CGK-hp

Warsztaty Fotografii Ulicznej

Dodano: 13 lipca 2016, 21:27
Autor: Damian Drabik

fot. Tomasz Kulbowski
fot. Tomasz Kulbowski

W dniach 12-14 sierpnia odbędą się warsztaty fotografii ulicznej prowadzone przez Tomasza Kulbowskiego, organizowane przez LUBLOV.

Tomasz Kulbowski od lat zajmuje się promocją fotografii ulicznej i dokumentalnej, poprzez własną twórzczość, projekt Eastreet, kolektyw Un-Posed, a także poprzez warsztaty prowadzone w Polsce i poza granicami, z różnymi grupami, samodzielnie oraz wspólnie z innymi prowadzącymi (m.in. w kooperacji z Workshopx). Obecnie realizowaną formułę doskonalił na ostatnich warsztatach w Mołdawii, Chorwacji oraz Tajlandii i uważa ją za najbardziej kompletną i efektywną.

Każdy z uczestników otrzyma z wyprzedzeniem zestaw materiałów i instrukcji, które pomogą przygotować się do Warsztatów. -  Będzie to kreatywne spotkanie, podczas którego Tomasz podzieli się z Wami swoimi doświadczeniami i przemyśleniami na temat fotografii ulicznej, a także praktyczną wiedzą - zachęcają organizatorzy.

W celu zgłoszenia się na warsztaty, należy przesłać na adresk warsztaty@kulbowski.com podstawowe informacje: imię i nazwisko, wiek, nr telefonu, 10-20 zdjęć ulicznych, adres własnej strony/portfolio. Przy zgłoszeniu i wpłacie do 22 lipca, koszt warsztatów to 400zł od osoby. Po tym terminie obowiązuje pełna cena: 450zł.

Czytaj więcej o: warsztaty Lublov
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (14 lipca 2016 o 14:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
takie warsztaty przydadzą się fotografom z dziennika fuck z poziomem robienia zdjęć
Rozwiń
Gość
Gość (14 lipca 2016 o 10:17) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
450 zł za to, że powie jak robić fotki "z biodra", no super okazja. Ciekawe czy znajdzie jeleni?
Rozwiń
Gość
Gość (14 lipca 2016 o 08:44) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
W celu zgłoszenia się na warsztaty, należy przesłać na adresk warsztaty@kulbowski.com podstawowe informacje: imię i nazwisko, wiek, nr telefonu, 10-20 zdjęć ulicznych, adres własnej strony/portfolio. Przy zgłoszeniu i wpłacie do 22 lipca, koszt warsztatów to 400zł od osoby. Po tym terminie obowiązuje pełna cena: 450zł. Może jeszcze pesel i numer pin karty :) Czy to jest artykuł sponsorowany ???
Rozwiń
Gość
Gość (14 lipca 2016 o 06:43) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A co to za burek na zdjęciu???
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna