Festiwale

Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności

  Edytuj ten wpis
Dodano: 25 listopada 2010, 12:23
Autor: (oa)

Od 26 do 27 listopada w Chatce Żaka będą trwały koncerty, pokazy sztukmistrzów, warsztaty i wystawy.

Wszystko z okazji podsumowania całorocznej pracy wszystkich uczestników warsztatów. Gwiazdą festiwalu jest zespół Słoma i Przedwietrze. Bilety kosztują od 10 do 15 zł.

W piątek i sobotę odbędzie się Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności. Spotkanie jest imprezą podsumowującą pracę osób uczestniczących w warsztatach organizowanych przez ACK Chatka Żaka.

Pomysłodawcą imprezy jest Agnieszka Kołczewska, koordynator edukacji kulturalnej i pomysłodawca warsztatów w ACK.

W piątek i sobotę będzie trwał Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności. Spotkanie jest imprezą podsumowującą pracę osób uczestniczących w warsztatach organizowanych przez ACK Chatka Żaka. Pomysłodawcą imprezy jest Agnieszka Kołczewska, koordynator edukacji kulturalnej i pomysłodawca warsztatów w ACK.

W piątek 26 listopada od godziny 13 do 17 będą trwały warsztaty: gitarowe, bębniarskie, sztukmistrzów, plastyczne, beatboxu. O godzinie 17 wystąpi Dziwny Chór Ence Pence (w Sali 21). O godzinie 18 przed budynkiem Chatki wystąpią sztukmistrze. Piętnaście minut później w holu Chatki Żaka odbędzie się wernisaż wystawy złożonej z prac uczestników warsztatów. Oprócz tego będzie można podziwiać wystawy indywidualne: Aleksandry Hojdak, Macieja Bielca, Sandry Hałasy. O godzinie 19 rozpoczną się występy: Glass Eirin, Beatbox, Impetus, Sound's Good, Panta Koina. Od godziny 23 do 1 w nocy będzie trwało afterparty – imprezę z muzyka latynoską poprowadzi Dj Biondi.

W sobotę również od 13 do 17 będę trwały warsztaty. Potem wystąpi Dziwny Chór Ence Pence, a od godziny 17 w holu na I piętrze będzie można obejrzeć pokaz tańców irlandzkich. Od godziny 18 będzie trwał wspólny występ prowadzących warsztaty gitarowe, bębniarskie, taneczne, wokalne, beatboxu. Potem odbędzie się pokaz tanga argentyńskiego. O godzinie 19 rozpoczną się koncerty. Jako pierwszy wystąpi zespół Młode Djembe. Kapela to zespół bębniarski złożony z najlepszych muzyków, którzy uczęszczali na warsztaty. O godzinie 20 zagra Spektakl Wodnika (zespół gitarowy). O godzinie 21 wystąpi gwiazda festiwalu – zespół Słoma i Przedwietrze. Festiwal zamknie występ zespołu Na Tak – "impresjonistyczna muzyka pejzaży”.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna