Festiwale

Electric Nights w Lublinie

  Edytuj ten wpis
Autor: oa

Przez dwa dni w Chatce Żaka będzie trwał pierwszy lubelski festiwal muzyki rockowej. Impreza startuje 8 października. Oprócz koncertów będą wystawy oraz projekcje filmów.

Electric Nights to festiwal promujący niezależną muzykę rockową. Wszystko startuje w piątek 8 października o godzinie 14.30. Pierwszym punktem w programie jest projekcja filmu "Generacja CKOD". Film będzie wyświetlony na Małej Scenie Chatki Żaka.

Koncerty zaplanowano od godziny 16:30. Aż siedem kapel zagra przed publicznością tego dnia. Jako pierwsi wystąpią muzycy z zespołu Na Tak. Kapela powstała w 2009 roku. ich piosenki to połączenie reggae, punku, jazzu rocka i muzyki elektronicznej. Pomimo tego, że istnieją na muzycznej scenie od roku, to już wydali swoją epkę pt. "Polskie nagrania”.

O 17:15 zagra zespół Gafy Davies. Godzinę później wystąpi lubelska kapela Londyn. W następnej kolejności wystąpią zespoły: Nell, Out of Tune, Plug&Play. O 22:45 wystąpi Cool Kids of Death.

Drugi dzień festiwalu (9 października) także rozpocznie się projekcją filmu (o 14:30). Tym razem widzowie będą mogli zobaczyć dzieło "Lou Reed. Berlin". Od 16:30 będzie można wysłuchać pierwszych koncertów. Najpierw wystąpi punkowy zespół The Spouds. O 17:15 rockowo zabrzmi Popkultura. Godzina 18:15 jest zarezerwowana dla alternatywnej grupy Crab Invasion z Lublina. O godzinie 19:15 zagra Microexpressions (tworzą postpunkowe numery). Godzinę później wystąpi Renton, a zaraz po nich Lachowicz. Ostatni koncert zamykający festiwal to występ grupy The Car is on Fire

Karnety dwudniowe kosztują od 40 do 60 złotych. W dniu koncertu bilety jednodniowe będą kosztowały od 25 do 45 złotych. Wejściówki do nabycia w: Chatce Żaka ul. Radziszewskiego 16, Electrum Production ul. Kosynierów 56, Massive Music ul. Narutowicza 78, E-music ul. Piłsudskiego 14, Nr. 1 Na Księżycu ul. Okopowa 5. jednodniowe wejściówki do kupienia w Chatce Żaka.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna