Festiwale

Wisznice: Trzeci festiwal Muzyki Młodego Pogranicza

  Edytuj ten wpis
Dodano: 3 września 2010, 15:18
Autor: OA

4 i 5 września w Wisznicach odbędzie się festiwal Sounds of Borderland. Wstęp na stadionie GLKS-T "Tytan” jest bezpłatny.

Do konkursu zgłosiło się aż trzynaście zespołów z Polski i Białorusi. W południe rozpocznie się przesłuchiwanie młodych kapel.

Swoje talenty zaprezentują m.in. zespoły: Egosim, Dionizos, Rejestr Wariatów, Mannequins, Plagyat, Panta Koina. Przegląd będzie trwał do godziny 19. Co może zdobyć zwycięzca konkursu? Profesjonalne nagranie płyty.

Po zakończeniu przeglądu wystąpi zespół Illuminati. Zaraz po nich wystąpią dwie gwiazdy wieczoru. Mieszkańcy Wisznic wysłuchają m.in. koncertu zespołu IRA oraz Garadskije.

W sobotę impreza zakończy się około drugiej w nocy. To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ miłośnicy muzyki mają okazję bawić się na wisznickim stadionie jeszcze w niedzielę. – piątego września impreza rozpocznie się koncertem laureatów sobotniego konkursu.

Dwie godziny później wystąpi dziecięcy teatrzyk. Organizatorzy zadbali także o różnorodność podczas niedzielnych koncertów. Po południu wystąpią jeszcze dwa zespoły: The Monsters oraz Etna. W przerwie między och koncertami pojawi się kabaret Made In China.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna