Imprezy

Dwudniowe pożegnanie Behemot Cafe

  Edytuj ten wpis
Dodano: 10 września 2010, 20:08

Gdzie jest Kotek Behemotek? Niektórzy imprezowicze już wiedzą, inni dowiedzą się z anonsu pożegnalnej bibowej dwudniówki (10–11.09).

Utopijni miłośnicy plenerowych superbalang, którzy w poprzedni piątek przyszli późnym wieczorem do lubelskiego Ogrodu Saskiego, licząc na to, że wszechogarniające zimno nie dosięgło siedziby Kotka Behemotka, stwierdzili ze zdziwieniem, że go tu nie ma.

Od wiewiórek dowiedzieli się, że bóg zabaw parkowych jeszcze w środę czmychnął z imprezowego tarasu zwanego Behemot Cafe. Tamtego dnia od rana był nieswój, a koło południa zaczęło nim telepać. Pomiałkiwał drżącym głosem: "Aby do »Grilluj, grilluj, grilluj«, aby do »Grilluj, grilluj, grilluj«". Ale po południu tak strasznie zmarzł, że postanowił szybko szukać ciepłego schronienia.

Wiewiórki, powołując się na źródła w Parku Akademickim, dodawały, że kocur znalazł lokum w Chatce Żaka i tam zrobił cośrodową bibę reggae'ową dla najbliższych przyjaciół. I że do studenckiej miejscówki zaprasza na balangę "Papa Zura pruje jak wariat po gramofonach”.

Zziębnięte i złaknione dobrej zabawy towarzystwo uwierzyło parkowym rudzielcom i popędziło na Miasteczko Akademickie UMCS. Okazało się, że głosy z dziupli były głosami prawdy. Rzeczywiście w Chatce Żaka Zura pruł jak wariat po gramofonach, buchając gorącym funkiem, a całą imprezą dyrygował dobry duch w czarnym futrze.

Futrzak już nie wróci w tym roku do Ogrodu Saskiego. Behemot Cafe do przyszłego lata jest sprawą zamkniętą. Tegoroczny sezon mruczek pożegna w ten weekend przy Radziszewskiego. Na piątek zaprasza na reggae'ową "Zieloną szkołę”, którą poprowadzi Roots Defender Sound Kolektyw. Na sobotę – na "Bass prawie w Saskim”, czyli specjalną odsłonę cyklu "Bass w Saskim” z drum'n'bassem, jungle i techno.

Jakaś kasa za wstęp? O pieniądzach ani mru-mru, bo kocur gotów się obrazić. Na Behemotowe imprezy wchodzi się za darmo.

Start o godz. 21.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna