CGK-hp

Wystartował konkurs Solo Życia 2016

Dodano: 15 maja 2016, 17:11
Autor: Damian Drabik

W tym roku festiwal Solo Życia 26 sierpnia
W tym roku festiwal Solo Życia 26 sierpnia

1 maja wystartował etap konkursowy dwunastej edycji festiwalu Solo Życia. Do 30 czerwca można wziąć udział w konkursie muzycznym. Do wygrania cenne nagrody.

Konkurs „Solo Życia” polega na tym, aby z akompaniamentem nagranego przez Mietka Jureckiego podkładu muzycznego, zagrać na dowolnym instrumencie (!) wymyśloną przez siebie lub zaimprowizowaną partię solową. Jak co roku przewidziano cenne nagrody muzyczne i finansowe ufundowane przez Stowarzyszenia Twórcze i dystrybutorów sprzętu muzycznego.

Po ściągnięciu podkładu należy dograć do niego własne solo i wysłać formularz zgłoszeniowy i płytę CD Audio do dnia 30 czerwca 2016 na adres: Polskie Radio Lublin, ul. Obrońców Pokoju 2, 20-030 Lublin, z dopiskiem „Solo Życia”.

Formularz zgłoszeniowy oraz podkład muzyczny do pobrania ze strony organizatora, pod tym linkiem.

Finał konkursu oraz ogłoszenie werdyktu jury odbędzie się 27 sierpnia w Lublinie. Wykonawcy wybranych przez jury solówek zostaną zaproszeni do wykonania swoich partii „na żywo” podczas wielkiego koncertu finałowego „Solo Życia”. Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają osoby, które nie przekroczyły trzydziestego roku życia.

Czytaj więcej o: konkurs solo życia
Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (7 czerwca 2016 o 22:33) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Brawo Mietek jedyny artysta któremu nie odbiło i coś jeszcze tworzy i działa. Czekamy na "młodych zdolnych" i jakiegoś "gościa" -niespodziankę, myślę że Mietek coś wymyśli. Brawo!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna