Imprezy

Jazz u Złotnika vol. 3

Dodano: 28 lipca 2016, 15:10
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Po raz trzeci miłośnicy dobrego jazzu będą mogli posłuchać improwizowanej muzyki w Pubie u Złotnika (ul. Złota 4). Trzecie spotkanie w ramach cyklu "Jazz u Złotnika" odbędzie się w piątek, 29 lipca o godz. 20.

"Jazz u Złotnika" to muzyczne spotkanie, w ramach którego każdy chętny może przybyć z własnym instrumentem i wystąpić na scenie Pubu. Dla najlepszego slammera wieczoru przewidziano podarunek w wysokości 100 zł. Zostanie on także ugoszczony popitkami przez gospodarza.

Tak jak za pierwszym razem przewidziano formułę spotkania wzorowaną na Manchesterskim "Noise Upstairs", gdzie ludzie podczas sesji muzyki improwizowanej wrzucają swoje imiona do kapelusza, a po wylosowaniu czterech uczestników tworzą unikalny kwartet.

Jazz w odniesieniu do spotkań u Złotnika jest określeniem podkreślającym wolność muzyczną i tendencję do improwizacji, a nie stricte określającym wykonywany tam gatunek muzyczny. Spotkania są mocno około-jazzowe, a niekiedy nawet mogą przebiegać pod znakiem całkowicie innego gatunku - twierdzą organizatorzy.

Wstęp wolny.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna