelska
  • koncerty w Lublinie
Brak ankiety.
Wyszukiwarka

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.