CGK-hp

4. urodziny klubu Dom Kultury

Dodano: 5 maja 2016, 16:20
Autor: Damian Drabik

Fot. Robert Grablewski
Fot. Robert Grablewski

W sobotę, 7 maja miną 4 lata od momentu otwarcia klubu Dom Kultury (ul. Krakowskie Przedmieście 19). Z tej okazji w dniu urodzin o godz. 21 odbędzie się jedyna w swoim rodzaju jubileuszowa impreza, w czasie której pod jednym dachem zagra aż 14 DJ'ów.

– 5 maja 2012 roku odbyła się pierwsza impreza w klubie Dom Kultury. Pojawiliśmy się znikąd, zajmując miejsce po klubie "Czekolada" i wyznaczając sobie całkiem inne cele niż nasz poprzednich. Chcieliśmy prezentować Wam muzykę, jakiej w naszym mieście niemal w ogóle albo nawet wcale nie słychać. Minęły 5 lata i te słowa wciąż mają sens i odzwierciedlenie w naszym działaniu – przekonują organizatorzy imprezy urodzinowej.

W ciągu minionych 4 lat na scenie Domu Kultury zagrali najciekawsi artyści polskiej muzyki alternatywnej, m.in. KAMP!, Fisz Emade czy XXanaxx. Znani muzycy wielokrotnie chętnie powracali do Lublina.

W czasie imprezy urodzinowej na dwóch scenach zagrają m.in. Kuba Karaś z The Dumplings, Chloe Martini (Flirtini / Soulection), ERR Bits (3AM Boyz), Pan Zura (Soul Service), Kosma i Szela.

Bilety na wydarzenie kosztują 15/20 zł. Osoby zapisane na facebookową listę wejdą za darmo do godz. 22. Wstęp od 21 lat.

Czytaj więcej o: Dom Kultury impreza
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna