Marek Wieczerzak, mawi

Adres e-mail:

marek.wieczerzak@dziennikwschodni.pl

Lista artykułów:

Piłkarze Górnika II Łęczna strzelili trzy bramki na wyjeździe, ale i tak schodzili z boiska pokonani

Lider nie zwalnia tempa, wyniki czwartej ligi

Aż osiem z dziewięciu strzelonych w tym meczu goli padło w drugiej połowie. Dla zespołu z Białej Podlaskiej to piąte z rzędu zwycięstwo. Piłkarze Podlasia Biała Podlaska idą przez ten sezon jak burza. W piątym meczu odnieśli piąte zwycięstwo i z kompletem punktów przewodzą ligowej tabeli. Podopieczni trenera Jacka Syryjczyka mogą się też pochwalić bardzo dobrym bilansem bramkowym: strzelili aż 23 gole, a stracili zaledwie 7. To sprawia, że bialczanie stają się murowanym faworytem do awansu do III ligi.

Piłkarki z Białej Podlaskiej sprawiły w sobotę w Łęcznej sporą niespodziankę

Sensacyjna wygrana AZS PSW

Niespodzianka w Łęcznej. Faworyzowany Górnik przegrał w derbach województwa lubelskiego z AZS PSW Biała Podlaska 0:1. Zwycięską bramkę dla akademiczek zdobyła Ewa Cieśla.

Fragment sobotniego meczu Górnika II z Orlętami

Górnik II Łęczna – Orlęta Łuków 3:0

Po dwóch remisach zespół z Łęcznej sięgnął wreszcie po trzy punkty, pokonując Orlęta 3:0. Przełamania nie było tym samym w Łukowie. Podopieczni trenera Stanisława Chudzika przegrali trzeci raz z rzędu

Szewc ich skaleczył, wyniki IV ligi

Kraśniczanie wygrali drugi z rzędu mecz. Piłkarze Stali Kraśnik drugi raz w tym sezonie sięgnęli po trzy punkty i po raz drugi wygrali takim samym wynikiem 2:1. Obie bramki dla gości zdobył Daniel Szewc. Pierwszą tuż przed przerwą, a drugą zaraz po zmianie stron.

Piłkarki Górnika rozpoczęły ten sezon z impetem

Górnik znowu gromi, AZS PSW odpoczywa

W 2. kolejce ekstraligi zespół z Łęcznej pokonał na wyjeździe Olimpię Szczecin aż 9:0 i utrzymał pozycję lidera tabeli.

Piłkarze Włodawianki w dwóch meczach zdobyli cztery punkty

We Włodawie na remis, Włodawianka – Górnik II 1:1

Goście długo prowadzili po bramce Patryka Szysza. Ostatecznie gospodarze uratowali punkt dzięki golowi Wojciecha Więcaszka. Mecz we Włodawie był jedynym z 2. kolejki lubelskiej IV ligi jaki został rozegrany w sobotę. Gospodarze wyznaczyli jednak taki termin, aby rywale nie mogli ściągnąć zbyt wiele posiłków z pierwszej drużyny, która w tym samym czasie grała swój mecz w ekstraklasie ze Śląskiem Wrocław.

Paweł Przedpełski wygrał lubelski finał IMŚJ na żużlu

W rozegranym w sobotę w Lublinie drugim turnieju finałowym Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów zwyciężył Paweł Przedpełski. Drugi był Bartosz Zmarzlik, a trzeci dobrze znany lubelskim kibicom Andrzej Lebiediew, były zawodnik KMŻ

Trener Waldemar Wiater (z lewej) nie zanotował udanego powrotu do Niedrzwicy

Różne humory trenerów, Podlasie – Orion 4:1

Goście prowadzili do przerwy po golu Marcina Młynarskiego, ale w drugiej połowie zostali zdemolowani przez bialczan. W tym spotkaniu na ławkach trenerskich obu drużyn zadebiutowali nowi szkoleniowcy. Podlasie poprowadził szkolący w ub. sezonie ekstraligowy zespół kobiet AZS PSW Biała Podlaska Jacek Syryjczyk. Z kolei niedrzwiczan, dobrze znany kibicom Orionu Waldemar Wiater (poprzednio Hetman Żółkiewka).

Łęcznianki nie dały żadnych szans rywalkom z Bydgoszczy

Zwycięstwo i porażka na początek, Górnik Łęczna rozgromił KKP Bydgoszcz 8:0

W inaugurującej sezon 2015/16 kolejce ekstraligi Górnik Łęczna rozgromił KKP Bydgoszcz 8:0, zaś AZS PSW Biała Podlaska przegrał z AZS PWSZ Wałbrzych 0:2.

Koniec rundy, co dalej? KMŻ Motor Lublin – Kolejarz Rawicz 51:39

W ostatnim meczu rundy zasadniczej II ligi KMŻ Motor Lublin pokonał wczoraj na własnym torze Kolejarza Rawicz 51:39. Najlepszym zawodnikiem gospodarzy był Edward Mazur, który zdobył trzynaście punktów.