Harlem Shake. Co to jest? Nowy hit internetu (YouTube)

Dodano: 20 lutego 2013, 15:30 Autor:

Harlem Shake według norweskich żołnierzy

Harlem Shake według norweskich żołnierzy (fot. YouTube)

Harlem Shake to nowy hit internetu, który według niektórych swoją popularnością może dorównać Gangnam Style. Zobacz o co w tym wszystkim chodzi.

Harlem Shake to utwór w oryginale nagrany przez Baauera, amerykańskiego producenta muzycznego. Oryginał stał się doskonałą materią do niezliczonych już przeróbek i teledysków wrzucanych na YouTube.

Schemat jest jeden: najpierw widzimy ujęcie na którym "tańczy" tylko jedna osoba. Po kilkunastu sekundach "tańczy" już cała reszta aktorów. O ile w ogóle o tym, co robią można powiedzieć "tańczy".

Przeróbki w ogromnej ilości powstają na całym świecie. Swoją wersję nagrali np. norwescy żołnierze. Ich filmik umieszczony na portalu YouTube przez 10 dni obejrzało już ponad 2 miliony osób:Teledyski powstają także w Polsce. Dziś swojego Harlem Shake nagrali także przedstawiciele portali Antyweb i Brand24:

Czytaj więcej o:
  • Gangnam Style
  • Harlem Shake
  • internet
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.