Imprezy

Imprezy klubowe 25 i 26 grudnia w Lublinie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 25 grudnia 2012, 12:09

Chuinka 2012 w Scenie Opium (Materiały organizatorów)
Chuinka 2012 w Scenie Opium (Materiały organizatorów)

Wybrane imprezy klubowe w Lublinie w pierwszy i drugi dzień Świąt.

Chuinka 2012
Wtorek, 25 grudnia, godz. 20:15, Scena Opium (ul. Langiewicza)
- Po oszałamiającym sukcesie zeszłorocznej Chuinki zapragnęliśmy kolejnego, jeszcze większego sukcesu, dlatego zapraszamy na drugą Chuinkę – piszą organizatorzy.
Impreza świąteczna odbędzie się w Scenie Opium. Zagrają Papa Zura, Grajek Krawiec & Senhor Efebo, a jako wizual poleci Kevin Sam W Domu.
Wstęp 10 zł.

Shamana Gurus X-mass Mashup
Wtorek, 25 grudnia, godz. 19, Dwa Piętra (ul. Okopowa 5)
Tradycyjnie już, w pierwszy dzień Świąt, ekipa Shamana Gurus szykuje maszapową imprezę w gronie bliższych i dalszych przyjaciół, znajomych oraz członków i członkiń lubelskiej rodziny miłośników brudnych, połamanych i zbassowanych brzmień. Jak co roku będziecie mogli poskakać do najlepszych produkcji w "połamanej" elektronice, jakie pojawiły się na rynku w 2012 roku. Nie zabraknie oczywiście starszych wymiataczy parkietowych - głownie w tempie do 140 BPM. Dla wytrwałych także drum'n'bassowo-drumstepowy akcent w ramach prezentów podchoinkowych.
Djs: Man-G (World Bass Culture/Shamana Gurus/Cork,IE), Mikro (Dwa Piętra/Shamana Gururs/UKBASSradio.com), Corban (Dwa Piętra/Shamana Gurus), Marmet (Infected People/Komar Kolektyw),
MC Ras Tinny (World Bass Culture/Dublin).
Wstęp 10 zł / lista FB free do 23:00

Styl Miejski
Środa, 26 grudnia, godz. 21, Dwa Piętra (ul. Okopowa 5)
Wieczór z najlepszym rapem, czyli Styl Miejski w klubie Dwa Piętra. Organizatorzy przygotowali edycję klasyk, czyli wieczór, w którym postarają się przenieść w najlepsze czasy polskiego i zagranicznego hip-hopu. Kawałki waszej młodości, które zasłyszane jeszcze dziś, przywołują najlepsze wspomnienia. Czasy pierwszych polskich rapowych wydawnictw, oraz złota era US. Zmęczonym świąteczną atmosferą czy też trzydniowym obżarstwem proponują alternatywę czyli odmulenie przy klasycznym rapie. Za muzyczną podróż do najlepszych czasów muzyki tego wieczoru odpowiedzialni będą DJ DBT, DJ Czinu oraz świeżo powstały kolektyw Styl Miejski Soundsystem, w którego skład wchodzą DJ Honza i DJ PG.
Wstęp: 10 zł / po północy 20zł / do godziny 23 osoby z listy FB wchodzą za darmo.

Zabawa choinkowa
Środa, 26 grudnia, godz. 21, Dom Kultury (ul. Krakowskie Przedmieście 19)
W Domu Kultury stery przejmą dwaj znani w Lublinie i kraju dj-e. To Kiano i Tort. Chłopaki, którym muzyka do tańca nie jest obca, bo imprez zagrali setki, wiedzą też, że można przyciągnąć tłum na parkiet nie grając hitów z radia. Zagrają tanecznie, nie wiemy jakie gatunki, czy rap, czy funk, czy elektronikę? W drugiej dużej sali barowej zagrają gospodarze imprez reggae środa - Love SEN-C Music.
Rasta Sepomatik, Junior Stress i King Stress zagrają swoje ulubione piosenki z Jamajki.
Wstęp 10/20 zł/zapisani na listę facebook do 22 za darmo
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna