Imprezy

Impreza przed festiwalem graffiti

  Edytuj ten wpis
Dodano: 22 lipca 2011, 16:01
Autor: Pit

 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

Malowanie graffiti, pokaz robienia podkładów hip-hopowych i popisy DJ-ów. To wszystko w sobotę, 23 lipca, przed Ratuszem

W trakcie spotkania, będzie kręcony wideoklip promujący Meeting Of Styles & Lubelski Festiwal Graffiti. Performance potrwa do godziny 21:30. Impreza jest oficjalną zapowiedzią Meeting Of Styles & Lubelskiego Festiwalu Graffiti 2011, który rozpocznie się 1 sierpnia.

Początek imprezy o godz. 17.00. W trakcie spotkania na placu Łokietka będzie kręcony wideoklip promujący międzynarodowy festiwal graffiti w Lublinie. Meeting Of Styles odbędzie się miedzy 1 a 5 sierpnia.

Polska edycja Meeting of Styles odbędzie się w samym centrum Lublina. Przez 5 dni przy skwerze obok Centrum Kultury przy ul. Peowiaków będzie powstawał mural, którego temat przewodni to "One world, one people”.

Przy jednej ścianie spotkają się twórcy z zachodniej, wschodniej, środkowej i północnej Europy. Obok siebie będą malowali Polacy, Bułgarzy, Hiszpanie, Niemcy, Rosjanie, Szwedzi i Węgrzy.

W weekend pomiędzy 6 a 7 sierpnia, w ramach cyklicznego już Lubelskiego Festiwalu Graffiti, kilkudziesięciu artystów z Polski i Europy pomaluje ściany wiaduktu na al. Smorawińskiego w Lublinie.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna