Festiwale

Konwent Gier Planszowych na Arenie Lublin

Dodano: 5 marca 2017, 11:08
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Fundacja Animatorów i Twórców Kultury TRACH zaprasza wszystkich miłośników gier planszowych (i nie tylko) do udziału w "Arenie Gier" - dwudniowego konwentu planszówek, który odbędzie się 17 i 18 marca (godz. 12-20) na stadionie Arena Lublin (ul. Stadionowa 1).

Do udziału we wspólnej zabawie zaproszeni są wszyscy, bez względu na wiek czy doświadczenie związane z planszówkami. - Wystarczy, że masz chęć poznać gry planszowe, a także inne osoby, które interesują się planszówkami. Serdecznie zapraszamy osoby w każdym wieku, wyznania i narodowości - zachęcają organizatorzy.

Gry bez prądu to idealny sposób na relaks i miłe spędzenie wolnego czasu. Tego typu rozrywka cieszy się w Lublinie coraz większą popularnością. Regularnie organizowane są w mieście różnego rodzaju spotkania promujące kulturę gier planszowych.

Na "Arenę Gier" organizatorzy zapraszają w szczególności uczniów lubelskicy szkół w związku z nadchodzącym Dniem Wiosny. Dla grup zorganizowanych przygotowano specjalne atrakcje oraz konkursy.

Podczas imprezy czynna będzie wypożyczalnia gier planszowych oferująca blisko 400 tytułów, w tym zarówno gry klasyczne, jak i nowości. Gracze, w zależności od doświadczenia i umiejętności, będą mogli wybierać spośród różnych kategorii.

Nie zabraknie również spotkań z wydawcami, turniejów i pokazów. Dodatkową atrakcją będzie escape room przygotowany przez ekipę Archiwum Kryminalnego oraz larp przygotowany przez ekipę LubLarp.

Udział w konwencie jest całkowicie bezpłatny, zarówno wstęp, jak i korzystanie z gier.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna